Lóderer Zoltán az Év Vasi Embere választás közönségdíjasa

ugytudjuk.hu 2020-01-11 11:52:00
A szombathelyi Markusovszky Kórház osztályvezető főorvosa nagy fölénnyel nyert.

Vas megye Facebook-oldalán tették közzé, hogy Lóderer Zoltán nyerte az Év Vasi Embere 2019 közönségdíját. A Markusovszky Kórház egyik osztályvezető főorvosa nagy fölénnyel nyert.

Dr. Lóderer Zoltán 1999-ben végzett a Pécsi Orvostudományi Egyetemen, édesapja is orvos, adott volt tehát a követendő családi példa. 2006-ban sebész szakorvos, 2009-ben plasztikai sebész szakorvos végzettséget szerzett.

Dolgozott egy évet az Országos mentőszolgálatnál, majd két évig a Semmelweis Egyetemen, 2001-től a Csolnoky Ferenc Kórházban Veszprémben, de volt alkalma szétnézni a világ vezető centrumaiban az Egyesült Államoktól Brazílián át Németországig, és hazahozni az ott megszerzett tudást.
2015-től dolgozik a Markusovszky Egyetemi Oktatókórház Általános, Ér- és Plasztikai Sebészeti Osztályán osztályvezető főorvosként, ahol azzal a feladattal bízták meg, hogy egy teljes körű daganatsebészeti profilt építsen fel, új orvoscsapattal, új eljárások bevezetésével.

Szakértelmét és hozzáértését a megbízhatóság jellemzi. Munkáját mindig felelősségteljesen és lelkiismeretesen végzi, precizitás és körültekintő gondolkodás jellemzi. Magas szintű szakmai tudásával és szakterületén szerzett tapasztalataival nagy segítsége kórháznak - írják róla.

Vas megye

KÖZÖNSÉGDÍJ: Lóderer Zoltán az Év Vasi Embere 2019 közönségdíjának n... yertese Az Önök szavazatai alapján, nagy fölénnyel ismét a Markusovszky Kórház egyik osztályvezető főorvosa lett az Év Vasi Embere választás közönségdíjasa. Gratulálunk! Éjfélkor a Megyebálon pedig az is kiderül, hogy a kuratórium döntése alapján ki lett az Év embere Vas megyében 2019-ben!


Éjfélkor a Megyebálon fog kiderülni, hogy a kuratórium döntése alapján ki lett az Év embere Vas megyében 2019-ben.

Szólj hozzá!

Nyílt napok lesznek a győri bölcsődékben és óvodákban

A város több intézménye is megnyitja kapuit a szülők és a gyerekek előtt.

Várostörténeti séták Győrben - indul a Rómer Múzeum idei programsorozata

Forradalmi történetek, költészet, művészet és vallási emlékek.

Önkormányzati pénzből újulnak meg a győri iskolák

Torna- és tantermek illetve eszközök korszerűsítésére jutott támogatás több intézményben, a tavaly sikeres program idén is folytatódik. 

Magyar Péter: „Összehangolt csalások és orosz beavatkozás nélkül nem tud győzni a Fidesz”

A TISZA elnöke a választások előtt komoly lejárató kampányra számít a kormány részéről. 

Antikommunistának tartja magát a korábbi MSZP-s Czeglédy Csaba

AI orosz katonák kerültek Szombathelyre a politikus legutóbbi posztjában.

A településeken fészkelő vetési varjakat veszi számba a Magyar Madártani Egyesület

A lakosság is bekapcsolódhat, sőt, várják a segítségüket.

Buszsofőrre támadt egy férfi Győrben

Vezetés közben bántalmazta, veszélybe sodorva ezzel a többi utast is. 

Védett árat vezet be a kormány az üzemanyagoknál

A benzin 595 forint, a gázolaj 615 forint lesz fixen.

Napra pontosan tíz éve tart a válsághelyzet Magyarországon - de ne aggódj, a kormány megvéd

A különleges jogrend mára a mindennapi kormányzás eszközévé vált.

Fodor Roland pont akkor adott tanácsot havi 800 ezer forintért a Győr-Szol-nak, amikor kiürült a lakáskassza 

Kósa Roland szerint egyre több részlet derül ki abból, hogyan működött a városi cég abban az időszakban, amikor eltűnt az 1 milliárd 700 millió forint.

Az egészséges öregedés kulcsa: életmódváltás idősebb korban

Észrevette már, hogy az idő múlásával életmódunk hatása jobban érződik a mindennapokban?

Mit tehetünk ha széncinege költözött a postaládába?

Semmiképpen se küldjük vissza a feladónak!

Kukákat gyújtott fel egy férfi Győrben

Az egyik hulladékgyűjtő teljesen le is égett.

Kirajzott Dobrev Klára a szombathelyi Fő térre

Pedig a belváros védett részein tilos politikai plakátokat kihelyezni.

Kiemelt fejlesztési térséggé nyilváníthatja a Szigetközt a választások előtti utolsó ülésén a parlament 

A kormány szerint a lépés összehangolt fejlesztéseket, több forrást és új lehetőségeket hozhat a régió településeinek.

A magyarokat nem lehet megfélemlíteni - Magyar Péter az orosz nagykövetségnek üzent

A TISZA Párt elnöke szerint Magyarország szuverenitását és a választások tisztaságát tiszteletben kell tartani.

Megnyílt a Jóakaratú emberek boltja a győri belvárosban

Az üzletben nemcsak tárgyakat lehet venni - a vásárlók emberi történetekkel, közösségi munkával és segítő szándékkal is találkozhatnak.