Kimondta a bíróság, hogy Katy Perry egy keresztény rappertől lopott

Fehér Buda 2019-08-01 07:57:00
Az énekesnő egy 2009-es számot használt fel, csal elfelejtette a forrásmegjelölést.

Bírósági döntés született arról, hogy Katy Perry helytelenül másolta le egy keresztény rapper számának egy ritmusát. Az amerikai énekesnő a Dark Horse című számában használta fel Marcus Gray Joyful Nose című rapszámának egyik dallamát, de ezt nem jelölte meg rendesen, így Gray rengeteg pénztől esett el.

Perry száma hatalmas sláger lett, 2014-ben hódította meg a slágerlistákat, és még egy Grammy-díjra is jelölték:

Katy Perry - Dark Horse (Official) ft. Juicy J

Get "Dark Horse" from Katy Perry's 'PRISM': http://katy.to/PRISM Katy Perry Complete Collection on Spotify: http://katy.to/SpotifyCompleteYD Katy Perry Essentials on Apple Music: http://katy.to/AMEssentialsYD Watch your favorite Katy videos on YouTube: http://katy.to/MusicVideosYD Follow Katy Perry: Website: http://katy.to/WebsiteYD Instagram: http://katy.to/InstagramYD Twitter: http://katy.to/TwitterYD Facebook: http://katy.to/FacebookYD Directed by Matthew Cullen & Produced by Dawn Rose,

Itt van mellette Gray száma, amit még Flame név alatt adott ki:

Joyful Noise - Official Music Video: FLAME feat. Lecrae & John Reilly

The new music video from FLAME. From the album "Our World Redeemed" (Cross Movement Records). http://crossmovement.com/store-flame

Nem kell hozzá zenei géniusznak lenni, hogy halljuk a hasonlóságokat. Egy Los Angeles-i esküdtszék is így hallotta, ennek következtében kimondták, hogy Perry plagizált nagyjából 16 másodpercnyi zenét. A tárgyalásnak azonban még nincs itt vége, a bíróságnak most azt kell eldöntenie, hogy mennyit kell Perrynek fizetnie a keresztény rappernek. A hasonló esetek azt mutatják, hogy a bünti több millió dollár lesz majd, de a végleges döntésig még várni kell.

(Buzzfeed)

Szólj hozzá!

12 oldalas érvelési kisokost juttat el a Fidesz a szavazóinak, hogy egy közéleti vitában teljes mellszélességgel tudják képviselni a kormány álláspontját

Egészségügy, oktatás, infláció, mélyszegénység, korrupció, jogállamiság, energiapolitika, utak állapota, kegyelmi ügy. Mindenre van magyarázat.

Meglepetés! Jah, nem. A Fidesz-frakció nem megy el a mai győri rendkívüli közgyűlésre

Boncsarovszky Péter fideszes frakcióvezető-helyettes egy csomó olyan dolgot vizsgáltatna meg a testülettel, ami nem a testület hatásköre.

Gyűlölködöm, tehát vagyok?

Egy győri plakát őszintébben beszél a magyar közéletről, mint az összes politikai kampány együttvéve.

NMHH: újra törvényt sértett a "Balázsék" egyik adása

A hatóság szerint ezúttal az idősebb nők emberi méltóságát sértették meg.

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.