Katy Perry egy új videoklipben jelentette be, hogy gyereket vár Orlando Bloomtól

ugytudjuk.hu 2020-03-05 09:30:00
Enyhén szólva meglepte a rajongókat.

Katy Perry ma reggel debütáltatta a legújabb videoklipjét, amit a Never Worn White című számához készített. A rajongókat kisebb sokként érte, hogy Katy a videóban egyszer csak elfordul, így látni lehet, hogy szépen gömbölyödik a pocakja.

Az amerikai énekesnő egyébként arról énekel, hogy a párjával szeretné megpróbálni a házaséletet, és, hogy még sosem viselt fehéret. A rajongókat összezavarhatta Katy balladája, hiszen néhány éve még egy színész, Russel Brand felesége volt, igaz az ő kapcsolatuknak eléggé csúnya vége lett.

Katy Perry - Never Worn White

Listen to "Never Worn White": http://katy.to/NeverWornWhite Katy Perry Complete Collection on Spotify: http://katy.to/SpotifyCompleteYD Katy Perry Essentials...

Katy a videó premierje után az Instagramon tette helyre a pletykákat, elmondta, hogy a vőlegényével, Orlando Blommal tényleg gyermeket várnak, valamikor a nyár folyamán érkezik majd a pici. Az énekesnő azt is elmondta, hogy régóta titkolta a terhességét, mert mindenképpen egy zeneszámmal akarta elmondani a világnak a nagy hírt. Nem volt könnyű dolga, mert az utóbbi időben már tényleg szépen gömbölyödött a hasa, elég nehéz lett volna tovább titkolni.

Tegnaptól egy magyar tetováló alkotása is Orlando Bloom bőrén díszeleg

Varga Mátyás Így hazánk egy parányi darabkája is a színésszel tart mindenhová. A magyar Bercsényi Balázs készítette el Orlando Bloom legújabb tetoválását. Bloom az Instagramján mutatta meg rajongóinak legújabb tetoválását, amit a külföldön népszerű tetováló varrt fel a színészre.

Perry emellett még azt is bejelentette, hogy egy másik titkon is csücsül egy ideje, hamarosan érkezik a következő albuma, a szavaiból arra lehet következtetni, hogy még a nyáron megérkezhet a következő nagy projektje. 

Szólj hozzá!

Határérték alá csökkent az azbeszt kiporzás a szombathelyi Oladi Plató közelében

Négy helyen végzett mérést az önkormányzat: a Síp utcában két helyen a Sáfrány és a Márton Áron utcában. A kormány a héten dönthet az azbeszt-helyzet kezeléséről.

Útlezárásokkal jön Szombathelyre a hétvégén a Spartan Race

A belváros, a Kárpáti Kelemen utca környéke és a Dolgozók útja is érintett.

Indul a szombathelyi ebösszírás

Azok is kötelesek ismét bejelenteni kutyájukat, akik ezt már korábban megtették.

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.

Jöhetnek az uniós ezermilliárdok

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az EU-s pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását.

Popa Gergely helyettes államtitkári kinevezése miatt jövő héten összeül a szombathelyi közgyűlés

Összeférhetetlenség miatt közös megegyezéssel bont szerződést az önkormányzat a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatójával. Új pályázatot írnak ki.

Hivatalosan is Takács Tibort szánja az országos rendőrfőkapitány Vas megye elsőszámú rendőrének

A megyei közgyűlés egyhangúlag támogatta a megyei rendőr-főkapitány kinevezését.