Leborotválta a fejét a Marvel Pókembere

ugytudjuk.hu 2019-10-09 11:06:00
Döbbenetes az átalakulás.

Tom Holland, a Marvel Pókember tegnap töltött fel magáról egy rövid videót az Instagram-oldalára, amitől a rajongók egy fele teljesen összezuhant. A 23 éves sztár ugyanis minden előzetes bejelentés nélkül szinte teljesen kopaszon jelent meg a néhány másodperces videóban, amire a rajongói egyáltalán nem számítottak. 

ً on Twitter

TOM HOLLAND IS HAIRLESS NOOOOOO https://t.co/BqSZtqci2f

A színész frizurájából persze azonnal mém lett, sokak szerint most úgy néz ki, mint Eminem. 

sarah on Twitter

Guys I swear Tom Holland looks like Eminem now

De Hollandnak jó oka volt letolatni a séróját, a napokban ugyanis elkezdődik a következő filmje, a Cherry forgatása. Érdekesség, hogy a filmet a Russo fivérek fogják rendezni, nekik köszönhető a Bosszúállók: Végtelen Háború és a Végjáték is. A történet egyébként egy volt katonáról szól, aki a háborúból hazatérve függővé válik, majd sorban rabolja ki a bankokat, hogy valamiből fedezni tudja a szereket.

Szólj hozzá!

Védett árat vezet be a kormány az üzemanyagoknál

A benzin 595 forint, a gázolaj 615 forint lesz fixen.

Napra pontosan tíz éve tart a válsághelyzet Magyarországon - de ne aggódj, a kormány megvéd

A különleges jogrend mára a mindennapi kormányzás eszközévé vált.

Fodor Roland pont akkor adott tanácsot havi 800 ezer forintért a Győr-Szol-nak, amikor kiürült a lakáskassza 

Kósa Roland szerint egyre több részlet derül ki abból, hogyan működött a városi cég abban az időszakban, amikor eltűnt az 1 milliárd 700 millió forint.

Az egészséges öregedés kulcsa: életmódváltás idősebb korban

Észrevette már, hogy az idő múlásával életmódunk hatása jobban érződik a mindennapokban?

Mit tehetünk ha széncinege költözött a postaládába?

Semmiképpen se küldjük vissza a feladónak!

Kukákat gyújtott fel egy férfi Győrben

Az egyik hulladékgyűjtő teljesen le is égett.

Kirajzott Dobrev Klára a szombathelyi Fő térre

Pedig a belváros védett részein tilos politikai plakátokat kihelyezni.

Kiemelt fejlesztési térséggé nyilváníthatja a Szigetközt a választások előtti utolsó ülésén a parlament 

A kormány szerint a lépés összehangolt fejlesztéseket, több forrást és új lehetőségeket hozhat a régió településeinek.

A magyarokat nem lehet megfélemlíteni - Magyar Péter az orosz nagykövetségnek üzent

A TISZA Párt elnöke szerint Magyarország szuverenitását és a választások tisztaságát tiszteletben kell tartani.

Megnyílt a Jóakaratú emberek boltja a győri belvárosban

Az üzletben nemcsak tárgyakat lehet venni - a vásárlók emberi történetekkel, közösségi munkával és segítő szándékkal is találkozhatnak.

Teret neveznek el Szombathelyen Feiszt Györgyről

A Levéltár melletti közterület viseli majd a volt alpolgármester nevét.

A győri Diószegi Judit az 59. a TISZA listáján

A sárvári Strompová Viktória pedig a 75. helyre fért fel.

Vízre szállna Győr - kérdőívben várják a lakosok véleményét az új turisztikai fejlesztésekről

Az önkormányzat arra kíváncsi, milyen szolgáltatásokra lenne szükség az aktív kikapcsolódást kedvelők számára.

Fegyelmi vétség miatt a Falco elküldte Marchelus Averyt

Már Szegeden sem fog pályára lépni a kosaras.

Szentkirályi Alexandra Körmenden: példátlan és felháborító, hogy Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort

Helyi ügyekről nem, de Ukrajnáról és Iránról volt szó a Fidesz vasi fórumán.