Át kellett keresztelni Elon Musk és Grimes gyermekét Kalifornia törvényei miatt

Fehér Buda 2020-05-25 18:48:00
Viszont könnyen megugrották az akadályt a szülők.

Lassan egy hónapja, hogy megszületett az énekes Grimes és a techmilliárdos Elon Musk gyermeke. A szülők azonban a maguk sajátos módján csavartak egy nagyot a gyermekáldáson és elnevezték a kisbabát X Æ A-12-nek. Arra, hogy mégis hogyan kell kimondani a sztárbaba nevét, máig nem sikerült rájönnie az internetezőknek, a legnépszerűbb teória szerint azonban egyszerűen Kyle lett a kisfiú neve.

A nagy névrejtélyen azonban most csavart egyet Kalifornia állam jogrendszere. Az amerikai államban ugyanis törvény tiltja, hogy bárkinek a nevében arab számok szerepeljenek, így nem engedték Muskéknak, hogy anyakönyvezzék a X Æ A-12-őt. Grimes-t egy rajongó kérdezte a Instagramon, hogy végül mi lesz a baba neve, hiszen jogilag nem lehet annyira furcsa nevet adni senkinek, mint amivel a pár próbálkozott. Grimes erre azt válaszolta, hogy igen, megváltozott a gyermek neve,

mostantól X Æ A-Xii-nek hívják, hiszen a törvény a római számokat nem tiltja.

Grimes még azt is hozzátette, hogy a jogszabályok szerint egy kötőjelet elbír a név, tehát valószínűleg most már X Æ A-Xii marad az újszülött.

Szólj hozzá!

Választási veresége után a „Védvonalat” építi Czunyiné Bertalan Judit

A körzetében korábban ritkán látott politikus szerint a Fidesz híveit meg kell védeni a „gyűlölethadjárattól”. 

Játékkonzolok háborúja: A következő generációs csata

Az új játékkonzolok megjelenése mindig magával ragadja a játékos közösséget, és a jelenlegi helyzet sem kivétel.

Pintér Bence : Több mint 665 millió forint mínuszt „termelt” 2025-ben a Győr+ Média

A polgármester szerint végleg összeomlott a hazug, győri propagandagépezet.

Újra pályázható az idősbarát lakásprogram Győrben

Akár 1 millió forintos támogatást is kaphatnak az idősek otthonaik biztonságosabbá tételére.

Hogyan tarthatók karban a padlótisztító gépek a megbízható működés érdekében?

Az ipari és szállodai területeken elengedhetetlen, hogy a padlótisztító gépek mindig optimális körülmények között üzemeljenek.

Maradhat a rezsicsökkentés, csak teljesen át kell alakítani

Az uniós ETS2-rendszer drágíthatja a fosszilis energiát, de évente akár 500 milliárd forintnyi támogatást is hozhat Magyarországnak.

Alig tucatnyian jelentek meg a kedd esti szombathelyi tüntetésen, ahol állatorvosi ügyelet üzemeltetését követelték

Nemény András polgármester a helyszínen mondta el, hogy Gajdos László miniszter látogatásakor is szóba került az ügyelet ügye, amit a tárcavezető üdvözölt.

A női testbeszéd titkai: kommunikáció az érzelmek által

Az emberi kapcsolatokban, főleg a kezdeti fázisban, a testbeszéd döntő szerepet játszik

Garázsok, üzlethelyiségek és irodák is bérelhetők Győrben

Újabb önkormányzati ingatlanokra lehet pályázni, többféle helyiség szerepel a listán.

Japánná változik szombaton Győr belvárosa – anime, ramen és lampionúsztatás is várja az érdeklődőket

Egész napos kulturális kavalkáddal érkezik a Japán Nap, ahol a tradicionális művészetektől a modern popkultúráig szinte minden helyet kap.

A győriek véleményére is számítanak: készül a város új sportstratégiája

Az önkormányzat kérdőívvel méri fel, hogyan sportolnak a helyiek és milyen fejlesztéseket tartanak fontosnak.

Vágányzár jön a Győr–Celldömölk vasútvonalon

Június első hetében Pápa és Celldömölk között több járat helyett pótlóbusz közlekedik majd.

Megújulás: V.Németh Zsolt lett a vasi Fidesz választmányi elnöke

Alelnöknek Ágh Pétert és Illés Károlyt választották.

Az új generáció kiemelkedése a privát egészségügyi szektorban

A privát egészségügyi szektor jelentős növekedése figyelhető meg Magyarországon, ahol a változás élén a fiatalok állnak. Felmerülhet benned is, miért választják sokan közülük a magánellátást?

Több mint 1 milliárd 200 millió forintos távhőfejlesztés indulhat Szombathelyen

A Szomtáv szerint a beruházás csökkentheti a hálózati hőveszteséget és a földgázfelhasználást is

Tizenkilenc győri iskola kaphat támogatást állagmegóvási és karbantartási munkákra

A városhoz idén 39 pályázat érkezett be mintegy 123 millió forint értékben.

Levendula, brunch és bütykölde a szombathelyi belvárosban

Május utolsó vasárnapján rendezik meg a Mártírok téri levendula napot.