Két fontos játékosa nélkül utazik utolsó alapszakasz-meccsére a Falco

Vágvölgyi Bálint 2019-04-05 11:54:00
A biztos harmadik helyhez nyerni kell.

A férfi alapszakasz a 25. fordulóval zárul. A sereghajtó Serco-TF-BP a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely csapatát fogadja. Az újonc már biztos, hogy az utolsó helyen zár, a sárga-feketéknek nyerniük kell ahhoz, hogy biztosan megőrizzék harmadik helyüket. Mindkét oldalon lesz hiányzó. A. két csapat vezetőedzője a mérkőzés előtt a BB1, kosaras szakportálnak nyilatkozott.

Ales Pipan, a Serco-TF-BP vezetőedzője: A héten a fiúk maximálisan edzettek, mindent megvaloósítottak, amit kertem tőlük. Nem tudtuk, hogy Jonas tud-e játszani a következő mérkőzésen vagy sem, sajnos a Fegyelmi Bizottság döntése alapján a holnapi találkozót még ki kell hagynia. Viszont a középszakaszt mar szinte teljes csapattal tudjuk elkezdeni.

Gasper Okorn, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely vezetőedzője: Az első háromban szeretnénk végezni az alapszakasz végén, ehhez nyerni kell Budapesten. A játékosaimnak elmondtam, ez lesz a legveszélyesebb meccs a szezonban, bizonyos értelemben sokkal nehezebb, mint a többi. Ha ugyanis nem leszünk mentálisan készek, nem leszünk rendben fejben, csak ölbe tett kézzel várjuk, hogy a győzelem jön magától, akkor nagy hibát követünk el. Erről elég sokat beszéltünk a héten. A TF az utolsó pár meccsén megmutatta, hogy mennyire veszélyes tud lenni, hiszen Szeged visszajöttek húsz pontos hátrányból is, csak az utolsó percekben kaptak csak ki, akárcsak Szolnokon, ahol a hajráig egál mérkőzést játszottak. Ez elég figyelmeztető jel kell, hogy legyen. Nagyon tisztelem a TF vezetőedzőjét, elképesztően nagy tudással rendelkező szakember, jól ismerem, kiváló tréner. Vannak problémáink, Perl és Balmazovics nélkül állunk fel, de így is nyerni kell. Előbbinél még nem kockáztatjuk meg a húzódását, míg utóbbi kapott egy rúgást a térdére, vérömleny keletkezett, nagy fájdalmai vannak, semmilyen érdemi munkát nem tud végezni jelenleg.

Serco-TF-BP - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

Bajnokság, 25. forduló
Budapest, Ludovika Aréna, péntek, 18:00
V.: Kapitány G., Ádám J., Hervay T. (Bodrogváry I.)

TF-BP: Krnjajski - Szobi - Clark - Filipovic - McLane.

Falco: Govens - Curry - Váradi - Bruinsma - Reddic.

Szólj hozzá!

Pődör Zoltán, az SZKKA ügyvezető elnöke szerint az egyetemnek mindig előre fizették a terembérletet, bár most tartozásuk van

Az ELTE és a kézilabda klub viszonya annyira megromlott, hogy a kézisek sportterem, és iroda használatát is felmondta az egyetem.

Ha nem tudod, hogy mit csinálj a hétvégén - mutatjuk az összes győri programot

Ünnepi könyvhét, Mozgás Éjszakája, gólyagyűrűzés, hadijáték, kiváló koncertek, miegymás. 

Elítélték a volt győri rendőrkapitány fiát – a letartóztatott Váczi Attila még a börtönben is lebukott

Hamis fegyverátírás miatt született jogerős ítélet, miközben a korrupciós perben milliárdos megrendelések, luxusautó és bizalmas rendőrségi iratok is előkerültek.

Pár hónap alatt közel 50 millió forinttal nőtt Ágh Péter vagyona

Ingatlanja, autója azonban továbbra sincs a parlamenti képviselőnek.

Kitette az egyetem az SZKKA-t a sportcsarnokból

A kézilabda csapat szerződése június 16-án lejár, új szerződést pedig nem kíván az egyetem kötni. Már a " D" épületben bérelt irodákban sem maradhatnak sokáig.

Bezárt a Győr-Szol ügyfélszolgálata az ETO Parkban

Az ügyintézés ezentúl kizárólag az Orgona utcai és a Jókai utcai irodákban érhető el.

Gólyák, állatbemutatók és családi programok várják a látogatókat Győrszentivánon és Szanyban

Június 12-én és 13-án testközelből ismerkedhetnek meg az érdeklődők a fehér gólyákkal, miközben egész napos programokkal készülnek a szervezők.

Hódot fogtak a szombathelyi Tófürdőn

Áttelepítik a szokatlan strandolót.

Az energiabiztonságra, a migrációra és a klímaváltozásra is hatással lehet az iráni válság

A háború következményei Európáig érhetnek, nemcsak a Közel-Keletet érinti a konfliktus.

Ingyenes lisztérzékenység-szűrés indul a győri gyerekek számára

Megérkeztek a cöliákia-tesztek, a szűrést a hatéves státuszvizsgálatokhoz kapcsolják.

Emelkedhet az Öreg-Duna vízszintje a következő napokban

Fokozott óvatosságra figyelmeztetik a vízparton tartózkodókat és a vízi sportok kedvelőit.

Több mint 50 új parkoló épül a Kígyó utcában Győrben

Egy hónapon belül elkészülhet a fejlesztés, amely a környék parkolási gondjain enyhíthet.

Felszólította a Változást a Városért Egyesület Tóth Juditot, hogy adja vissza listás mandátumát

A körmendi önkormányzati képviselő korábban úgy nyilatkozott, hogy visszaadja képviselői jogosultságait, majd nem történt semmi.

3 év börtönt kapott a férfi, aki megverte Horváth Ákos, szombathelyi színészt

Az elkövető társának 240 óra közérdekű munkát kell teljesítenie.

Jön a 97. Ünnepi Könyvhét és 25. Gyermekkönyvnapok: három napra Győr lesz az olvasás fővárosa 

A könyvbemutatók mellett családi programok és ingyenes vásár is várja az érdeklődőket.

Megöléssel fenyegettek közterület-felügyelőket Szombathelyen

Hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt kell bíróság elé állniuk.

Sztrókot kapott Simon Ádám, a szombathelyi H+ Média egyesület elnöke

A szervezet közleménye szerint a vezető állapota jelenleg stabil.