Két hete a belgiumi Mortselben működő Opnieuw & Co használtruhabolt munkatársai furcsa fotóalbumra bukkantak: a képeken ugyanaz az idős nő látható, ám mellette rengeteg hollywoodi csillag megfordul, mint például Johnny Depp, Bruce Willis, Jack Nicholson, Harrison Ford, Tom Cruise, vagy éppen Jon Bon Jovi.

A bolt Facebook oldalán megosztott néhány fotót és nyomban keresni kezdték az album tulajdonosát. Nem sokkal később kiderült, hogy a titokzatos nő neve Maria Snoeys-Lagler, aki a Hollywood Foreign Press Association (HFPA) szervezet tagja volt. A HFPA olyan újságírók és fotósok nonprofit szervezete, akik a szórakoztatóiparról számolnak be. Létszámuk körülbelül 90 tagból áll, mintegy 55 országból, és ők vezetik a Los Angeles-i Golden Globe Awards ünnepséget.

Sajnos Maria Snoeys-Lagler 2016-ban meghalt, ezért a bolt Facebook-oldala szerint felvették a kapcsolatot a lányával, hogy eljuttassák neki az albumot, ami valószínűleg tévedésből került hozzájuk.
A többi fotó az alábbi linken megtekinthető.
Szólj hozzá!
Többek között fél évvel eltolják az üzemanyagok jövedéki adóemelését is.
Az építőipar, az autószerviz és a gyártás területén elképesztő ütemű fejlődés zajlik, ami alapvetően alakítja át a munka jellegét és követelményeit.
Kovács Tivadartól mély megrendüléssel búcsúzik a klub.
Nagyon vezet a Tisza Párt elnöke a politikusok népszerűségi versenyében.
A modern fűtési technológiák világában fontos, hogy a felhasználók pontosan tudják, milyen jelentéssel bírnak a különféle ikonok a kazán kijelzőjén.
A parlamenti képviselő szerint kábítószer használat miatt elterelésre küldtek egy önkormányzati képviselőt, a vállalkozó haverjait pedig le is tartóztatták.
Képzelje el, hogy egy ikonikus kisautó formavilágát tapasztalt német tuningmesterek keze formálja még különlegesebbé. Az autótuning világa mindig a kreativitás és a technológia együttműködéséről szól, mely a mindennapi közlekedést teszi különlegessé.
Soroljuk a részletes ünnepi menüt.
Hús-vér embereket, bátor magyar hazafiakat.
Igazából egy swap-megállapodásról szól a kormány amerikai garanciája.
Az otthoni felújítás során fontos, hogy a megfelelő festési eszközök mellett dönts.
Szombathelyen kezd a magyar férfi kosárlabda-válogatott.
A miniszterelnök a Kossuth rádióban faragta tovább a saját szobrát.
Az aglaonema, más néven rákvirág, a szobanövények közt egy igazán figyelemre méltó darab.
Megnyugodhat mindenki, jó fej volt a miniszterelnök.
Lesz program bőven ezen a hétvégén is.
