Két férje volt a szombathelyi nőnek, most elítélte a bíróság

Farkas Bazsi 2019-11-01 16:52:00
Hárman párban.

Kettős házasság miatt emelt vádat az ügyészség egy 24 éves nő ellen, az ügyet a Szombathelyi Járásbíróság bíróság tárgyalta.

A tényállás lényege szerint a vádlott 2017 májusában Pristinaba utazott, ahol megismerkedett egy koszovói férfival. A két napos ismeretség után házasságot kötöttek egy koszovói településen. A házasságkötés után a vádlott hazautazott Magyarországra, lefordíttatta a házassági anyakönyvi kivonatot magyarra, majd a külföldön kötött házasság magyarországi anyakönyvezése érdekében azt 2018 februárjában benyújtotta a szombathelyi anyakönyvvezetőhöz. Mivel az irat nem tartalmazta az ún. Apostille-felülhitelesítést, a hatóság hiánypótlásra hívta fel a vádlottat, aki annak nem tett eleget.

Ezután -anélkül, hogy az előző házasságának felbontására sor került volna- a vádlott 2018 decemberében újabb házasságot kötött egy magyar férfival. A házasságkötési szándék bejelentése során a hatóság előtt magát hajadonnak vallotta.

A bíróság a vádlottat egy év időtartamra próbára bocsátotta, az ítélet jogerős.

United - Hárman Párban

Még több magyar retró sláger: http://bit.ly/_oldbutgold_ Ének, gitár: Pély Barna Zongora, rap: Romhányi Áron Basszusgitár: Kolta Gergely Dob: Vadász Péter Zene: Pély Barnabás, Romhányi Áron Szöveg: Orbán Tamás ------------------------------------------------------------------------------- Dalszöveg / Lyrics Két hete már, tudod, nyűgös a csajom Mindig jön a kifogás mikor partira csalom Mi lehet a gáz Mikor tele van a ház Mindegy lelépek, a haverom már vár a sarkon Az én nőm is problémás De bele vagyok zúgva, ez nem vitás Ó, baby, pénteken buli Ha ma sem jön a drága, kiborulok tuti!

Szólj hozzá!

Világátlag felett nőtt a magyar szabadalmi aktivitás

A friss nemzetközi adatok szerint egyre több hazai vállalkozás lát értéket a szellemi tulajdon védelmében.

Napelemes kiserőművel gazdagodott a győri jégkorong klub

A beruházás a klub fenntartható működését és gazdasági stabilitását erősíti.

Színes karácsony Győrben – több száz gyerekrajz érkezett az adventi pályázatra

Három korosztályban összesen több mint 370 alkotás született, a legjobbak díjat, a közönségkedvencek élményt nyertek.

Pintér Bence szerint „Győr nem fideszes fellegvár”  

A polgármester kifejezetten örülne egy időközi választásnak. 

Ismert kézilabdázó nőket zaklatott egy férfi Győrben

A két sértett el is költözött a vádlott miatt, de az új címen is megtalálta őket.  

84 millió forintért tervezik meg a 87-es főút Kám-Szombathely-Kőszeg közötti egy szakaszának felújítását

Felújítják a 86-ost a Rédics-Szombathely-Mosonmagyaróvár útvonalon, valamint Csepreg és Szombathely között is új aszfaltot kap a közút. Több vasi útszakasz is érintett.

4 hónappal Vígh Ferenc távozása után ismét van vezetőedzője a Haladásnak

Simon Ádám eddig sportigazgatóként, és megbízott vezetőedzőként dolgozott a klubnál, január 1-től előléptetik. Frissítve!

A buborék rendben, a címke már kevésbé - rozé pezsgőket vizsgált a Nébih

A Szupermenta teszt szerint inni lehet, olvasni viszont nem mindig volt mit: jelölési hibák miatt öt terméknél indult eljárás.

Újabb szombathelyi belvárosi étterem zár be 

A Fórum azt ígéri, csak téli szünetet tartanak.

Lázár János busszal érkezett Sárvárra

Egy zsáktelepülésről, Csánigról tömeg közlekedett a miniszter, de azt nem tudjuk, hogy oda hogy jutott el.

Hogyan élik túl a kapcsolatok az édeshármast?

A Reddit egyik kérdése elég figyelemfelkeltő volt nemrég: milyen tapasztalatokkal gazdagodtak azok a férfiak, akik már kipróbálták az édeshármast párkapcsolatuk során?

Autómosó alkatrészeit lopta el egy férfi Győr mellett

És nem azért, hogy a saját kocsiját mossa le velük.

Rába Kálmán váltja Bana Tibort a Vas megyei közgyűlésben

Sorcsere a Közösen Vas Megyéért Egyesületben.

Tippek a tárgyaid biztonságos tárolásához

Sokunk találkozott már azzal a helyzettel, hogy szűkös hely miatt raktárbérlésen gondolkodott. De hogyan tudod biztosítani, hogy a tulajdonod biztonságban legyen? Az alábbi ötletek segítenek abban, hogy hatékonyan őrizd meg az értékeidet.

Meglévő webtárhely: biztonság vagy kockázat?

Sok vállalkozás működtet már weboldalt, de amikor jön a megújítás vagy új oldal építése, az igazi kérdés, hogy használható-e a korábbi tárhely. Ilyenkor gyakran kiderül, hogy a hozzáférés nem teljes körű – hiányzik a CPanel vagy más adminfelület, ami akadályozhatja a további fejlesztéseket.

Fedezd fel a vetex anyagok sokoldalúságát!

Amikor ruhák vagy textíliák tervezésébe kezdesz, talán eszedbe sem jut, hogy milyen fontos szerepet játszanak a vetexek. Ezek az anyagok akkor mutatják meg igazi erősségeiket, amikor megfelelő tartást szeretnél adni a készülő ruhadaraboknak.

Újabb letartóztatás a Szőlő utcai javítóintézetben történt bántalmazások ügyében

Egy további személy egy hónapig tartó letartóztatását rendelte el a Budai Központi Kerületi Bíróság Szőlő utcai ügyben.