Már a The Mandalorian előtt terveztek egy élőszereplős Star Wars sorozatot, ilyen lett volna

Nagy Donát 2020-02-02 07:28:00
A Star Wars: Underworld munkálatai még a Disney-féle felvásárlás előtt kezdődtek, most előkerült néhány próbafelvétel.

A The Mandalorian sorozat mostanra megmutatta, hogy hatalmas igény van egy élőszereplős Star Wars sorozatra, ami egy kicsit elszakad a már ismert szereplőktől, és más történeteket mutat be a galaxis életéből.

Jó egy évtizeddel korábban maga George Lucas is megpróbálkozott egy hasonló projekt megvalósításával, azonban egyszerűen nem akart elég pénzt szánni a projektre. Végül semmi nem lett az egészből.

Most azonban napvilágot látott néhány próbafelvétel, ami egy kis betekintést ad, hogy milyen hangulata lett volna a Star Wars: Underworldnek.

"Star Wars: Underworld" test footage + Making Of

All rights belong to Stargate Studios and Lucasfilm. Released test footage from 2010 of the cancelled Star Wars TV show "Underworld," which was to take place in the lower levels of Coruscant. The series was set after the events of Order 66. The video game "1313" was to be a tie-in of this series.

Az Underworld cselekménye rengeteg fontos eseményt mutatott volna be, többek között, hogy a lázadók milyen módon szerzik meg a  csillagrombolók és a Halálcsillag terveit, de ebben derült volna ki, hogy hogyan nyerte el Han Solo az Ezeréves Sólymot.

Szólj hozzá!

Csak néma csönd jött válaszul a sárvári fideszes önkormányzati képviselőktől, amikor azt kérdezték tőlük: Kinek van még köze a bucsui Magyar Péter választási indulásához?

Nemrég Varga Károly fideszes önkormányzati képviselő lapunknak vallotta be, hogy ő is gyűjtött ajánlásokat a TISZA miniszterelnökével azonos nevű jelöltnek.

Konkrét lépéseket fogalmazott meg a kormány a Nyugat-Magyarországi azbeszt-üggyel kapcsolatban

Azonnali kockázatcsökkentő intézkedések, behozatal felfüggesztése, és a felelősök számonkérése.

Német testvérváros kórusa ad koncertet Győrben a Szentlélek-templomban

Ingyenes hangversennyel érkezik Sindelfingen nagy múltú együttese, a Cappella Nuova és a Stiftshoforchester.

Lakossági fórumot tartanak a győri zártkertekről a városházán

A városvezetés szerint fontos tisztázni, milyen szabályok és lehetőségek vonatkoznak a zártkerti ingatlanokra.

Újra tervezték a kőszegi történelmi belvárost övező Várárok és Várpark zöld területét

Az év junior tájépítésze pályázatra klímatudatos, fenntartható megoldásokat vártak, melyek érzékenyen viszonyulnak a műemléki környezethez, a meglévő zöldfelületi értékekhez és a terület közösségi használatához.

Már nem Kántás Zoltán a Magyar Fürdőszövetség elnöke

A Sárvári Gyógyfürdő ügyvezetője nem is indult újra a posztért.

Cikkünk nyomán feljelentést tett Kósa Roland, Győr alpolgármestere

A fidelitasos Juhász Balázshoz köthető 4 egyesület NKA támogatása vetette fel bűncselekmény gyanúját. 115 millió forintról van szó.

Ingyenes szűrésekkel és egészségnappal várják az érdeklődőket Győr-Újvárosban

Szombaton ismét megrendezik az Egészség-Piac Plusz programot, ahol tanácsadásokkal, vizsgálatokkal és családi programokkal készülnek.

Már a pesszimista forgatókönyvek felé közelít a klímaváltozás – megjelent az új nemzetközi éghajlati jelentés

A kutatók szerint az elmúlt öt évben szinte minden fontos mutató romlott, miközben a másfél fokos cél elérése gyakorlatilag elúszni látszik.

21 Kutatóközpont: tovább nőtt a TISZA Párt előnye, a Fidesz mindössze 20 százalék körül áll

A felmérés szerint a választások óta tovább erősödött Magyar Péter pártja, miközben a társadalom nagy része elszámoltatást vár.

Új fix traffipaxok jönnek Győrbe - védik a gyalogosokat és visszaszorítanák a gyorshajtást

Három új helyszínen telepítenek sebességmérő eszközöket, miközben óvodásoknak osztottak láthatósági mellényeket és megújul az Erzsébet ligeti KRESZ-park is.

Programdömping vár a hétvégén Győrben 

Szakmai eseményektől a családi programokon át a koncertekig és sporteseményekig számos ingyenesen látogatható rendezvény közül válogathatnak az érdeklődők.

Illés Károly: “Senkit nem állt szándékomban megbántani.”

A szombathelyi Fidesz-KDNP önkormányzati képviselője azt mondja, hogy nem emlékszik már, hogy milyen környezet kommentelte azt emberekre, hogy korcsok.