Kiakadtak az internetezők, miután az influencer anyuka megvált az autista kisfiától

Fehér Buda 2020-05-28 18:34:00
A nő nem bírta a gyermeknevelést, örökbe adta a négyéves fiút.

Hatalmas gyűlöletáradattal kell szembenéznie Myka Stauffernek, egy Youtuber anyukának, aki továbbadta a négyéves kisfiát, miután kiderült róla, hogy autista. A kisfiút három éve fogadták örökbe, Kínából, most derült ki, hogy a gyermeknek különleges igényei vannak.

A 32 éves nő és a férje egy Youtube-videóban, könnyek között mesélte el, hogy mi történt, Myka azt mondja, úgy érzi, megbukott anyaként. A nő azt is elmondta, hogy Huxley-t a kisfiút egy ügynökségen keresztül helyezték el egy új otthonban, remélik, hogy a gyermek most már megtalálta az a családot, ahol felnőhet. Myka elmondása szerint Huxley jól érzi magát az új otthonában, az új anyja pedig képzett egészségügyi dolgozó, tehát pontosan tudja, hogy mire van szüksége egy autista fiatalnak.

an update on our family

Thank you for all of your love, prayers and support.... We love Huxley with all of our heart and always will.

A videóban Myka férje azt mondja, hogy a felesége mindent megtett Huxley-ért, büszke arra a döntésre, amit végül meghoztak. A férfi azt mondja, hogy az örökbeadás ellenére még mindig szeretik a fiút, azért döntöttek így, mert attól féltek, hogy nem tudják biztosítani számára azt az ellátást, amire szüksége lenne.

A videó megjelenése óta mindefelől támadják a párt, sokan azzal vádolják őket, hogy csak nézettségnövelés érdekében fogadták örökbe Huxley-t, és az új videót is azért tették közzé, hogy egy kicsivel több pénzt keressenek. A felhasználók azt is felemlegették, hogy Myka egy adománygyűjtő oldalon szedte össze azt a pénzt, ami Huxley örökbefogadásához szükséges volt, mások szerint az is közrejátszhatott a gyermek örökbeadásán, hogy ázsiai volt. 

Myka egyébként az egész örökbefogadási procedúrát levideózta, ezekből a kisfilmekből kiderül, hogy a pár nem tudta előre, hogy Huxley-nak milyen problémái lehetnek, habár a kínai hatóságok tudhattak erről. A nő aztán később azt is felvette, ahogyan a gyermek pánikolni kezd, ha túlterhelődtek az érzékei. Myka így elég szép követőtáborra tett szert, a két Youtube-csatornáján összesen több mint 1 millió követője van a családnak.

 

Forrás: Mirror

Szólj hozzá!

Kiderült, hogy mi áll a bosszantó, győrzámolyi áramszünetek hátterében

Granát Gábor szerint az örökölt „túltelkesítés” okozza a problémát. 

Zsebébe tett két ujjával akart dohányboltot rabolni egy férfi Szentgotthárdon

Bár elsőre csak két doboz sörért, és egy cigiért ugrott be.

Pénteki gumicsont: Trump levelet írt Orbánnak

Nem! Pénzügyi védőpajzsról továbbra sincs szó benne.

A győriek az extrém hidegben sem maradnak hétvégi program nélkül

Lesz gardróbvásár, bábszínház, punk koncert és szauna szeánsz, de a legendára, Fehér Miklósra is emlékezünk egy gálával.

Lezárultak a Ruszin-Szendi Romulusz elleni rendőrségi ügyek - a TISZA jelöltje szerint az igazság győzött

Pócs János malacos perfomanszát elítélték, és a fegyverét is visszakapja a politikus.

Végrehajtandó szabadságvesztést kért a Szombathelyi Járási Ügyészség egy külföldi férfira, aki halálos közúti balesetet okozott

A vádlott elaludt a volánnál, a baleset után pedig elhagyta a helyszínt, amiben két vétlen ember is elhunyt. 

Győr után, Zalaegerszeg is a város fejlesztéséért felelős miniszteri biztost kapott. Felkészül Szombathely?

A most kinevezett zalai Szilasi Gáborban, és a győri Fekete Dávidban az a közös, hogy mindketten a Fidesz-KDNP parlamenti képviselőjelöltjei.

Pénteken, szombaton és vasárnap ingyenes lesz Szombathelyen a tömegközlekedés

Ezzel szeretnék elérni, hogy a szélsőséges téli időjárásban minél kevesebben üljenek autóba.

Idős férfit mentett meg egy szabadnapos rendőr a Vas megyei Tanakajdon

Gyermekével szánkózott, mikor meghallotta a segélykérést.

Nagykapacitású szünetmentes tápegység gyulladt ki a szombathelyi MÁV rendelőben

Ma szünetelnek a szakrendelések, pénteken csak részlegesen fogadnak pácienseket.

Itt lesznek januárban előre tervezett áramszünetek Győrben

Hálózatépítés miatt lesz áramkimaradás. 

Az online vásárlás kényelme és rugalmassága a modern korban

A digitális technológia térnyerésével a vásárlási szokásaink alapvetően megváltoztak. Régebben a vásárlás hosszadalmas tevékenység volt, amely boltokon átívelő keresgélést jelentett.

Nőtt a vendégforgalom tavaly novemberben - a külföldiek pörgették a turizmust

A KSH friss adatai szerint 2025 novemberében közel 1,4 millió vendég érkezett a hazai szálláshelyekre, a bevételek is látványosan emelkedtek.

Hétfőn érkezik Szombathelyre Navracsics Tibor, hogy egyeztessen a városvezetőkkel

A miniszter azt méri fel, hogy mennyi pénzt kell visszaadni a városnak ahhoz, hogy biztonságosan tudjon működni.

„Extrém hideg, kevés válasz” - konkrét döntéseket vár a TISZA a kormánytól

Magyar Péter szerint a közelgő fagyok idején nem kommunikációra, hanem azonnali, emberséges intézkedésekre lenne szükség.

Hétvégi programajánló Győr környékére

Koncert, önismeret, szauna-szeánsz, kirándulás, és egy csomó minden más. 

Lakbéremelés a Győr-Szolnál: Kósa Roland szerint a győriek kárára gazdálkodik a városi cég

Az alpolgármester adatigényléssel próbálja feltárni a lakásvagyon kezelésének részleteit.

Hófúvás miatt narancs riasztás van érvényben a Dunántúlon

Viharos szél, hótorlaszok és komoly lehűlés nehezíti a közlekedést.