Közös tetkót varrattak magukra a ValóVilág játékosai

Vágvölgyi Bálint 2019-03-08 17:57:00
Négyen is ugyanazt a mintát választották.

A ValóVilág9 négy játékosa is magára varratta a műsor logóját. A legfrissebb alkotás Gregé, ő a játék indulásának dátumát is a csuklóján hordja innentől. Korábban Adri, Reni és Lacika vállalkozott erre - Reni és Lacika a hátukra, Adri pedig a lábára.

A valóságshow harmadik helyezettje az Instagram-oldalán tett közzé egy képet, ezzel a szöveggel:

"A játék, ami mindent megadott!"

A JÁTÉK, AMI MINDENT MEGADOTT!!! Köszönjük szépen @zoltantattoo2256  #EGYENTATTOO #vvGreg #GregKen #valovilagpoweredbybigbrother #vv9 #reality #einwillergregor #kendoll #humankendoll

2,486 Likes, 6 Comments - VV GREG - KEN BABA  (@einwillergregor) on Instagram: "A JÁTÉK, AMI MINDENT MEGADOTT!!! Köszönjük szépen @zoltantattoo2256  #EGYENTATTOO #vvGreg..."


Szólj hozzá!

Hétfőn fogják irtani a szúnyogokat Szombathelyen

Melegvérű állatokra nem, de méhekre ártalmas a használt vegyi anyag.

Nem csak a sajtóban olvashatsz szerelmi sztorikat – át is élheted!

A szerelmi kapcsolatok mindig is fontosak voltak az emberek számára: akár a sajátunkról, akár másokéról van szó, rengeteg izgalmas témát és eseményt szolgáltat egy ilyen viszony. Nem véletlen, hogy gyakran a bulvárhírek központi témáit is ezek adják – sokak figyelmét lekötik a sztárok magánéletével kapcsolatos hírek.

Megkezdődött a szombathelyi vasútállomás épületének renoválása

Már fel is van állványozva az épület. 250 millió forintot költenek el rá.

Itt a hőségriadó: ne hagyjon gyermeket vagy állatot zárt autóban, egy percre se!

Nem lehet elégszer hangsúlyozni, mert a gondatlanságnak visszafordíthatatlan következményei lehetnek.

Útfelújítás miatt félpályás útlezárás lesz a szombathelyi elkerülőn

Az Ipari út és a Szombathely Center között kell számtani torlódásra.

3 milliárd 800 millió forintot is meghaladta a Voks 2025-re elvert közpénz

Ez háromszor több, mint amit a kormány tavaly elköltött kórházi klímákra.

Hogyan válassz mikrofont otthoni munkához?

Az otthoni munkavégzés során egyre nagyobb szerephez jut a megfelelő hangminőség biztosítása a videóhívások alatt.

Szombathelyi otthona előtt vert meg egy férfi egy lányt

A lány mopedje elromlott, ezért nem tudott leparkolni miatta.