Jótékonysági koncerttel támogatja a szombathelyi fúvószenekar az ikervári speciális gyermekotthont

ugytudjuk.hu 2019-10-31 14:00:00
Egyenesen Olaszországból érkezik hozzánk egy vendégkarmester!

Szombathely Város Koncert Fúvószenekara jótékonysági koncertet szervez november 16-ánm szombaton, a Bartók terembe. Az idei őszi koncertjükre is különlegességgel készülnek, egyenesen Olaszországból érkezik egy vendégkarmester, Davide Sgobbi, aki Tóth Máté, a zenekar karmestere mellett szintén dirigálja a zenekart!

Műsor:
1. Julius Fucik/Sigrfied Rundel: Attila
2. Farkas Ferenc/Zempléni László: Régi Magyar Táncok
3. Bogár István: Szvit
4. Hidas Frigyes: 1. Népdal-szvit
5. Farkas Antal: Üvegestánc
Vezényel: Tóth Máté

- Szünet -

6. Amilcare Ponchielli/Emiliano Gusperti: Milano
7. Giuseppe Verdi/Franco Cesarini: Nabucco Overture
8. Franco Cesarini: Images of a City
9. Ennio Morricone/Johan de Meij: Moment for Morricone
10. Marcel Peeters: Canzoni d'Italia
Vezényel: Davide Sgobbi


Jegyvásárlásukkal az Ikervári Speciális Gyermekotthont támogatják. A jegyvásárláson kívül lehetőség van a Gyermekotthon további támogatására a Nyugat Takarék Szövetkezetnél elhelyezett 59501204-16511327 számú, Szombathely Város Fúvószenekar Egyesület tulajdonában lévő, kizárólag erre a célra létre hozott számlára utalt összeggel, illetve a koncert ideje alatt, az előtérben elhelyezett urna segítségével.


Helyre szóló jegyeket vásárolni a Bartók Terem jegyirodájában november 5-től és a koncert előtt a helyszínen lehet 2000Ft-os áron.
https://sso.hu/kezdolap/jegyvasarlas/


Köszönjük, hogy jelenlétükkel támogatják rendezvényünket és az Ikervári Speciális Gyermekotthont!

Szólj hozzá!

30 százalékos rezsikedvezmény jár minden vezetékes energiát használó családnak

A kormány a rendkívüli januári hideg miatti többletfogyasztás terheit vállalja át, a kedvezmény gázra, áramra és távfűtésre is igénybe vehető.

Betöltetlen praxisok, idősödő orvosok - így néz ki a háziorvosi alapellátás Győr környékén

Hét üres praxis a Győr 02-es körzetben, miközben az orvosok jelentős része már 70 év feletti - a TISZA szerint ez már nem kezelhető félmegoldásokkal.

Eljárási hiba miatt újraindul az eltűnt villanyszerelők gyilkossági ügye Győrben

A helyi ítélőtábla megsemmisítette az életfogytiglanról szóló ítéletet, az ügy visszakerült elsőfokra.

Családi téli sport biztosítás – erre figyelj, hogy a síelés valóban gondtalan legyen

Ahogy az a hírekből is kitűnik, az időjárás Európa-szerte elkényezteti idén a havas sportok kedvelőit.

Győr környéki programok a hétvégére

Fafaragás, elvonulás, jótékonyság, miegymás. 

A szombathelyi önkormányzat saját pénzből építi meg a Markusovszky utcai gyalogátkelőhelyet

A polgármester és a három alpolgármester 1 millió forintot ad bele a költségekbe, ami 16 millió forintot tesz ki.

Hangosbemondón viszi vidékre Lázár mondatait a TISZA Párt

Magyar Péter szerint a kistelepüléseken élőknek is hallaniuk kell, mit mondott a miniszter a romákról.

Kátyúzás indult a Hecsei úti felüljárón Győrben -  de ez még nem a végleges megoldás

Az útkezelő 75 kátyút javít ki a felüljárón, a városvezetés azonban teljes rekonstrukcióban gondolkodik.

Elkészültek az M86-os, és M87-es utak kiviteli tervei

A tervek bemutatása az érintett településeken tavaly már elkezdődött.

Szeles Szabolcs 140 karakterben írta le a SEMMIT

Egyeztettünk, folytatódik - ezt üzente a győri politikus.

Elegancia és megbízhatóság: miért válassz modern betonkerítést?

Mekkora szerepet játszik számodra a kerítés otthonod körül?

Csillapítani vagy nem csillapítani: mit érdemes tudni a lázról?

A láz csillapításával kapcsolatban olykor egymással homlokegyenest eltérő tippeket, tanácsokat kaphatunk, olvashatunk. Ebben a zavaros helyzetben nehéz kibogozni, melyiket is érdemes követni.

30 millió forintért szeretne szökőkutat építeni a körmendi Fő térre a polgármester

A testületi többséget adó Változást a Városért szerint fontosabb lenne utakra és járdákra költeni a város pénzét.

Kicsi nagyköveteket köszöntöttek a Győri Városházán

Fiatal tehetségek vehettek át elismerést. 

Ingyen odaadták, most hazugságok mennek rajta - Kósa Roland a Győr+-nak ajándékozott városi hirdetési felületekről

Az alpolgármester szerint a győriek így komoly bevételtől esnek el, ráadásul a szerződést 10 évig felbontani sem lehet. 

Egy soproni munkásszállón szúrta le élettársát egy fiatal nő

A sértett életveszélyes sérülést szenvedett, az elkövetőt letartóztatták.