Kikapott a Haladás a Dorogtól

Székely Zoárd 2020-09-27 18:53:00
Hazai pályán szenvedtek vereséget a szombathelyiek.

A Merkantil Bank Liga 10. fordulójában vasárnap 17 órakor látta vendégül a Haladás a Dorogi FC csapatát.

Mátyus János, a szombathelyiek vezetőedzője ezúttal is húzott egy váratlant, a kezdőben kapott helyet az Illés Akadémia U19-es együttesének középpályása, Schuszter Ronald. A 18 éves játékos ebben a bajnokságban még nem szerepelt, három alkalommal volt kerettag, de akkor nem lépett pályára.  A vendégek szakvezetője, a szombathelyi születésű Németh Szabolcs korábban hosszú évekig az Illés Akadémián dolgozott, U19-es bajnoki címet is nyert.

A játékot a szombathelyiek kezdték, az első félidő gól nélkül zajlott le.

A Dorogiak az 54. percben szerezték az első gólt: Kovács Máté vezetgette középen a labdát, majd 25 méterről a bal felső sarokba lőtt (0-1).

A 60. percben egyenlített a Haladás: Medgyes iramodott meg a jobb oldalon, betört a tizenhatoson belülre, majd 10 méterről óriási erővel kilőtte a rövid, bal felső sarkot (1-1).

A 71. percben az ellenfél ismét átvette a vezetést: a csereként beállt Vígh kapott labdát üresen a jobb oldalon, majd pár lépés után a kifutó Verpecz mellett a rövid, bal sarokba lőtt. (1-2).

A meccs végeredménye: Haladás-Dorog 1-2 - számolt be a csapat weblapja.

 

Szólj hozzá!

10 külügyi vizsga vár Bebes Istvánra ahhoz, hogy főkonzul lehessen

Szeptembertől Düsseldorfban látja el a feladatot.

El akarta hallgattatni a molesztált diáklányokat az igazgató, most mégis újra kinevezhetik a Soproni Tankerület egyik általános iskolájában

A direktor bevédte volna az első fokon szeméremsértésért elítélt néptánctanárt, őt pedig a tankerület.

V.Németh Zsolt Szentpéterfán beszélt arról, hogy árvizek tekintetében Magyarország az egyik legveszélyeztetettebb Európában

Vas vármegyében az árvíz utáni helyreállításra összesen több mint 560 millió forintot fordítanak.

Részegen bántalmazott egy férfi egy másikat Szombathelyen

Miután földre vitte, még több alkalommal bele is rúgott. 

Összedőlés fenyegeti a toronyi ravatalozót?

Kidúcolták az épület megrepedt oldalfalát.

Egyre közelebb húz a Fideszhez Görbicz Anita

Kocsis Máté digitális polgári körének egyik alapítója lett, a győri Fidesz országgyűlési képviselő-jelöltségének egyik fővárományosa.

A Falcóból igazolt játékost az Egis Körmend

A 2004-es születésű Hansen Daniel 2 szezonra írt alá a piros-feketékhez.

Újra üzemel a kiégett szelektív-szemétgyűjtő sziget Győrben, a Hédervári úton

A hétfői tűzben elpusztult kukákat gyorsan pótolta a GYHG.

Konferencia-Liga meccsen lép pályára az ETO FC csütörtökön, Svédországban 

A csapat nevéből eltűnt a ‘Győr’, de reméljük ez nem befolyásolja a teljesítményt.  

Idén a Vásárcsarnok is bekapcsolódik a karneváli hangulatba

46 hagyományőrző csapattal vár a histórikus játék!