Király Gábor kikerült a Haladás kezdőjéből

ugytudjuk.hu 2018-10-26 14:38:00
Rózsa Dániel veszi át a helyét.

Szombaton 17 órakor az OTP Bank Liga 12. fordulójában az utolsó helyen álló Szombathelyi Haladás a második Budapest Honvédot látja vendégül. A szombathelyiek eddigi egyetlen győzelmüket a Puskás Akadémia ellen szerezték meg augusztus 11-én, tehát két és fél hónapja nyeretlen a csapat a bajnokságban.

 

Ami az összeállítást illeti, Horváth Ferenc egy váratlant is húz. A Haladás vezetőedzője kapusposzton változtat.

 

Rózsa Dániel kezd Király Gábor helyett, a 108-szoros válogatott kapus a kispadon foglal majd helyet.

 

 

"Nagyon jó embernek és nagyon jó játékosnak tartom Királyt, akinek élete a Haladás - mondta Horváth a Haladás hivatalos honlapjának. - Azonban úgy gondoltam, a korábbi hetek sikertelensége miatt váltanom kell, és ezúttal Rózsának szavazok bizalmat.

Ez persze nem jelenti azt, hogy Király többet nem véd a Haladásban."

 

A Haladás várhatóan a Rózsa - Habovda, Benes, Tamás, Bosnjak - Rácz, Jagodics, Jancsó, Németh Márió - Funsho, Priskin tizeneggyel fut ki a pályára.

 

A honlap Király Gábort is megszólaltatta, mint mondta "ha nem jönnek az eredmények, változtatni kell: a taktikán, az edzésmunkán vagy a posztokon. Voltam már ebben a szituációban többször is pályafutásom során, tudom, hogy a frissítés jót tesz, könnyebben átbillen a rossz perióduson egy csapat. Nekem a Haladás érdeke a legfontosabb, e szerint tekintek most is  a szituációra. Ha nem a mérkőzésen, úgy edzésen segítem a csapatot és a kapustársaimat a minél jobb teljesítményhez, hiszen egy a célunk".

 

Szólj hozzá!

228 ezer forint Győrben a havi lakbér átlaga

Csúcstartó a budapesti II. kerület, itt 485 ezer forint egy havi albérleti díj.

Már a harmadik bőrt húzta a le a Győr+ a városnak belengetett 700 milliárdos fejlesztési csomagról

Színes-szagos hosszú cikkben elemzik a feltételes jövőt, arról sajnos nem szól a fáma, hogy: miből?!

Munkacsoportot alapított a kormány, hogy méltó módon legyen megünnepelve a kőszegi sikertelen török ostrom 500. évfordulója

Igaz az évforduló majd csak 2032-ben lesz, de a munkacsoport már 2026-ban megkezdi működését.

Extrém ajándékok pároknak

Ha közeleg a párod születésnapja, névnapja, és nem tudod, mivel lepd meg, akkor most hozunk pár ötletet. Ezek nem elcsépelt tippek lesznek, hanem egészen egyediek! A feliratos póló, bögre vagy az unalmas zokni és nyakkendő helyett valami mást mutatunk most be…

Egekben Nemény András népszerűsége

Egy friss felmérés szerint a szombathelyi polgármester 80%-os a támogatottsága.

A hétvégén ismét jön a Derkovits-nap

Már egészségpontja is van a szombathelyi városrésznek.

Balog-Farkas Renáta: Összeférhetetlen Fekete Dávid miniszteri biztosi kinevezése az önkormányzati képviselői mandátumával

Győrszentiván képviselője szerint a fideszes frakcióvezetőnek le kell mondania képviselői megbízásáról.

Hajsza a dúsabb frizuráért: visszanyert önbizalom

Megfigyelte már, hogy a mai rohanó élet milyen hatással van a megjelenésére?

9%-val vezet a Tisza a Fidesz előtt

A Publicus friss felmérése szerint a két nagy párt mellett a Mi Hazánk, és a DK is bejutna a parlamentbe.

20 millió forintot a belvárosra, 82 millió forintot a tanuszoda rendbetételére költhet el Körmend a Versenyképes Járásokból visszakapott pénzből

A polgármester szerint 100 milliót nyertek, az ellenzék szerint 64 millió forintot veszítettek a város költségvetéséből.

Börtönbe csukatná az ügyészség a szombathelyi szatírt

A férfi három különböző alkalommal, Szombathely nyilvános közterületein ittasan a nemi szervét szeméremsértő módon mutogatta és önkielégítést végzett.

Közösségi média szövegírás: hogyan hozzuk ki belőle a legtöbbet?

Bizonyára sokan tapasztalták már azt a különleges pillanatot, amikor egy közösségi média bejegyzés megállítja őket a szokásos pörgetés közben.

Vádat emeltek Sopronban egy férfi ellen, aki többször bántalmazta, majd a szakítás után meglopta a barátnőjét

A vádlott már ült korábban, de ez sem tántorította el attól, hogy kapcsolatuk alatt többször ököllel arcon üsse a sértettet.