Maradj velem otthon - Kanapébuli a Fatal Errorral

Farkas Bazsi 2020-03-21 19:51:00
Itt a csapat új dala a bezártságról.

Még csak néhány napja tart Magyarországon a veszélyhelyzet, de a Fatal Error máris dalt rittyentett hozzá. 

Fatal Error - Maradj velem otthon (közösségi karanténvideó)

© Fatal Error - 2020 Nagyon fontosnak tartjuk, hogy a jelenlegi helyzetben mindenki megőrizze nyugalmát, hidegvérét, és ha teheti, maradjon otthon. Hatalmas ...

Házibuli, home office, heverészés, avagy mit kezdjünk magunkkal otthon, ha kötelező szobafogságra vagyunk ítélve. Erről szól a Maradj velem otthon című dalunk, amely a most állandósult élethelyzetről szól. A számot, teljes egészében itthon vettük fel, és próbáltuk kihozni a maximumot a rendelkezésre álló cuccainkból” - meséli Rimóczi Zsolt, A Dal című műsorból is ismerős Fatal Error frontembere.


A zenekar közösségi klipet hozott létre a Fatal Error Family tagjaival, azaz a rajongókkal együtt, akik a videóban megmutatják, mivel ütik el éppen az idejüket otthon.


"A mostani helyzetben mindennél fontosabb, hogy összetartsunk, és együtt vészeljük át, ezt a nehéz időszakot. Az új dalunkkal arra szeretnénk felhívni mindenki figyelmét, hogy aki teheti, tényleg maradjon otthon. #stayathome" - üzeni a Fatal Error.

Szólj hozzá!

Útlezárásokkal jön Szombathelyre a hétvégén a Spartan Race

A belváros, a Kárpáti Kelemen utca környéke és a Dolgozók útja is érintett.

Indul a szombathelyi ebösszírás

Azok is kötelesek ismét bejelenteni kutyájukat, akik ezt már korábban megtették.

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.

Jöhetnek az uniós ezermilliárdok

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az EU-s pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását.

Popa Gergely helyettes államtitkári kinevezése miatt jövő héten összeül a szombathelyi közgyűlés

Összeférhetetlenség miatt közös megegyezéssel bont szerződést az önkormányzat a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatójával. Új pályázatot írnak ki.

Hivatalosan is Takács Tibort szánja az országos rendőrfőkapitány Vas megye elsőszámú rendőrének

A megyei közgyűlés egyhangúlag támogatta a megyei rendőr-főkapitány kinevezését.

Megváltozott a parkolók kiosztása a győri kórházban

Dézsi Csaba András fix helye is áldozatul esett.