Már ujjpercet is metélt a szombathelyi kis Tesco tankcsapdákkal teli padlója

Farkas Bazsi 2019-03-23 12:30:00
Az áruház már többször határidőt is kitűzött a padló cseréjére, ezekből eddig egyik sem valósult meg.

Olvasónk hívta fel rá a figyelmünket, hogy milyen rossz állapotban van a szombathelyi, oladi Tesco padlója. Az áruházban már évek óta ez a padló fogadja a vásárlókat. Igaz korábban még a mostaninál is rosszabb állapotban volt a járólap. Legutóbb annyit tettek, hogy egy fuga szerű anyaggal kitömték a hibás részeket. 

Úgy tudjuk, az utóbbi időben több vásárló is megbotlott már a járólapokban, volt olyan, aki el is esett. 

Információink szerint az egyik ott dolgozónak az egyik ujjperce szakadt le akkor, amikor az áruszállító kocsi kereke megakadt a hibás járólapban, az azt toló eladó keze pedig fennakadt annak rácsában. 


Kerestük a Tescot, hogy tisztázni tudjuk a történteket, és, hogy választ kapjunk arra, hogy mikor várható a járólapok cseréje. Az áruháztól az e-mailünk elolvasását visszaigazoló üzenet megjött, ám választ egyelőre nem kaptunk.

Kerestük Horváth Attilát (Éljen Szombathely!-MSZP-DK-Együtt) a körzet önkormányzati képviselőjét, aki azt mondta, tud a problémáról, ami lassan több éve fennáll. Két évvel ezelőtt a Tesco azt mondta neki, hogy 2017 őszén cserélik majd a járólapokat, majd később azt az információt kapta, hogy 2018 tavaszán, és 2018 őszén végzik a munkát. Eddig semmi nem történt. A képviselő azt mondta, hogy folyamatos kapcsolatban van az áruházzal, és mindent megpróbál annak érdekében, hogy a vásárlókat normális körülmények fogadják, ezért hamarosan jegyzői levéllel keresik meg a céget.

A jelenség számunkra azért is furcsa, mivel egy élelmiszerboltnak rengeteg higiéniás előírást kell betartania, többek között a mosható, fertőtleníthető padló is ezek közé tartozik. 

Szólj hozzá!

Magyar Péter Toronyban: A rendszerváltást veszélyeztető ellenzéki politikusok fölött ítéletet fognak mondani a választók április 12-én

A TISZA-párt elnöke hangsúlyozta, hogy a jelenlegi választójogi szabályok miatt csupán egy az egyben lehet legyőzni a Fideszt, és lehet kivívni a rendszerváltást.

400 millió forintot költött el a Fidesz a tavasz szeptember első DPK gyűlésre

Az egészet egy augusztusban bejegyzett alapítvány finanszírozta.

Fülöp-szigeteki rumok egzotikus kalandja

A Fülöp-szigeteken dús zöld táj és kristálytiszta víz között találsz valami igazán különlegeset: a helyi rumokat, amik a régió egyedi ízeit és szellemiségét koncentrálják.

A regeneráció fontossága a sportban: mi lesz a siker titka?

A sportolókat gyakran az állóképesség és a szenvedélyük hajtja.

Közös kiáltványt adtak ki magyar polgármesterek

Nemény András, Szombathely első embere is az aláírók között van.

Meghalt Chuck Norris

Az akciósztár 86 éves volt.

E-mailben hívott meg Rákay Philip - hétfőn Budapesten gyűlnek össze a patrióták

Nagygyűlést és egész napos programsorozatot hirdettek a Millenáris Parkba, Orbán Viktor és európai szövetségesei is felszólalnak.

Ma végre beköszönt a csillagászati tavasz

Délután háromnegyed négykor köszönt be a nap-éj egyenlőség.

Íme a legjobb győri programok az előttünk álló hétvégére

Tavaszköszöntő, darts bajnokság, jóga szeánsz, rengeteg koncert és még számolatlan kiváló program vár mindenkit. 

A Republikon Intézet szerint a közmédia finoman szólva sem felel meg a kiegyensúlyozottság követelményeinek

Több mint 300 híradót elemeztek, és súlyos aránytalanságokat találtak az M1 műsoraiban.

Narancsos édes nedű, és visszafogott IPA a Dreher legújabb alkotása

Leteszteltük az egyik legnagyobb magyarországi nagyüzemi sörfőzde két új termékét. 

Kósa Roland: elkészültek a Napóleon-ház felújítási tervei Győrben

A kivitelezésre készen áll a város, de a teljes megújuláshoz még forrást kell találni.

A DK kecskeméti jelöltje visszalépett, erre a párt kizárta őt a soraiból

A Demokratikus Koalíció tiszás háttér zsarolásról beszél, szerintük Kopping Rita a pénzt és a pozíciót választotta a képviselőjelöltség helyett.

Ittasan állt az elektromos rollerre egy szombathelyi férfi

Ittas állapotban elkövetett járművezetés vétsége és garázdaság vétsége miatt emeltek vádat vele szemben.

20 millió forintos pályázatot hirdet Győr a művészeti csoportoknak

Április 20-ig jelentkezhetnek az alkotóközösségek támogatásért.

Az ételcsomagolás szerepe a vendéglátásban

Gondoltál már arra, mennyire fontos a csomagolás minősége, amikor egy éttermet választasz? Lehet, hogy eddig nem tűnt fel, de egy jól megválasztott csomagolóanyag nagyban befolyásolhatja egy vendéglátóhely megítélését.

Kiváló programokat ajánlunk erre a hétvégére is a győri régióban

Lesz kutyasuli, Jóbarátok kvíz bajnokság, egy csomó koncert, és rengeteg minden más. 

Magyar Péter szerint Orbán Viktor belesodorhatja hazánkat az iráni háborúba

A Kormányinfón elhangzó Gulyás Gergely válaszból vonta le a következtetést.

434 millió forintos kiadással tervezi a Haladás a 2026/2027-es bajnoki szezonját

A következő idényben a bajnokság megnyerése, és az NB II-be való feljutás a cél.

Március 27-én nyit Szombathelyen a húsvéti vásár

Lesz kalandpark is, amit a a tavaszi szünet végéig látogathatnak majd a gyerekek.