Lazán győzte le a Falco a TF-et

Farkas Bazsi 2018-12-27 20:42:00
Mondhatni ujjgyakorlat volt.

A Falco a Váradi - Norfleet, Bíró, Pustahvar, Reddic összeállításban lépett pályára - kezdi a tudósítását a csapat hivatalos honlapja. Feldobás után a vendégeké lett a labda, az első kosár szerzője Reddic volt, 2-0. Ezután Norfleet kétszer is eredményes volt, 7-0. Az első vendégpontokat McLane szerezte. A negyed közepén Reddic újra betalált, majd Bíró növelte az előnyt, 11-4. A negyed végén Curry, Tóth N. és Balmazovic is beállt, Curry triplával nyitott, 14-5.

A második 10 perc ugyanott folytatódott, ahol az első abbamaradt, nagyon nem mentek továbbra sem a kinti dobások, de már a közeliek sem. Aztán Curry, majd Reddic és Tóth Norbert is eredményes volt, 20-7. Miután a negyed felénél Balmazovic triplát szórt, a TF mestere időt kért, 23-11-et mutatott ekkor az eredményjelző. Jókor jöttek Curry büntetőből szerzett pontjai, majd Bíró ziccere is, 29-13 volt 3 perccel a nagy szünet előtti állás. Az utolsó kosarat Váradi szerezte ziccerből, 32-16.

A harmadik játékrész Reddic zsákolásával indult, aztán a palánk elmozdult, így 9 percen keresztül állt a meccs, majd Curry triplája feledtette az intermezzót, 37-16. Pustahvar tripla, aztán a vendégek is dobtak kettő távolit, 40-22. Bíró Olivér hármasa mindenkit megnyugtatott a negyed felénél, majd Pustahvar ziccerét követően, 50-25-nél kért időt újra a vendégcsapat. Curry látványos zsákolása után Balmazovic dobott triplát, Norfleet pedig ziccert, 59-31. Váradi-Tóth N.-Balmazovic akció végén mesteri tripla zárta a negyedet, 62-36.

A záró negyedben nagyon belendültünk, Norfleet csillogtatta meg tudását, 2 perc után 70-38. Balmazovic pontjai után Hódi és Kucsora is beállt, Pustahvar és Tóth N. kapott pihenőt. A játékrész felénél Váradi dobott ziccert, 76-40. Ezután Curry látványos hármasát, majd Bergstedt zsákolását jutalmazta a kilátogató 2500 néző tapssal. Verasztó és Körmendi is a pályán. Hódi triplánál ugrott fel mindenki, majd Verasztó hármas, tombol a publikum, 87-45. Az utolsó 2 percben Hódi újra betalált, de Bíró Olivér sem tudott hibázni, 91-48.  

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Serco-TF-BP 91–48 (14–5, 18–11, 30–20, 29–12)
Szombathely, Aréna Savaria,
V.: Benczur T., Török R., Szalai Zs. (Nagy J.)

Falco: Váradi 4, Norfleet 15/9, Bíró 12/6, Pustahvar 5/3, Reddic 10. Csere: Tóth 9, Curry 15/9, Balmazovics 11/9, Hódi 5/3, Kucsora 2, Verasztó 3/3, Körmendi -.

TF: Krnjajski 1, Kozma 2, Clark 20/6, McLane 6/3, Bergstedt 8. Csere: Szobi -, Buzás -, Beák 9/6, Filipovic -, Meleg 2.

Szólj hozzá!

A legnagyobb hőségben is helyt áll a GYHG - a kánikulában is zavartalan a hulladékszállítás

A győri hulladékgazdálkodási társaság a rendkívüli meleg ellenére is biztosítja a folyamatos szolgáltatást, miközben dolgozói védelmére is kiemelt figyelmet fordít. 

100 lakást építenének az egykori kőszegi SOS gyermekfalu területén

A helyi önkormányzat támogatja a beruházást, ugyanakkor vannak még megoldásra váró feladatok.

Megverte anyját egy férfi a szombathelyi vasútállomás előtt

Apja próbálta csitítani az agresszív férfit.

Az elektromos járművek idén nyáron is hódítanak!

A nyári szezon beköszöntével a városi utcák és a vidéki kerékpárutak képe alapvetően megváltozik.

Szakács András szerint minimum ellentmondásos a győri Fidesz–KDNP álláspontja a szolidaritási adóval kapcsolatban

Azt megszavazta ugyan a helyi Fidesz, hogy a szabályozás a jelenlegi formájában nem jó, de azt a határozatot mégsem vonták vissza amiben tavaly még azt állították, hogy az elvonás Győr stratégiai érdeke. 

Állásfoglalást készített az abdai képviselő-testület a Juhász Balázst érintő NKA-ügyben 

A testület a település jó hírnevének védelmére hivatkozva fogalmazott meg határozati javaslatot, amely a képviselő megbízatásának mérlegelését is felveti.

Válogatós a kutyusod vagy igényes?

Sok gazdi ismeri azt a helyzetet, amikor izgatottan kitölti a kutya táljába a vacsorát, a négylábú kedvenc azonban csak megszagolja az ételt, majd érdektelenül elsétál.

Medián: a többség nem tiltaná a Pride-ot

A teljes népesség 58%-a szerint az iskolai tananyagnak a homoszexualitás és a nemi sokszínűség témájára is ki kell térnie.

Nem mindegy, mennyit fizetsz vissza – mutatjuk, miért

Egy hitel felvételekor sokan elsősorban azt nézik, mekkora összeget tudnak havonta kényelmesen törleszteni.

Vasivíz: Az Oladi Plató szennyvízelvezető rendszere jelen állapotában nem alkalmas arra, hogy közműként a társaságunk üzemeltetésre átvegye

A víziközmű szolgáltató nem is lát arra esélyt, hogy a közeljövőben az átvétel megtörténhessen. Amennyiben a társulás megszűnik, úgy az átvétel szinte ellehetetlenülne.

Több mint 3 milliárd forintos uniós program segíti az álláskeresőket Győr-Moson-Sopron megyében

Többféle támogatás is elérhető: bértámogatás, a foglalkoztatást elősegítő szolgáltatások, valamint képzéshez kapcsolódó, az álláskeresést ösztönző juttatás.

Új igazgatóságról döntött a közgyűlés - nehéz örökséget vesz át a Győr-Szol új vezetése

Milliárdos hiányok, rendőrségi nyomozások, vitatott beruházások és vezetőváltások után kaphat új irányítást a város talán legfontosabb önkormányzati cége.

Rendkívüli intézkedéseket vezet be a kormány a történelmi hőhullám miatt

Home office az államigazgatásban, felfüggesztett kamionstop, fokozott tájékoztatás és országos készültség – a hétvégén akár 40 Celsius-fok is lehet.