Lebukott a szombathelyi Fidesz!

ugytudjuk.hu 2019-09-20 10:00:00
Sajtóközleményt juttatott el szerkesztőségünkhöz a Demokratikus Koalíció.

Balázsy Péter, a Fidesz polgármesterjelöltje múlt héten még tagadta, hogy a szombathelyi Fidesz vendégmunkásként érkező migránsoknak munkásszállót akar építeni Szombathely belvárosában.

Azonban nyilvánosságra került a közgyűlési vitáról szóló videofelvétel - a Demokratikus Koalíció szombathelyi szervezetének Facebook-oldalán is látható már -, amin többek között Lendvai Ferenc, a Fidesz frakcióvezetője és dr. Tenki Mária, a jogi bizottság fideszes elnöke arról beszélnek, hogy semmi baj nincsen az ukrán vendégmunkásokkal, fogadjuk be őket, keresnek egy kis pénzt, aztán utaznak haza. Vagy nem.

A szombathelyi Fidesz az ukrán migránsokat többre tartja, mint a szombathelyieket, számukra a külföldi családok fontosabbak.

A szombathelyi Fidesz-tervet a dr. Nemény András vezette Éljen Szombathely frakció akadályozta meg.

Nem engedjük, hogy a szombathelyi adófizetők pénzéből a szombathelyi Fidesz és Balázsy munkásszállót építsenek ukrán vendégmunkásoknak Szombathelyen!

Októberben vegyük tőlük vissza városunkat! Szombathely ne a Fidesz egyik provinciája legyen. Szombathely legyen újra mindenkié!

Demokratikus Koalíció Szombathelyi Szervezete

Szólj hozzá!

2 év múlva már kutatók érkezhetnek Kőszegre, az ENSZ Egyetem új intézményébe

A remények szerint addigra elkészül a volt MÁV gyermekotthon 16 milliárdos fejlesztése is. De ha nem, az sem fogja akadályozni a munkát.

Szúnyogot gyérít ma a Győr-Szol

Az esti órákban jön a melegköd. 

Elkapkodták a jegyeket az ETO, Rapid Wien elleni csütörtöki, Konferencia-liga visszavágójára

Teltházas lesz a vendégszektor Bécsben, a kupában pedig az Érd az ellenfél. 

Hogyan válasszunk tökéletes esküvői ékszert?

Az esküvőd napján az öltözeted fontos részletét képezik az ékszerek is, amelyek hozzájárulnak ahhoz, hogy valóban felejthetetlen legyen a megjelenésed.

Csatornajavítási munkák miatt lesz forgalmirend változás Győrben a Nagysándor József utcában

Megértést és türelmet kér a Pannon Víz, várhatóan 5 hétig tart a munka.

A levegőhálózat jelentősége ipari környezetben

A modern ipari környezet elképzelhetetlen jól működő levegőhálózat nélkül.

30 éve nincs gazdája az M19-es autópálya győri felhajtójának

Tulajdonosa több is van, mégsem tartja karban senki. 

Térformálás tolóajtókkal: kreatív megoldások és praktikák

Lakások belsejének átalakításakor különböző tényezőket érdemes figyelembe venni, hogy az esztétikum és a funkció harmonikus egységet alkosson.

Zalaegerszeg fideszes polgármestere Nemény András vendége volt a Karneválon

Mindketten hiszünk a korrekt párbeszédben és egymás kölcsönös tiszteletében - írta Balaicz Zoltán.

Simon Attila: Nem én fúrtam meg Vígh Ferencet

Szurkolói pletykákra regált a labdarúgó edző.

Járműveket szanál a Győr-Szol 

Ha seprőgépet, öreg furgont, vagy konténerszállító-teherautót venne, most licitálhat!