Kilyukadt hőtávvezeték miatt néhány napra bezárnak két szombathelyi bölcsődét

ugytudjuk.hu 2020-03-12 22:10:00
A jövő hét elejétől nem tudják vinni a szülők a gyermekeiket.

2020. március 16-án, hétfőn hat órától március 19-én, csütörtökön 19 óráig hőtávvezetékeket javítanak Szombathelyen, írják a Szombathelyi Bölcsődék Facebook-oldalán. A munkálatok miatt a város néhány részen szünetelni fog a Távhőszolgáltatás, ezért

a Csodaország (Szűrcsapó u. 43/A) és a Napraforgó (Bem József u. 33.) Bölcsődéket erre a 4 napra bezárják.

Szükség esetén egy-egy 14 fős csoportnak tudunk ügyeletet biztosítani, teszik hozzá a Facebook-posztban. Ezt a lehetőséget azoknak a szülőknek tartják fent, akik kizárólag munkavállaló, nagyszülővel, vagy egyéb rokon, barát segítségével nem rendelkező családok tagjai.


A teljes poszt itt olvasható:

Szombathelyi Bölcsődék

Kedves Szülők! Értesítjük Önöket, hogy 2020. március 16-án (hétfőn)... 06:00-tól 2020. március 19-én (csütörtökön) 19:00-ig Városunkban hibaelhárítási munka miatt (hőtávvezeték lyukadás) szünetel a Távhőszolgáltatás (fűtés, meleg víz). A Csodaország (Szűrcsapó u. 43/A) és A Napraforgó (Bem József u. 33.) Bölcsődénket erre a 4 napra bezárjuk. Szükség esetén egy-egy 14 fős csoportnak tudunk ügyeletet biztosítani.

Szólj hozzá!

Ismét karácsonyi ajándékként tálalja a kormány, a januári családi pótlék decemberi kifizetését

Előrehozott családtámogatások valódi plusz nélkül, régi üzenettel.

„A nap végén csak a szeretet és az emberség számít” - karácsonyi üzenetet küldött Magyar Péter

A TISZA elnöke szerint miközben a kormány az ünnepek alatt is uszít és kampányol, addig ők valódi segítséget visznek ahz embereknek. 

Változik a győri hulladékudvarok nyitvatartása 2026-tól

Egyes napokon később nyitnak és tovább tartanak nyitva az udvarok, a hungarocell leadás szabályai is módosulnak.

Egy meghitt ünnep Győrben ami mindenkiről és mindenkinek szólt 

A Vaskakas Bábszínházban közösen tették szebbé az ünnepet azok számára is, akiknek a karácsony sokszor nehezebben érkezik meg.

Rendszeresen zaklatta volt barátnőjét egy szombathelyi férfi

10 nap alatt több mint 300 alkalommal hívta.

Drog hatása alatt és a vezetéstől eltiltva okozott halálos balesetet egy férfi egy Győr melletti településen

A rendőrök elől menekült, úgy ütötte el a sértett biciklist, aki a helyszínen meghalt. 

Versenyt szerveznek Szombathelyen Mészáros Tibor emlékére

December 27-én az Arena Savariában emelik meg az irdatlan súlyokat.

Egy friss felmérés szerint komoly politikai mélyütés a Szőlő utcai botrány a kormánynak

A 21 Kutatóközpont szerint a gyermekvédelmi ügy példátlan társadalmi figyelmet kapott, és érdemben rontotta a kormány megítélését.

Ma délután érkezik Győrben a kivilágított kukásautó

A GYHG egy kis extra fényt visz az ünnepekbe.

30 millió forintot költenek el a kőszegi Óház kilátó tetőcseréjére

Sem Ágh Péter, parlamenti képviselő, sem Básthy Béla, polgármester nem tartotta fontosnak közölni az összeget.

161 embert vert át egy kőszegi netes csaló

Nem is létező árukat kínált eladásra. Több mint 5 millió forintot csalt ki így.

Felemelte és a szemetes kukába tette ismerősét egy férfi Pannonhalmán

Egy pizzéria teraszán szabadultak el az indulatok.

Nagy esély van a fehér karácsonyra

De azért még ne kiabáljuk el!

Kommentben reagált Strompová Viktóriának Lázár János

Bocsánatot is kért, meg nem is a miniszter.

Elég imádkozni, vagy dolgozni is kellene? - merült fel a kérdés a győri temetők kapcsán

Riogatás, hangulatkeltés, vagy valós probléma? Maratoni vita széksértésekkel.