LeBron James elsírta magát Kobe Bryant halálhírétől

Vágvölgyi Bálint 2020-01-27 15:13:00
Shaquille O’Neal is teljesen összetört.

Kobe Bryant vasárnap, 41 éves korában vesztette életét egy helikopter-balesetben, amelyben meghalt 13 éves lánya, Gianna is. A Philadelphiából hazatérő Lakers-játékosok a repülőről leszállva tudták meg a halálhírt, a felvételek alapján LeBron James elsírta magát, majd több csapattársával is összeölelkezett – írja a BB1.hu, kosaras szakportál a 24.hu nyomán.

ESPN on Twitter

LeBron is met with emotional hugs after landing in Los Angeles following the death of Kobe Bryant. (via NBC4 Los Angeles) https://t.co/Fx9jt2qZVi


Shaquille O’Neal egy fotóval tisztelgett és azt írta:

Ezt a fájdalmat nem lehet szavakkal leírni. Nem lehet megfogalmazni mit érzek az unokahúgom, Gigi és a barátom, testvérem, elvesztése után. Szeretlek titeket és hiányozni fogtok. Részvétem a Bryant családnak és a többi utas családjának. Rosszul vagyok.

There's no words to express the pain I'm going through now with this tragic and sad moment of loosing my friend, my brother, my partner in winning championships, my dude and my homie. I love you brother and you will be missed. My condolences goes out to the Bryant family and the families of the other passengers on board. IM SICK RIGHT NOW !

76k Likes, 1,832 Comments - DR. SHAQUILLE O'NEAL Ed.D. (@shaq) on Instagram: "There's no words to express the pain I'm going through now with this tragic and sad moment of..."


Szólj hozzá!

Teljes körű adventi élelmiszer-ellenőrzés indul – jönek a fokozott vizsgálatok a karácsonyi vásárokban

Az NKFH országos razziát rendelt el a szezonális árusoknál, vendéglátóknál és boltokban.

A Bajnokok Ligájába repítené a Haladást a DSM Football!

Na nem most, hanem egy éveken át tartó építkezés eredményeképpen. 2031-re célozták meg az NB 1-et.

Mától megszűnt a Szabad Európa magyar kiadása

A szabadeuropa.hu sem frissül már.

Ingyenes hétvégi programok Győrben

Koncertek, filmklub, mosolyhajtás, lesz itt minden!

Két szombathelyi parkolóőrt támadtak meg

Nem tetszett az autó tulajdonosainak, hogy pótdíjazzák a kocsit.

Forró teával indulnak útnak a győri kukások

A GYHG igyekszik komfortossá tenni a munkavégzést kollégáinak. 

Magyar Péter - Túl sok év telt el az életünkből kishitűséggel, keserűségben

A Tisza vezére közös rendszerváltásra készül, aki változást szeretne, most regisztrálhat és dönthet a párt jelöltjeiről. 

10 millió forintra bírságolta az NMHH Balázsékat

A rádióműsorral szemben egy újabb eljárást is indítottak.

Uniós és hazai forrásból, 170 millió forintból fejlesztette telephelyeit a Velekey Kft. Szombathelyen

Európai uniós és hazai költségvetési támogatásból fejlesztette telephelyeit a lemeztermékek lézervágásával, élhajlításával és szerelvények gyártásával foglalkozó Velekey Kft. Szombathelyen. .

Spanyol, lengyel és német ellenféllel találkozik a Falco

A “K” jelű csoportban folytatják a sárga-feketék.

A DK nyerte a családi pótlék-emelés licitversenyét

Dobrev Klára drasztikus emelést ígér. 

Kormánydöntés született a szombathelyi Oladi Iskola felújításáról

Elsőként azt vizsgálják meg, hogy mennyibe is kerülne ez a mutatvány.

A kollagénről egyre többet hallani, és ez nem véletlen

Az elmúlt években a kollagén igazi hívószóvá vált az egészségtudatos életmód világában. Egyre gyakrabban találkozhatunk vele a hírekben, szakmai cikkekben és a táplálékkiegészítők kínálatában is – de miért ekkora az érdeklődés iránta?

Közös döntések születtek a győri GYHG és a szakszervezetek egyeztetésén

A béren kívüli juttatások emelésében, a 2026-os bérrendezés keretrendszerében és több szakmai kérdésben is egyhangú megállapodás született.

Nem nyúlt az alapkamathoz az MNB Monetáris Tanácsa

Marad a szigorú pénzügyi politika, az inflációs kockázatok miatt továbbra is óvatosságra int a jegybank.