Szombathely, 400 néző, játékvezető: Szilasi.
Haladás: Gyurján – Habovda, Jagodics, Jancsó, Németh Milán – Kiss B., Holdampf – Gaál (Tóth-Gábor, 46.), Medgyes, Doktorics (Szekér, 46.) – Novák (Szalay, 74.). Megbízott edző: Desits Szilárd.
Budafok: Kovács Z. – Margitics, Oláh, Vankó, Kovács D. – Micsinai, Filkor(Horváth R., 69.), Vaszicsku, Romic – Kirják, Szabó. Edző: Csizmadia Csaba.
A Haladás a szintén másodosztályú Budafoki MTE csapatát fogadta a Magyar Kupában. A piros-fekete csapat nem sokáig várt, már a 8. percben megszerezték a vezetést. Egy baloldali szöglet után Kirják fejelte tovább a labdát, amit Romic négy méterről szintén fejjel juttatott a kapuba (0-1).
Az első félidő további részében próbálkozott egyenlíteni a Hali, de nem sikerült. Először Novák maradt le Medgyes beadásáról, majd Gaál fejelte kapu mellé. Utóbbinak még két próbálkozása volt, de egyikből sem lett gól.
A szünet után továbbra is próbálkoztak a hazaiak, de nem sikerült gólt szerezni, egészen a 83. percig, amikor Kiss Bence 22 méterről ballal kilőtte a jobb felső sarkot (1-1). Két perc múlva érkezett a továbbjutást érő gól, Medgyes jobb oldali beadását a csereként beálló Szalay lőtte be (2-1).
Szólj hozzá!
Megszólalt Závogyán Magdolna annak kapcsán, hogy idén ne kapott állami támogatást Szombathely legnagyobb programja.
Pintér polgármester visszaadja a harmadik Audi A6-ost is.
Az egyesület akkor kaphatja meg az önkormányzat 40 millió forintos támogatását, ha a vizsgálat mindent rendben talál.
A készülékekből akár nehézfémek is a talajba kerülhettek volna.
Ugyan az utóbbi években az online marketing pörgött fel a leginkább, egyre több vállalkozás található meg a digitális térben, de ez közel sem jelenti azt, hogy fizikai, “offline” promóciók már kevésbé lennének hatékonyak, sőt! Néhány okos megoldással még költséghatékonyabban érhetjük el a potenciális vásárlókat.
A Vasi Bádogos Kft. vette át az építkezést.
Nagy István nem tudott határozott válasszal felelni a kérdésre a zárt ajtók mögött tartott szakmai értekezleten.
A Nádasdy-vár kapott macskakövek közé szorított új fákat. Szegények.
Vezetőedző nélkül kell helytállnia a Rába-partiaknak a Szolnok ellen.
Folyamatosan hallhatjuk a híreket arról, hogy a gyerekek manapság túl kevés mesét hallanak, helyette mindig a képernyőt nézik. A hírek középpontjában ennek a jelenségnek a káros hatásai állnak. De mit tehet a szülő, ha szeretne ezen a helyzeten javítani?
A pletykákkal ellentétben Antal Imre nem lesz jelölt.
22 éves kora ellenére eddig már négyszer volt büntetve.
Nagy István agrárminiszter szerint a szigetközi magas talajvíz miatt hoztak Bábolnára több ezer leölt szarvasmarhát.
Sürgős ügyintézés vagy vásárlás kapcsán gyakran merül fel az igény, hogy gyorsan és egyszerűen hozzáférjünk a szükséges dokumentumokhoz.
A volt Sylvester János nyomda átépítése miatt kellett plusz kanyarodó sávot kialakítani.
Az elképzelés szerint lakásokat alakítanak ki az épületben. A változás a Móló Éttermet is érintheti.
9,3%-kal haladta meg az egy évvel korábbit.
A hírek tele vannak a napelem rendszer bővítésével kapcsolatos tudnivalókkal.