Kiakadtak a Hali-szurkolók Rózsa potyája után, többen Király Gábort követelik vissza a kapuba

Vágvölgyi Bálint 2018-12-09 09:14:00
De a harmadik számú kapus, Gyurján Márton is szóba került.

Mi is beszámoltunk már Rózsa Dániel bakijáról. A szombathelyi kapus a harmadik MTK-gól előtt hibázott hatalmasat, jó eséllyel pályázik a szezon potyájának címére is. A meccset egyébként 4-0-ra hozta a fővárosi csapat.

VIDEÓ - A szezon potyagóljával alázta az MTK a Haladást

Ahogy arról beszámoltunk az MTK 4-0-ra győzte le az OTP Bank liga 17. fordulójának találkozóján a Haladást. Gera az 57. percben rúgta be a harmadik találatot Rózsa kapujába, a gól ráadásul eséllyel pályázik a szezon potyájának címére is. Videón mutatjuk. Mára be lehet zárni az internetet! Ennél nagyobb potyagól már biztos nem lesz!


A Rangadó a Haladás Fans Facebook-oldalról szedett össze szurkolói kommenteket. Nem kerteltek a drukkerek, őszintén és nem mellesleg kőkeményen kimondták a véleményüket a csapat, illetve Rózsa teljesítményéről.

Ez már tényleg kezd „kínos” lenni. Ilyen potya meg nincs.
Besz.rás, amit ezek művelnek!
Összeszednék 11 havert a hétfői grundfociról, azok nem kapnának ilyen gólokat…
Rózsa Dani ismételten bizonyította, hogy ő Szombathely potyakirálya!
Királyt szidták? Istenem! Akkor ez mi?
Hol vagy, Király?!
Sajnos a csapat elveszti a hitelességét!
Tippmix?
Gyurjánt a kapuba!
3.kapus?

Szerintetek ki fog védeni jövő héten a Debrecen ellen, lesz csere a kapuban?

Szólj hozzá!

Emlékhelyek napja, toronylátogatás és kiállítások – friss programokkal készül a Rómer Múzeum

Május 9-én családi programokkal, sétákkal és tárlatvezetésekkel várják az érdeklődőket Győrben.

Pintér Bence: februárban hitelből pótolta ki a Győr-Szol a lakáskasszát, de a közgyűlésen ezt nem voltak hajlandóak beismerni

A polgármester szerint a frissen megkapott adatbetekintési jogkörrel megkezdődött a cég átvilágítása.

Indul a Bringázz a suliba! program

Játékosan ösztönzik a gyerekeket az aktív, környezetbarát közlekedésre – több tízezer diák csatlakozhat.

Rendőrnek adta ki magát a zsaroló – vádat emeltek egy nő ellen Győrben

Szexuális tartalmú üzenetek után több mint kétmillió forintot csalt ki a sértettől, végrehajtandó börtönt kér rá az ügyészség.

A távfűtés leállítását tervezi a Győr-Szol – a meleg idő miatt mától zajlik az átállás

Május közepéig még visszakapcsolható a rendszer, ha lehűlés jön.

Vonat helyett busz jár Csorna és Sopron között öt napon át

Pályakarbantartás miatt teljes vágányzár jön, a menetrend is több ponton módosul.

Mi az a tranzakciós tanácsadás, és milyen helyzetekben lehet rá szükség egy vállalkozásnál?

A vállalkozások életében mindig van az a pont, amikor stratégiai döntéseket kell hozni, hiszen növekedni szeretnének, befektetőket vonnának be, esetleg egy új piacra kívánnak belépni.

Emberrablást terveztek Mosonmagyaróváron - még az akció előtt lecsaptak rájuk a hatóságok

Vádat emeltek négy férfi ellen, a bűncselekményt a lehallgatásoknak köszönhetően sikerült megakadályozni.

Szabó Bálint mikrofonvégre kapta Ágh Pétert

A fideszes politikus csakis ugyanazt hajtogatta.

Ágh Péter tényleg nem fogta fel, hogy a TISZA számára ő nem parlamenti képviselő

A fideszes politikus egyeztetésre hívta Strompová Viktóriát.

A nagykölkedi gumi-ügyben érintett V.Németh Zsoltot javasolja a Fidesz a parlament Élőkörnyezetért Felelős Bizottság elnökének

Furcsa lenne, ha gumihegyhez kapcsolódó korrupció ellen harcoló TISZA jóváhagyná a kinevezését.

A legdrágább döntés az, ha nem döntünk: a magára hagyott erdők ára végül tonnákban és milliókban mérhető

Egy friss kutatás szerint a tétlenség nem természetes regenerációt, hanem romló állapotot és nagyobb veszteséget okoz.

Minimálisan nőtt a hazai gazdaság az első negyedévben - megjöttek a friss KSH adatok

A szolgáltatások húzták a magyar GDP-t, az ipar is segített, de a kilátások továbbra sem egyértelműen rózsásak.

Bezárta és bántalmazta apját egy kemenesaljai férfi - vádat emeltek ellene

A Sárvári Járási Ügyészség személyi szabadság megsértése és könnyű testi sértés miatt indított eljárást.

Indul a szezon, startol a Radó Matiné  – zene, kézilabda és chill hangulat a szigeten

Május elején bulival, meccsnézéssel és street fooddal rajtol Győr egyik leglazább programsorozata.

A Kaposvár csap össze a Falcóval az elődöntőben

Szombaton az Arena Savariában játszák a csapatok az első meccset.

Előkerült Vámos Zoltán!

Úgy néz ki, hogy két és fél héttel a választási veresége csupán búcsúzni jött a főispán.