Létszámkorlátozás jön a győri piacokon

Pintér Bence 2020-11-13 13:58:46
A Vásárcsarnokban 300, a Tarcsay úti piacon pedig legfeljebb 1000 fő tartózkodhat egyszerre.

Tekintettel az egészségügyi vészhelyzetre, az árusok és a vevők egészségének védelme érdekében november 12-től a Herman Ottó utcai vásárcsarnok épületében korlátozzák a tartózkodók számát – áll a Győr Szol Zrt. közleményében, amit a Győr+ ismertetett. A tájékoztatásban azt írják, hogy

az épületben egyszerre 300 fő (vásárlók, árusok, személyzet együtt) tartózkodhat.

A vásárcsarnok épületébe szombatonként kizárólag a Tesco felőli főbejáraton lehet be- és kijutni, az üzemeltető minden más bejáratot lezár.

Az érkező vásárlókat a piacfelügyelők számolják. Amennyiben a bent lévők száma eléri a 300-at, új vásárló csak akkor léphet be, ha valaki más elhagyja a csarnok épületét. A többi nyitva tartási napon valamennyi bejárat használható.

Arra kérik a vásárlókat, hogy saját és embertársaik egészségének védelme érdekében sorban álláskor is tartsanak egymástól 1-1,5 méter távolságot. A maszk viselése vásárcsarnokban és a kereskedők utcájában is kötelező, a szolgáltató munkatársai fokozottan ellenőrzik a maszkviselési előírások betartását.

A Tarcsay úti szabadtéri piacon pedig 1000 fő tartózkodhat egyszerre.

Szólj hozzá!

Ágh Péter tényleg nem fogta fel, hogy a TISZA számára ő nem parlamenti képviselő

A fideszes politikus egyeztetésre hívta Strompová Viktóriát.

A nagykölkedi gumi-ügyben érintett V.Németh Zsoltot javasolja a Fidesz a parlament Élőkörnyezetért Felelős Bizottság elnökének

Furcsa lenne, ha gumihegyhez kapcsolódó korrupció ellen harcoló TISZA jóváhagyná a kinevezését.

A legdrágább döntés az, ha nem döntünk: a magára hagyott erdők ára végül tonnákban és milliókban mérhető

Egy friss kutatás szerint a tétlenség nem természetes regenerációt, hanem romló állapotot és nagyobb veszteséget okoz.

Minimálisan nőtt a hazai gazdaság az első negyedévben - megjöttek a friss KSH adatok

A szolgáltatások húzták a magyar GDP-t, az ipar is segített, de a kilátások továbbra sem egyértelműen rózsásak.

Bezárta és bántalmazta apját egy kemenesaljai férfi - vádat emeltek ellene

A Sárvári Járási Ügyészség személyi szabadság megsértése és könnyű testi sértés miatt indított eljárást.

Indul a szezon, startol a Radó Matiné  – zene, kézilabda és chill hangulat a szigeten

Május elején bulival, meccsnézéssel és street fooddal rajtol Győr egyik leglazább programsorozata.

A Kaposvár csap össze a Falcóval az elődöntőben

Szombaton az Arena Savariában játszák a csapatok az első meccset.

Előkerült Vámos Zoltán!

Úgy néz ki, hogy két és fél héttel a választási veresége csupán búcsúzni jött a főispán.

Jövő héten fut Szombathely!

Szombaton rendezik meg a mára már hagyományosság vált futóversenyt.

Nyolcéves autóbusz szerződés kiírására készül Győr

Hosszabb távra tervezne a tömegközlekedéssel a város, de átmeneti időszak szinte biztosan lesz.

A kárpit megfelelő tisztítása

Az otthoni rend fenntartása sokak számára a porszívózásban, portörlésben és időnkénti felmosásban merül ki, ám vannak felületek, amelyek ennél jóval összetettebb figyelmet igényelnek.

Kitakarították és kifestették a győri vasúti aluljárót

Kósa Roland szerint apró lépés, de elindult a vasútállomás környezetének rendbetétele.

Pintér Bence megerősítette, hogy délelőtt civil ruhás rendőrnyomozók jelentek meg a Győr Projekt Kft.-nél - új szintre lépett a győri ügyek feltárása

A polgármester szerint már nem csak gyanú, hanem konkrét nyomozati lépések is történnek a Győr-Szol és más önkormányzati cégek ügyében.

A kommentek csak úgy jönnek-mennek Fekete Dávid közösségi oldalán 

A valóság ritka vendég a politikus online felületein.