Kovács Patrícia is reagált a TV2 Mintaapák botrányára

Vágvölgyi Bálint 2020-06-09 09:31:00
Úgy érzi, jól döntött.

Ahogy már mi is megírtuk, az utóbbi napokban a Mintaapák című sorozat miatt hangos a magyar sajtó egy része, ugyanis a sorozat szereplői egymás után hagyják ott a szériát. A TV2 először azt jelentette be, hogy Fenyő Iván távozik a színészgárdából, majd Szabó Kimmel Tamás és Klem Viktor, végül Kovács Patrícia is közölte, hogy otthagyják a sorozatot.

A TV2 egy közleményben azt írta, Szabó Kimmel Tamással és Klem Viktorral emberi és magatartásbeli problémák miatt nem dolgozik tovább a csatorna - előbbi ezt egyenes rágalmazásnak nevezte.

Kovács Patrícia a bejelentését követően este csak egy rövid, tömör reagálást tett az ügyre az közösségi oldalán.

A mai nap történései csak azt bizonyították, hogy jól döntöttem. Nagyon köszönöm a sok figyelmes és kedves hozzászólást és üzenetet - írta.

A mai nap történései csak azt bizonyították, hogy jól döntöttem. Nagyon köszönöm a sok figyelmes és kedves hozzászólást és üzenetet 🤲🏻

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Szólj hozzá!

Megkezdődött a szombathelyi Olad Plató azbeszttel szennyezett útjainak bitumenes zárása

Valamint kalcium-kloriddal locsolnak le 20 négyzetméternyi területet.

Egyelőre 165 millió forintos költségvetéssel számol a 2026-os Savaria Karnevál

Az egyik idei húzónév a Beton.Hofi lesz. A karneválszínházat ezúttal a miskolci színház társulata játssza.

Nem árulják el mennyibe került a szombathelyi Nagyszálló

Az épület homlokzatán megjelent telefonszám végén bejelentkező ingatlanos nem érti, hogy miért érdekel egy újságot, hogy mi az ára a patinás épületnek.

Kapitány István: nem válunk le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés

A TISZA Párt gazdasági és energetikai miniszterjelöltje szerint diverzifikálni kell az energiaforrásokat, miközben átláthatóbb gazdaságot és korrupcióellenes fellépést ígért.

Ezt jelzi, ha csak egy „B opció” vagy a másik életében

Valahol mélyen mindannyian arra vágyunk, hogy valaki életének középpontjában legyünk.

Úszó költőszigetet kapott a győri Marcal-tó – így próbálják megmenteni a veszélybe került vízimadarakat

A társadalmi összefogással létrehozott platform biztonságos fészkelőhelyet nyújthat a drasztikusan megfogyatkozott sirály- és csérféléknek.

V. Németh Zsolt szerint érdemes Vadhajtásokat olvasni

Igaz, egy kicsit a kurv@ anyázás zavarja a képviselőt.

Tisztújítást tart ma a Szombathelyi Fidesz

Új elnöke, és elnöksége lehet a városi szervezetnek.

Ismét kikerült egy telefonszám az eladó tábla mellé a szombathelyi Nagyszállón

Most már nincs akadálya annak, hogy a jövőbeli lehetséges vevő, felhívja az eladót.

Nyarat idéző hétvégére hoztunk egy óriási csokor győri programot

Beindult a fesztiválszezon, csak úgy tobzódunk a helyi eseményekben. 

A zöldebb városok ára – szakértők szerint a környezetbarát városfejlesztések önmagukban nem oldják meg a társadalmi problémákat  

Megfelelő állami beavatkozás nélkül éppen az alacsonyabb jövedelműek kerülhetnek hátrányba.

Szombaton megint fut a város Szombathelyen

Reggel fél 8 órától indul a nevezés.

Betiltja az EU a hamis intim és gyermekpornográf tartalmakat generáló mesterséges intelligenciákat

Újabb szigorításról állapodtak meg Brüsszelben, az Európai Unió tovább erősítené az AI-rendszerek szabályozását.