Magyar focista lesz A Nagy Ő főszereplője Kansas Cityben

Vágvölgyi Bálint 2020-03-03 10:56:00
Sallói Dánielt valószínűleg most sokan irigylik.

A Sporting Kansas City 23 éves magyar játékosa, Sallói Dániel a "Nagy Ő" (Bachelor) reality TV-sorozat élő színpadi kiadásának főszereplője lesz március 12-én, Kansas City-ben - írja a Jenkifoci Facebook-oldal.

Az eredeti tv-sorozat producerei járják az országot és a "The Bachelor Live on Stage"-ben egy estére összesűrítik a népszerű társkereső-show eseményeit. Sallói az este végén 10 ifjú hölgy közül választhatja ki magának az ideális partnert... már persze, ha lesz ilyen.

Jenkifoci

Az MLS változtatott a játékosok külföldre történő értékesítésének sz... abályain, tovább ösztönözve azt, hogy a klubok bátrabbak legyenek a transzferpiacon és nagyobb bevételt szerezzenek a játékos-eladásokból. Ha eddig egy MLS-klub külföldre adott el egy játékost, akkor a liga az átigazolási díj 25 százalékát megkapta, míg a bevételnek csak a 75 százaléka jutott el a csapatokhoz.


Irigykedünk?

Szólj hozzá!

A polgármester vállalta, hogy a január végi határidőre tető alá hozzák a győri Rába Quelle új közbeszerzésének kiírását

A fürdő sztorija már nem csak hosszában, hanem stílusában is kezd a dél-amerikai szappanoperákra hasonlítani. 

Borsi Róbert javaslatára bizottság alakult a győri parkolási botrány kivizsgálására

Pintér Bence polgármester szerint a TSZV áll a vizsgálat elé, mert az “igazság náluk van!”

Leköpték Bódis Krisztát

Magyar Péter szerint ide vezet Orbán Viktor gyűlöletkeltése.

Megugrott a Rába Nyrt. adózott eredménye az év első három negyedévében

Ingatlanértékesítések nélkül viszont 615 millió forintos mínuszban lenne a cég. 

Elkészült az új szombathelyi egyházmegyei bölcsőde

720 millió forintba került. Az unió és az állam felesben fizette a költségeket.

Néher András Marcalvárosból Londonig jutott, de visszahozta magával a tenni akarást a győri régióba

A TISZA jelölt saját családján keresztül is érzi a térség minden problémáját, és azt, hogy itt az ideje a változásnak.

Diószegi Judit évtizedek óta a gyerekekért, a közösségekért és Győrért dolgozik

Elhivatott lokálpatriótaként javítaná ki a rendszerváltás hibáit. 

„A szeretet nem fáj” – Borsi Róbert a nők elleni erőszakról posztolt

Vannak alkalmak amikor a képviselő minden szavával egyet lehet érteni. 

Újabb öreg harcost küld nyugdíjba Orbán - Vigh László helyett Szilasi Gábort indítja a Fidesz Zalaegerszegen

Vigh 3 cikluson keresztül volt a Zala 01-es választókerület parlamenti képviselője.

Jogtalanul végzett ügyvédi tevékenységet egy nő Győrben

Ruhaneműk értékesítésével csalást is elkövetett.

Légimentő-bázist hoznak létre Nyugat-Magyarországon

A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el. 

Matthias Zollner az Egis Körmend régi/új vezetőedzője

Kocsis Tamás és Érsek Marcell segítik Zollner munkáját.