Kárpótolja bérletes szurkolóit az SZKKA a csonka szezon miatt

Vágvölgyi Bálint 2020-07-10 19:22:00
Persze az új bérletesekről sem feledkeznek meg.

A Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia vezetősége a héten megbeszélést folytatott a csapat szurkolói csoportjának vezetőivel és több rendkívül fontos döntés is született.

A klub úgy döntött, mindenki, aki a tavalyi szezonra vásárolt bérletet, most kárpótlásként kap egy új bérletet a 2020/21-es idényre - ezzel a gesztussal szeretnék kárpótolni a szurkolókat a csonka szezon elmaradt mérkőzései miatt. Az új bérletesekről sem feledkezik meg az SZKKA: minden új bérletes, aki bármilyen bérletet vásárol a 2020/21-es idényre, egy SZKKA-sálat kap ajándékba a bérlet mellé - olvasható a klubhonlapon.

Az idei bérletek a 13 hazai NB I-es bajnoki mérkőzés mellett a Magyar Kupa-meccsekre, valamint a 11 hazai NB I/B-s találkozóra is érvényesek, ami összesen nem kevesebb, mint 27 mérkőzést is jelenhet.  

Szólj hozzá!

Kiszínezhető tornazsákot és tanszercsomagot kapnak az elsősök Győrben

A város idén saját költségvetéséből 8 millió forintot különített el erre a célra.

Egyedi matricakészítés prémiumminőségben

Egy gondosan megtervezett és kiváló minőségben elkészített matrica nem pusztán információt nyújt, hanem egyedi márkaélményt is kínál.

Magyar Arany Érdemkereszttel tüntették ki Ágh Ernőt

Szent Kvirin emlékének ápolásában vállalt szerepe miatt részesül elismerésben a szombathelyi önkormányzati képviselő.

Szombaton Szombathelyre érkezhet Magyar Péter

Az biztos, hogy Vas megyét célozza meg.

Ritka égi jelenség lesz megfigyelhető szerda hajnalban

Három bolygó, a Hold és több fényes csillag, valamint csillaghalmaz kerül közel egymáshoz augusztus 20-án hajnalban.

50 millió forintba kerülne Ondódra egy új ravatalozó, ennyi pénze azonban egész évre nincs a falunak

A veszélyessé vált épületet a hétvégén társadalmi munkában bontják el. A téglákat lepucolják és az iskolában hasznosítják újra.

Lemondott Vígh Ferenc a Haladás vezetőedzői posztjáról

Az új szakmai stáb kialakításáig a csapat edzéseit Simon Ádám sportigazgató, szakmai vezető irányítja.

Vállon szúrta a kalauzt egy férfi Győrben, mert leszállította a vonatról

Nem volt jegye, balhézott, majd elővett egy éles tárgyat és szúrt. 

A tiszta otthon belső rendezettséget is ad!

Sokan hajlamosak a takarítást szükséges rossznak, kötelező rutinnak tekinteni, amit minél hamarabb le kell tudni.

Nem befolyásolja a nemzeti ünnep a hulladékszállítást

Augusztus 20-án is tessék kitenni a kukákat.

Hétfőn fogják irtani a szúnyogokat Szombathelyen

Melegvérű állatokra nem, de méhekre ártalmas a használt vegyi anyag.