Korlátozások lesznek az M1-es több szakaszán

Kovács Lilla 2020-05-22 10:54:00
Május 24. és 29. között.

Burkolat- és híd-dilatációjavítási munkálatok miatt május 24. és 29. között az M1-es autópálya több szakaszán sávlezárásra és forgalomkorlátozásra kell számítani - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. pénteken az MTI-t.

Közleményükben azt írták, hogy május 24-én, vasárnap a Rába-híd dilatációcseréjéhez készülnek elő a szakemberek a Hegyeshalom felé vezető oldalon, ahol sávelhúzásos terelést építenek ki.


Május 25. és 28. között nagyfelületű burkolatjavítási munkákat végeznek az autópálya Budapest felé vezető oldalán. Hétfőn a 107-es és a 110-es, a további napokon az 105-ös és a 110-es kilométerek között is. A munkálatok ideje alatt az érintett szakaszokon lezárják a leállósávot és a külső sávot, csak a belső sávban lehet majd közlekedni. A 107-es és a 108-as szelvények között a forgalomkorlátozás hétfő éjszakára is érvényben lesz.

Május 29-én szintén a Budapest felé vezető oldalon, a 95-ös és a 96-os kilométerek között lesz nagyfelületű burkolatjavítás, azon a szakaszon is egy sávon haladhatnak majd a járművek.


    Mindezek mellett a főváros és Tatabánya közötti 71 kilométeren még tart a pályatest helyreállítása, ahol jelenleg két szakaszon dolgoznak.
    A Magyar Közút arra kéri a közlekedőket, hogy a forgalomkorlátozással járó útszakaszokon tartsák be a sebességkorlátozásokat és óvatosan vezessenek. Indulás előtt pedig tájékozódjanak az Útinform honlapján a munkavégzésekhez kapcsolódó aktuális forgalmi helyzetekről.

 

Szólj hozzá!

Cikkünk nyomán feljelentést tett Kósa Roland, Győr alpolgármestere

A fidelitasos Juhász Balázshoz köthető 4 egyesület NKA támogatása vetette fel bűncselekmény gyanúját. 115 millió forintról van szó.

Ingyenes szűrésekkel és egészségnappal várják az érdeklődőket Győr-Újvárosban

Szombaton ismét megrendezik az Egészség-Piac Plusz programot, ahol tanácsadásokkal, vizsgálatokkal és családi programokkal készülnek.

Már a pesszimista forgatókönyvek felé közelít a klímaváltozás – megjelent az új nemzetközi éghajlati jelentés

A kutatók szerint az elmúlt öt évben szinte minden fontos mutató romlott, miközben a másfél fokos cél elérése gyakorlatilag elúszni látszik.

21 Kutatóközpont: tovább nőtt a TISZA Párt előnye, a Fidesz mindössze 20 százalék körül áll

A felmérés szerint a választások óta tovább erősödött Magyar Péter pártja, miközben a társadalom nagy része elszámoltatást vár.

Új fix traffipaxok jönnek Győrbe - védik a gyalogosokat és visszaszorítanák a gyorshajtást

Három új helyszínen telepítenek sebességmérő eszközöket, miközben óvodásoknak osztottak láthatósági mellényeket és megújul az Erzsébet ligeti KRESZ-park is.

Programdömping vár a hétvégén Győrben 

Szakmai eseményektől a családi programokon át a koncertekig és sporteseményekig számos ingyenesen látogatható rendezvény közül válogathatnak az érdeklődők.

Illés Károly: “Senkit nem állt szándékomban megbántani.”

A szombathelyi Fidesz-KDNP önkormányzati képviselője azt mondja, hogy nem emlékszik már, hogy milyen környezet kommentelte azt emberekre, hogy korcsok.

A háborús vészhelyzet végetértével Homlok Zsolt ismét követelheti a pénzét a Haladás VSE-től

Nem a focicsapatról, hanem a 14 szakosztályt tömörítő egyesülettől van szó.

Ez a nap más, mint a többi - hat év után véget ért a veszélyhelyzet Magyarországon

A koronavírus-járvány, majd az orosz–ukrán háború miatt bevezetett különleges jogrend lezárult, de több intézkedés tovább él törvényi formában.

Illés Károly korcsoknak minősített embereket

Tóth Norbert szombathelyi, tiszás parlamenti képviselő bocsánatkérésre szólította fel a szombathelyi Fidesz elnökét.

Pintér Bence: rendőrnyomozók jelentek ma meg a Győr-Szolnál – tovább gyűrűzik a lakáskassza-ügy

A súlyos pénzügyi gondokkal küzdő városi holdingnál adatgyűjtést végeztek a hatóságok, miközben továbbra is rengeteg a kérdés az eltűnt milliárdok körül.

Visszavonul Ferencz Csaba

A szezon végével szögre akasztja cipőjét az Egis Körmend játékosa.