Lázmérés után lehet már csak belépni a győri városházára

Pintér Bence 2020-09-15 10:26:13
Kötelező a maszk és a lázmérés.

„Győr Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala tájékoztatja Ügyfeleit, hogy a hivatal épületeibe (Városház tér 1., Honvéd liget 1.) kizárólag maszk viselésével lehet belépni, és csak azoknak, akik belépéskor vállalják a testhőmérséklet ellenőrzést. Az Anyakönyvi Hivatalba szintén csak testhőmérséklet ellenőrzést követően lehet belépni, ezért az ügyfelek fogadása kizárólag a Liszt Ferenc utcai bejáratnál történik” – derül ki a városháza honlapjáról.

Nem léphet a hivatalba olyan személy, akinek a testhőmérséklete a 37,3 fokot meghaladja.

Ugyanitt kiderül az is, hogy a városháza épületében 2020. szeptember 14-től csak a már korábban bejelentkezett turistacsoportok fogadására van lehetőség, akik kötelesek alávetni magukat a testhőmérséklet-mérésnek, és a korábbi intézkedésnek megfelelően csak szájmaszkban és kézfertőtlenítést követően léphetnek a hivatal területére. Újabb csoportok, látogatók fogadására, toronylátogatásra ellenkező intézkedésig nincs lehetőség.

Szólj hozzá!

Továbbra sem tud drága használt autót venni a magyar

A piac 40%-a 2,5 millió forint alatt cserél gazdát. 

Vádat emeltek egy sofőr ellen Szombathelyen, aki halálos közlekedési balesetet okozott

Mindkét fél hibázott, de a motoros sajnos a helyszínen életét vesztette. 

Orbánék az internet helyett az Arénában gyűlnek össze szeptemberben

Új fideszes találmány a digitális honfoglalás offline.

Ákos zárja a nyarat Győrben 

A város a szokásos ingyenes koncerttel búcsúzik a vakációtól.

Akár 39 fok is lehet a héten

Tiszta erőből nyár.

10 külügyi vizsga vár Bebes Istvánra ahhoz, hogy főkonzul lehessen

Szeptembertől Düsseldorfban látja el a feladatot.

El akarta hallgattatni a molesztált diáklányokat az igazgató, most mégis újra kinevezhetik a Soproni Tankerület egyik általános iskolájában

A direktor bevédte volna az első fokon szeméremsértésért elítélt néptánctanárt, őt pedig a tankerület.

V.Németh Zsolt Szentpéterfán beszélt arról, hogy árvizek tekintetében Magyarország az egyik legveszélyeztetettebb Európában

Vas vármegyében az árvíz utáni helyreállításra összesen több mint 560 millió forintot fordítanak.

Részegen bántalmazott egy férfi egy másikat Szombathelyen

Miután földre vitte, még több alkalommal bele is rúgott. 

Összedőlés fenyegeti a toronyi ravatalozót?

Kidúcolták az épület megrepedt oldalfalát.