Magához szoktatta a galambokat Kőszegen egy néni, most köszönik szépen a karvalyok a svédasztalt

Farkas Bazsi 2018-12-06 15:50:00
Így válik teljessé az élet végtelen körforgása.

Egyik olvasónk, Gábor osztotta meg velünk a következő fotót, amit tegnap készített Kőszegen a Rákóczi utcában. 


A körények egy idős néni él, aki folyamatosan eteti a galambokat, amiatt ezek a madarak odaszoktak . Úgy látszik a karvalyok pedig azt fedezték fel, hogy terített asztal várja őket. Tegnap reggel Gábor még csak egy a prédáját faló karvalyt fotózott. Ma azonban már ez a kép fogadta.

Igen, egy másik karvaly is megjelent. Ha ez így folytatódik Kőszeg nem fogja bírni galambbal a karvalyokat. Minden esetre a következő dalt Kőszeg összes galambjának küldjük!

Rúzsa Magdi - Vigyázz A Madárra

Iratkozz fel, hogy első kézből értesülj legújabb videoinkról, melyek most már nem csak zenék, hanem ismeretterjesztő anyagok is! / Subscribe: http://youtube.com/berczesadam "Lájkold" facebook oldalainkat friss híreinkért! / Like us: https://www.facebook.com/egysegmedia https://www.facebook.com/ruzsa.magdolna honlapjaink / our websites: http://www.egysegmedia.hu http://www.adambatyam.com http://www.rmfc.hu/ Zenéink letölthetőek és streamelhetőek az összes ismert letöltő- és streamoldalról.


 

Szólj hozzá!

Védett árat vezet be a kormány az üzemanyagoknál

A benzin 595 forint, a gázolaj 615 forint lesz fixen.

Napra pontosan tíz éve tart a válsághelyzet Magyarországon - de ne aggódj, a kormány megvéd

A különleges jogrend mára a mindennapi kormányzás eszközévé vált.

Fodor Roland pont akkor adott tanácsot havi 800 ezer forintért a Győr-Szol-nak, amikor kiürült a lakáskassza 

Kósa Roland szerint egyre több részlet derül ki abból, hogyan működött a városi cég abban az időszakban, amikor eltűnt az 1 milliárd 700 millió forint.

Az egészséges öregedés kulcsa: életmódváltás idősebb korban

Észrevette már, hogy az idő múlásával életmódunk hatása jobban érződik a mindennapokban?

Mit tehetünk ha széncinege költözött a postaládába?

Semmiképpen se küldjük vissza a feladónak!

Kukákat gyújtott fel egy férfi Győrben

Az egyik hulladékgyűjtő teljesen le is égett.

Kirajzott Dobrev Klára a szombathelyi Fő térre

Pedig a belváros védett részein tilos politikai plakátokat kihelyezni.

Kiemelt fejlesztési térséggé nyilváníthatja a Szigetközt a választások előtti utolsó ülésén a parlament 

A kormány szerint a lépés összehangolt fejlesztéseket, több forrást és új lehetőségeket hozhat a régió településeinek.

A magyarokat nem lehet megfélemlíteni - Magyar Péter az orosz nagykövetségnek üzent

A TISZA Párt elnöke szerint Magyarország szuverenitását és a választások tisztaságát tiszteletben kell tartani.

Megnyílt a Jóakaratú emberek boltja a győri belvárosban

Az üzletben nemcsak tárgyakat lehet venni - a vásárlók emberi történetekkel, közösségi munkával és segítő szándékkal is találkozhatnak.

Teret neveznek el Szombathelyen Feiszt Györgyről

A Levéltár melletti közterület viseli majd a volt alpolgármester nevét.

A győri Diószegi Judit az 59. a TISZA listáján

A sárvári Strompová Viktória pedig a 75. helyre fért fel.

Vízre szállna Győr - kérdőívben várják a lakosok véleményét az új turisztikai fejlesztésekről

Az önkormányzat arra kíváncsi, milyen szolgáltatásokra lenne szükség az aktív kikapcsolódást kedvelők számára.

Fegyelmi vétség miatt a Falco elküldte Marchelus Averyt

Már Szegeden sem fog pályára lépni a kosaras.

Szentkirályi Alexandra Körmenden: példátlan és felháborító, hogy Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort

Helyi ügyekről nem, de Ukrajnáról és Iránról volt szó a Fidesz vasi fórumán.