LMP: Balázsy Péter újra elismerte, hogy esélytelennek érzi magát a választáson

Farkas Bazsi 2019-07-24 12:00:00
A párt szerint a polgármesterjelölt azért fogja két kézzel a jegyzői székét, mert tudja: semmi esélye nyerni a választásokon.

Az LMP közleményt juttatott el szerkesztőségünkhöz, ezt most változtatás nélkül közöljük:

Balázsy Péter továbbra sem hajlandó lemondani a jegyzőségéről, sőt a mai napon a megyei közgyűlés Fideszes elnöke is úgy nyilatkozott, hogy az ég adta világon semmi probléma nincs azzal, ha a közigazgatást irányító jegyző indul a választásokon. Balázsy Péter a vállalhatatlan összeférhetetlenség fenntartásával maga árazza be a legjobban a választási esélyeit: teljesen egyértelmű, hogy azért nem hajlandó az egyébként a saját kampányát tönkre tevő kínos történetnek véget vetni, mert pontosan tudja, hogy veszíteni fog a választáson. 


 

Balázsy Péter nem is nyertese, hanem vesztese a hosszúra nyúlt fideszes jelölt-castingnak, mert neki kell az arcát adnia az egyre inkább széteső kampányhoz. Éppen ezért semmilyen kockázatot nem hajlandó vállalni, nem hajlandó feladni a biztos egzisztenciáját, még akkor sem, ha az így kialakult helyzet tovább rontja az amúgy sem rózsás esélyeit. 


 

A szombathelyi emberek nem fognak egy olyan emberre szavazni, aki szerint semmi kivetnivaló nincs abban, hogy a Vas megyei emberek adóforintjaiból folytat Fidesz kampányt.


A szombathelyi emberek olyan emberre fognak szavazni, aki lehetőséget és nem büntetést lát a jelöltségben: ezért fogja a választást Nemény András, az Éljen Szombathely jelöltje nyerni.


Ungár Péter

országgyűlési képviselő, LMP

Szólj hozzá!

A Kúria mondta ki, hogy nem sértette meg a választási törvényt Pintér Bence

A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert. 

Gagyi Levente aztán igazán érthet a gyógyfürdő üzemeltetéshez

Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.

Csődvédelmi eljárást kezdeményezett az ADA

A magyarországi működés jelenleg zavartalan.

Munkacsoport alakult az Olad Platón kialakult azbeszt helyzet kezelésére

Az utat folyamatosan locsolják, hogy az azbeszt ne porozzon. 

Tárlatvezetések, előadás és séták – sűrű hét a Rómer Múzeumban

Rómaiak, mohácsi csata és beszédes paloták is várják az érdeklődőket Győrben.

A beton szegélykő meghatározza az összképet

A kertépítés és a térburkolás során a figyelem legtöbbször a látványos elemekre irányul, miközben számos olyan megoldás létezik, amely első pillantásra háttérbe szorul, mégis kulcsfontosságú a végeredmény szempontjából.

Majdnem elsiklottunk felette, hogy Szombathelynek van egy listás tiszás parlamenti képviselője is

Tóth Norberttel akár 4 kormánypárti képviselője is lehet Vas megyének.

Interaktív ligettel gazdagodott a Szelényi Imre Tagbölcsőde udvara Győrben 

Több mint 5 millió 700 ezer forintból alakítottak ki játékos, zöld környezetet a gyerekeknek.

Húsz év fegyházra ítélték a férfit, aki kilökte barátnőjét egy győri panelházból

A másodfok súlyosbította az ítéletet, a vádlott feltételesen sem bocsátható szabadlábra.

Szerdán ül össze a Sárvári Gyógyfürdő felügyelőbizottsága

A gyanú szerint kamu foglalkoztatott munkavállaló ügye lesz a téma.

Vádat emeltek Győrben a szemétszállítónak sérülést okozó, majd a helyszínről távozó sofőr ellen

Az ügyészség minősített segítségnyújtás elmulasztása bűntette miatt emelt vádat.

Jé! A Győr+ és a Kisalföld felfedezte magának a TISZA Párt és Magyar Péter létezését

Egy kétharmados győzelem kellett, hogy ne csak rosszat írjanak róluk - ha már egyáltalán.

„Segítő kezet fogunk nyújtani abban, hogy megtalálják a győriek pénzét” – Pintér Bence már az új vagyonvisszaszerzési hivatalnak üzent

A polgármester szerint Győr példát mutathat abban, hogyan kell „utánamenni a dolgoknak” a választás után felálló új rendszerben.

Visszatért a zene a Győri Városháza tornyába – újra szól a „Fújdogál a szél” 

A győriek döntöttek, a jól ismert népdal lett a torony hangja, ami naponta többször is felcsendül.