Ocho Macho, Kispál és a Borz, Anima Sound System, 30Y - ahogyan még sosem hallottad.
A költészet napja alkalmából azt a feladatot kapták a Weöres Sándor Színház színművészei a Szombathelyi tévétől, hogy népszerű magyar zenekarok dalait versben mondják el.
Alberti Zsófi, Szabó Tibor, Fekete Linda, Bálint Évi és Kelemen Zoltán vállalták végül a kihívást. Íme a végeredmény:
A szombathelyi Weöres Sándor Színház színészei a Szombathelyi Televízió felkérésére dalszövegeket szavalnak A magyar költészet napja alkalmából.
Szólj hozzá!
Vámos Zoltán beleszállt Rápli Róbertbe
A fideszes képviselőjelölt szerint ugyanis a tiszás jelölt hiába állítja, a Fidesz nem akar Szombathelyre akkugyárat létesíteni. 2023-ban a szombathelyi Fidesz-KDNP frakció nem szavazta meg, hogy Szombathely elutasítja az akkugyárakat.
Újrakezdés a randizásban: 6 praktikus tanács
A hosszú szünet utáni visszatérés a randizás világába izgalommal és némi aggódással is járhat. Sokunk kerül abba a helyzetbe, hogy évek múltán újra próbálkozik a párkereséssel.