2020. március 7-én a szombathelyi Arénában rendezik meg a nőnapi Retro Karaván. Az idén útjára induló fesztivál sorozat egyik állomása Szombathely, ahol egy fergeteges buli kerül megrendezésre. A rendezvényen fellép Korda György és Balázs Klári, Zoltán Erika, a Desperado, Charlie, a TNT, Dj Szatmári és Jucus, a Kozmix, Dj Dominique és külföldi világsztár, az Ottawan.
Ottawan - Hands Up 1981
Мои предыдущие каналы (My previous channels): https://www.youtube.com/user/NoMadU55555/videos https://www.youtube.com/channel/UCi91xMFDphPjwT_7nnpU3xA/videos
A rendezvény szervezője, Goldfinger Dávid lapunknak elmondta, hogy nem minden napi show elemekkel és egy hatalmas sztárkavalkáddal várják a közönséget. 8 magyar sztár mellett, 2 rezidens dj és 1 külföldi világsztár szolgáltatja a talpalávalót. 30 hostessel a rendezvényen.
Az idei évben a Vas megyei megyeszékhelyen mutatkozik be először a Retro Karaván.
De Goldfinger Dávidtól megtudtuk, hogy a Retro Karaván abban különbözik a többi fesztiváltól, hogy sajtótájékoztatót és közönségtalálkozót fognak szervezni február közepén az Aréna Savariában. Itt a magyar fellépők is részt fognak venni, aki pedig már megvette a jegyét, az alá irathatja a kedvenc fellépőjével, valamint közös fotókat is készíthet kedvencével.
A szervezők célja, hogy így egy közönségbarát viszonyt alakítsanak ki a résztvevőkkel, hogy mindenki magáénak érezze a fesztivált. További különlegesség, hogy a fellépéséig megtalálhatjuk a Retro Karaván pultjánál az előadókat, akikkel közös képeket is készíthetünk. Szintén a pultnál lesz lehetőségünk Retro Karavános pólók, párnák és bögrék, vásárlására, amiket már a helyszínen is dedikáltathatunk.
Érdemes lesz kilátogatni az Arénába, mivel mind a rendezők, mind a fellépők anyait-apait bele fognak adni. A jegyértékesítés január 6-tól kezdődik. Belépőnket a broadway.hu-n, a jegy.hu-n, a oneticket.hu-n vagy a megyei napilap jegyirodáiban vásárolhatjuk meg. Ez a tökéletes alkalom arra, hogy partnerünket meglepjük egy életre szóló élménnyel.
Szólj hozzá!
Sürgős ügyintézés vagy vásárlás kapcsán gyakran merül fel az igény, hogy gyorsan és egyszerűen hozzáférjünk a szükséges dokumentumokhoz.
A volt Sylvester János nyomda átépítése miatt kellett plusz kanyarodó sávot kialakítani.
Az elképzelés szerint lakásokat alakítanak ki az épületben. A változás a Móló Éttermet is érintheti.
9,3%-kal haladta meg az egy évvel korábbit.
A hírek tele vannak a napelem rendszer bővítésével kapcsolatos tudnivalókkal.
A híroldalak időről időre foglalkoznak azzal a kérdéskörrel, hogy milyen szakmát érdemes kitanulni, melyikkel mennyit lehet kezdőként vagy tapasztalt szakemberként keresni. Mivel manapság egyáltalán nem ritka az, hogy az emberek átképzik magukat, ezért mindenképpen érdemes figyelemmel követni ezeket a híreket.
Hétfőn Bing nyuszival is találkozhatnak a legkisebbek.
A divat világában villámgyorsan változnak a trendek, és ezen belül az ékszerek, különösen a gyűrűk terén is igazi forradalmat élhetünk meg. Hol egy újdonsült fazon kerül reflektorfénybe, hol pedig valami más ragadja meg a közönség figyelmét.
Nagy István agrárminiszter jelentett be a hírt.
Az állatorvosi vizsgálat eredményét várják.
A körfűrész a barkács- és szakipari világ egyik legfontosabb eszköze: szinte mindegy, milyen anyagról van szó, a megfelelő típussal megoldható a precíz és pontos vágás.
Így döntöttek a győriek.
A Győr+ rádió reggeli adásában tisztázott az alpolgármester.
Pedig nem volt az. 47 millió forintot csalt ki. 44 milliót aztán online el is játszott.