Majka ütős új klipjével indulhat a szombati buli

ugytudjuk.hu 2019-10-12 19:26:00
A rapper Essemm-mel csinálta új videóját.

Magyarország legnépszerűbb rappere, Majka nem bízta a véletlenre új dalának látványvilágát, saját rendezéssel amerikai filmeket megszégyenítő jeleneteket hozott a vászonra. A rapper Essemm-mel közösen alkotta meg legújabb szerzeményét, amelynek kemény sorai között Kollányi Zsuzsi hangja is fel-feltűnik. Az énekesnő ráadásul a klipben is szerepel.

Majka x Essemm - Hidegvérrel (Official Music Video)

https://www.facebook.com/majkahivatalos/ https://www.instagram.com/majesz187/ https://www.facebook.com/essemm112 https://www.instagram.com/essemm_garage Rendező: Majoros Péter Management: Dajka Zoltán Gyártásvezető: Schmidt Péter A videoklipet készítette: Nextage Film (http://www.nextagefilm.com ) Vágó x Operatőr x Fényelő: Elek Péter Operatőr x Vizuális effektek: Klement Bence Fővilágosító: Szalma Krisztián „Britt" Világosítók: Dencsik Péter, Páll Csaba Stylist: Holdampf Linda Öltöztetők: Balog Bori, Schilling Kolos Maszk: Nagy Andrea Smink: Sípos Gergő Haj: Vörös Kata Fodrász: Lajda Miklós WERK: Fényképezte: Vajda István „Vajdy" Film: Kovács Márk SZEREPLŐK: Majoros Péter „Majka" Boros Tamás „Essemm" Kollányi Zsuzsi Szabó Anikó Kővári Rita Vincze Fanni Miriam Hema Szabó Pál Szasó (Expect Adjusment Service Zrt.)

Szólj hozzá!

76 millió forinttal lépett meg egy nő, aki azért vette fel a pénz, hogy egy kőszegi és egy szombathelyi házat megszerezzen

Bár engesztelésül végül a saját háza tulajdonjogát ruházta át a sértettre, így is bíróság elé kell állnia.

Két napra lezárják a héten Győrben, a Révfalusi híd kerékpárútját 

Dilatációs elemek cseréje miatt június 23-án és 24-én nem használhatják a bringások a Kossuth-híd kerékpársávját.

A kínai agyagkatonáktól az ukrán gyerekrajzokig – különleges kiállítások várják a látogatókat Győrben a Rómer Múzeum

Tárlatvezetések, nemzetközi jelentőségű kiállítások és kortárs művészeti tárlatok közül válogathatnak a látogatók.

Nyomoz a rendőrség a Győr+ ügyében

Tömeges fiktív foglalkoztatásra gyanakodnak. Volt, amikor 93 alkalmazott volt a cégnél.

Vannak dolgok amik nem változnak: rongyoknak nevezte a szivárványos zászlókat Novák Előd, aki szerint a másság gyógyítani való deviancia 

Az LMBTQ-közösséget sértő kijelentésekkel és a Pride betiltásának követelésével jelentkezett a Mi Hazánk alelnöke.

„A hatalmat a magyar néptől csak kölcsönkapjuk, nem örökbe” - legfeljebb 12 évig lehetnek hivatalban az országgyűlési képviselők Magyar Péter javaslata szerint

Az új szabály célja, hogy a jövőben ne alakulhasson ki ismét olyan politikai hatalmi rendszer, mint amilyet a TISZA Párt szerint az elmúlt évtizedekben kiépítettek.

A nemrég a mentőszolgálattól menesztett Győrfi Pál lesz a szombathelyi MCC vendége

Nézzünk a jövőbe! Egészség 2.0 címmel tartanak beszélgetést a volt Takáts-házban.

Július első hétvégéjén ismét a gyerekeké lesz a város - idén 19. alkalommal rendezik meg a Győrkőc Fesztivált

A rendezvény mára az ország egyik legnagyobb összművészeti gyermekfesztiváljává nőtte ki magát.

Innovatív megoldások az építészetben

Az építőipar és a digitális technológiák találkozása az utóbbi években új lehetőségeket nyitott meg a szakemberek számára.

Borneói kormányzati delegáció járt Győrben

Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.

Átformált szemöldökök: a laminálás új trendje

Emlékszel arra az időre, amikor a laminálás csupán a dokumentumok megóvását szolgálta?

A mezőgazdasági naplóvezetés jelentősége és kihívásai

A mezőgazdasági gazdálkodás bonyolult és folyamatosan változó terepén a gazdálkodási napló vezetése szinte elkerülhetetlen tevékenység.

Hőségriadó – vizet oszt és párakapukat telepít a GYSEV

A vasúttársaság Szombathelyen, Zalaegerszegen és Sopronban az utascsarnokban elhelyezett szódaautomatákból biztosít hűtött vizet az utasok részére naponta 10 és 18 óra között.

Fitten időskorban is: így őrizhetjük meg egészségünket

Ahogy egyre több évet számítunk, elkerülhetetlenül felmerül a kérdés: hogyan maradhatunk fizikailag és mentálisan is frissek, hogy a későbbi életszakaszokat is aktívan tölthessük? Az egészség fogalma gyakran félreértett, hiszen nem pusztán a betegségek hiányáról van szó.

Többet internetezünk, de több pénzt is kell költünk rá mostantól – árat emelnek a mobilszolgáltatók

339 milliárd forintos bevételt termelt a távközlési szektor az év első negyedévében, miközben júliustól a Telekom és a Yettel, szeptembertől pedig a One is emeli a havidíjakat.

Új ipari parkot építene? Cserébe állítsa helyre a természetet!

Egy brit modell szerint a beruházásoknak nemcsak csökkenteniük kell a környezeti károkat, hanem mérhetően javítaniuk is kell a természet állapotát.