Láttad, nem láttad, jól láttad! Simon Marcsi most éppen a Spar reklámjában domborít

Farkas Bazsi 2018-10-20 16:10:00

Új termékcsaládot vezet be a Spar Magyarországon, ezt pedig egy elég komoly tévé kampánnyal támogatja meg a cég. De nekünk szombathelyieknek nem is ez a lényeg, hanem az, hogy egy ismerős arc, sőt test tűnik fel benne. 

Simon Marcsi ugyanis kerítést áttörve mutatja meg, hogy a smootie készítés idejét megspórolva, még a buszt is eléri. Íme a videó, ahol Marcsi 0:36-nál lép,illetve ugrik a színre.

SPAR Magyarország

Mától időt is kapni polcainkon! Kész SPAR enjoy. finomságainkkal ugyanis kiválthatod az étel- és italkészítést, hogy azzal foglalkozhass, amivel igazán szeretnél! Termékeinket gondos kezekkel,...

De nem ez volt az egyetlen videós megjelenése mostanában a szombathelyi topmodellnek. Egy nemrég készült kisfilmben a Balatonhoz próbálnak meg kedvet csinálni a készítők. Én máris várom a következő szezont. 

A lenyűgöző Balaton / The Beautiful Balaton

A NuHeadz Productions.

Szólj hozzá!

Rendszeresen zaklatta volt barátnőjét egy szombathelyi férfi

10 nap alatt több mint 300 alkalommal hívta.

Drog hatása alatt és a vezetéstől eltiltva okozott halálos balesetet egy férfi egy Győr melletti településen

A rendőrök elől menekült, úgy ütötte el a sértett biciklist, aki a helyszínen meghalt. 

Versenyt szerveznek Szombathelyen Mészáros Tibor emlékére

December 27-én az Arena Savariában emelik meg az irdatlan súlyokat.

Egy friss felmérés szerint komoly politikai mélyütés a Szőlő utcai botrány a kormánynak

A 21 Kutatóközpont szerint a gyermekvédelmi ügy példátlan társadalmi figyelmet kapott, és érdemben rontotta a kormány megítélését.

Ma délután érkezik Győrben a kivilágított kukásautó

A GYHG egy kis extra fényt visz az ünnepekbe.

30 millió forintot költenek el a kőszegi Óház kilátó tetőcseréjére

Sem Ágh Péter, parlamenti képviselő, sem Básthy Béla, polgármester nem tartotta fontosnak közölni az összeget.

161 embert vert át egy kőszegi netes csaló

Nem is létező árukat kínált eladásra. Több mint 5 millió forintot csalt ki így.

Felemelte és a szemetes kukába tette ismerősét egy férfi Pannonhalmán

Egy pizzéria teraszán szabadultak el az indulatok.

Nagy esély van a fehér karácsonyra

De azért még ne kiabáljuk el!

Kommentben reagált Strompová Viktóriának Lázár János

Bocsánatot is kért, meg nem is a miniszter.

Elég imádkozni, vagy dolgozni is kellene? - merült fel a kérdés a győri temetők kapcsán

Riogatás, hangulatkeltés, vagy valós probléma? Maratoni vita széksértésekkel.

Fodor Roland szerint a győri városvezetés kommunista

A bérlakás-rendszer kapcsán jutott erre a képviselő, aki független- és fideszes társaival leszavazta a jövedelmi plafon bevezetését.

A hétvégén is borult, párás, ködös idő várható

6-8 fok közötti csúcsértékek várhatóak.

A TISZA határon túl született politikusai nyílt levélben állnak ki a Lázár János által szlováknak nevezett Strompová Viktória és a külhoni magyarság mellett

A magyar nemzet nem születési hely kérdése, hanem közös nyelv, kultúra, sors és közös felelősség - írják.