Kivonult az ellenzék a parlamentből a Kossuth térre! Kövesd élőben az akciót

VPP 2019-01-03 09:47:00

Ahogy nemrég megírtuk az ellenzék kezdeményezésére az Országgyűlés ma rendkívüli ülést tart. A tanácskozás határozatképtelen volt, mivel a kormánypártok előre bejelentették távolmaradásukat és ezt be is tartották. Mivel így nem lehet elfogadni a napirendet, így az ellenzék inkább közösen kivonult a Kossuth térre, hogy ott olvassák fel a követeléseiket.

Szél Bernadett Facebook-oldalára azt is kiírta, hogy Kövér László letiltotta a Momentum beléptetését, így a Momentum elnökségi tagja, akit az ellenzéki képviselők vendégként hívtak meg az ülésre, nem tudott bemenni. Szél tudósítása szerint lezárta egyet leszámítva az összes bejáratot lezáratta, így előszobáztatta az újságírókat is.

Szél Bernadett most élőben közvetíti a Kossuth-téri akciót és a követelések felolvasását.

Szél Bernadett

A munkakerülő fideszesek nem voltak hajlandóak eljönni a rabszolgatörvény miatt kezdeményezett rendkívüli parlamenti ülésre. - Összellenzéki sajtótájékoztató


 


    

Szólj hozzá!

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.

Ismét járnak a vonatok Győr és Mosonmagyaróvár között

A késések fokozatosan csökkennek, a menetrend a győri fővonalon délután állhat helyre.

5 gyakori hiba áramláskapcsolók telepítésekor

Hiába a precíz technológia, ha a telepítés során hibák csúsznak a kivitelezésbe.

Nyári locsolás kisokos

Nem mindegy, hogy mikor és mennyit öntözünk. 

Ma debütál a világ legdrágább filmje

Brad Pitt és az F1 a nyári sláger a  mozikban.

Szervezzetek kétnapos esküvőt!

Míg régebben a hajnalig tartó, egynapos ceremóniák voltak jellemzőek, addig ma már sokkal gyakrabban szerveznek kétnapos esküvőket. Hogy ennek mi az oka? Tarts velünk, és eláruljuk!

Idén nagykorú lett a Győrkőcfesztivál 

„A játék az különös, gömbölyű és gyönyörű…”

Parkoló autókat rugdosott egy férfi a győri Ipar utcában

A rendőrök vetettek véget a tombolásának.

Szombathelyi iskolában történt verekedés miatt kell egy fiúnak a bíróság elé állnia

Az elkövető a sértettet tenyérrel arcon, ököllel orrba ütötte.

Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szerdán és csütörtökön

Szerdán és csütörtökön is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország jelentős részén - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéseiből.

Elindult a turisztikai szezon: éberségre int a rendőrség

Győr idén is színes programkínálattal, történelmi látnivalókkal és gasztronómiai különlegességekkel várja a látogatókat, de nem árt figyelni néhány dologra.

Három megye 1-es foci csapattal vág neki a 2025/2026-os szezonnak Szombathely

A Király, az Akadémia, és a Haladás is ott lesz a megyei elitben.

Egy igazán sokoldalú céginformációs rendszer

Cégvezetőként vagy egyéni vállalkozóként sokszor van szükségünk arra, hogy leendő partnereinkről minél részletesebb és megbízhatvóbb információkat gyűjtsünk.