Kiakasztotta az internetet egy anyuka, aki zombinak maszkírozta a kisfiát

Fehér Buda 2020-10-30 20:44:38
Kicsit túl élethűre sikerült a mutatvány.

Bobbi Rylant, egy amerikai fotós úgy döntött, idén az egy éves kisfiáról készít fotókat Halloween alkalmából. A 27 éves anyuka cseresznyés italporból, eperlekvárból és csokoládéöntetből kevert ki egy rakás művért, majd a kisfiát beleültette egy fém dézsába, végül még egy műanyag agyat is a kezébe adott. A jelmezt pedig néhány lemosható tetoválással egészítették ki, amitől úgy tűnt, mintha a kisbaba tele lenne sebhelyekkel, írja a Metro.

Bobbi kisfiának, úgy tűnik, bejött a mű agy, boldogan harapdálta azt, miközben az édesanyja képeket készített fotókat. A nő később az interneten osztotta meg az elkészült képeket, melléjük pedig leírta, hogy a férjével hatalmas The Walking Dead rajongók, így döntöttek arról, hogy a legfiatalabb gyermeküket idén zombinak öltöztetik be. 

Az anyuka a Facebookon is megosztotta a nem mindennapi képsorokat, ahol a legtöbb ismerősének ugyan tetszett a baba jelmeze, de Bobbi rengeteg negatív üzenetet is kapott melléjük. Néhány embernek azzal volt baja, hogy Bobbi gyermeke megette a szirupos művért, ami tele volt cukorral. Mások pedig egyenesen azt mondták, hogy a nőre ki kellene hívni a családsegítőket, mert olyan elborultak lettek a képet. 

Bobbi viszont azt mondja, nem hatják meg a negatív kommentek, számított rá, hogy néhány embernek nem fognak tetszeni a képek. Azt azonban a kommentekben hozzátette, hogy nem mindennap fürdetik művérben a gyerekeket, csak évente egyszer, Halloween idején.

Szólj hozzá!

Programok a Pünkösdi hosszú hétvégére Győrben és környékén

Aki nem akar otthon maradni, annak lesz hova menni és mit csinálni.

Folytatódik a kánikula, majd pünkösdvasárnap hidegfront érkezik

Hétfőre pedig országszerte mintegy 10 Celsius-fokkal esik vissza a hőmérséklet.

4 gyakori hiba a lakberendezésben, amit ne kövess el

Egy új otthon kialakítása izgalmas kaland – de könnyű elveszni a rengeteg ötlet, trend és tennivaló között.

Nagycsaládra hivatkozó cigi csempészeket fogott a NAV az M1-esen

A bolgár házaspár 5 milliónyi cuccal bukott le. 

Ötször akarta önkényesen elvinni más autóját egy vasi férfi 

Kétszer sikerült is, börtön lehet a vége. 

Változik a vasúti menetrend a Sopron-Szombathely vonalon

A június 23-26 közötti időszakra érdemes felkészülni. 

30 millió forintos kerettel startol Győrben a praxiskezdési támogatás 

6 betöltetlen háziorvosi hely problémáját oldja meg az új rendszer.

Akadálymentesítik a kőszegi 1-es postát

Több mint 2 éve nincs a városban akadálymentes posta. Bányai-Németh Gábor önkormányzati képviselő járta ki a mostani fejlesztést.

Nyári csúcsforgalomra számít a MÁV a pünkösdi hosszú hétvégén

Főpróbának is beillő 3 nap következik a vonatközlekedésben.

Gyalogost gázolt egy férfi Szombathelyen

A sértett súlyos sérüléseket szenvedett.

Szombathely új parlamenti képviselője nem nyilatkozik Szombathellyel kapcsolatban

Csuzda Gábor a helyi Fideszhez irányított minket. A városi Fidesz elnökének fogalma sem volt arról, ki az a Csuzda képviselő.

Már már visszaállt a tanítási rend a győri Kazinczy Ferenc Gimnáziumban

Tegnap csőtörés miatt kellett hazaküldeni a gyerekeket.

Dübörgött a szombathelyi Ez az a nap!

Több Rohonci úti lakó is a hangos zenére panaszkodott.