Jordán Tamás keményen nekiment a Vidnyánszky Attila vezette Teátrum Társaságnak

ugytudjuk.hu 2020-05-05 14:20:00
A szombathelyi színház igazgatója szerint idén akkor sem tartanák meg a POSZT-ot, ha nem lenne koronavírus.

Jordán Tamás, a szombathelyi Weöres Sándor Színház igazgatója – akit nemrég a Nemzet Színészének választottak – Veiszer Alindának és László Pálnak adott interjút. Jordán ebben keményen nekimegy a Vidnyánszky Attila vezette Teátrum Társaságnak is.

“Ahogy a Teátrumi Társaság betette a lábát, én tudtam, hogy a POSZT-nak vége van, és vége is lett”

– mondta.

“Fáj a POSZT sorsa, és fáj, hogy a Teátrumi Társaság, ahogy betette a lábát a magyar színházi életbe, mindent tönkretett. Ezt azért mondhatom, mert ők is tudják." – folytatta Jordán.

Az igazgató szerint októberben vagy novemberben indulhat újra a szezon, de akad olyan kollégája is, aki abban bízik abban, hogy augusztusban már tudnak próbálni.

Szólj hozzá!

A TISZA jelöltállítási folyamata kétlépcsős lesz

Applikációval lehet részt venni a folyamatban.

Elhunyt Robert Redford

A filmsztár Utah állambeli otthonában, szerettei körében halt meg.

Rendelkezésre áll a távhőszolgáltatás Győrben

Szeptember 15-től bármikor indítható a fűtés, ha hidegre fordul az időjárás. 

228 ezer forint Győrben a havi lakbér átlaga

Csúcstartó a budapesti II. kerület, itt 485 ezer forint egy havi albérleti díj.

Már a harmadik bőrt húzta a le a Győr+ a városnak belengetett 700 milliárdos fejlesztési csomagról

Színes-szagos hosszú cikkben elemzik a feltételes jövőt, arról sajnos nem szól a fáma, hogy: miből?!

Munkacsoportot alapított a kormány, hogy méltó módon legyen megünnepelve a kőszegi sikertelen török ostrom 500. évfordulója

Igaz az évforduló majd csak 2032-ben lesz, de a munkacsoport már 2026-ban megkezdi működését.

Extrém ajándékok pároknak

Ha közeleg a párod születésnapja, névnapja, és nem tudod, mivel lepd meg, akkor most hozunk pár ötletet. Ezek nem elcsépelt tippek lesznek, hanem egészen egyediek! A feliratos póló, bögre vagy az unalmas zokni és nyakkendő helyett valami mást mutatunk most be…

Egekben Nemény András népszerűsége

Egy friss felmérés szerint a szombathelyi polgármester 80%-os a támogatottsága.

A hétvégén ismét jön a Derkovits-nap

Már egészségpontja is van a szombathelyi városrésznek.

Balog-Farkas Renáta: Összeférhetetlen Fekete Dávid miniszteri biztosi kinevezése az önkormányzati képviselői mandátumával

Győrszentiván képviselője szerint a fideszes frakcióvezetőnek le kell mondania képviselői megbízásáról.

Hajsza a dúsabb frizuráért: visszanyert önbizalom

Megfigyelte már, hogy a mai rohanó élet milyen hatással van a megjelenésére?

9%-val vezet a Tisza a Fidesz előtt

A Publicus friss felmérése szerint a két nagy párt mellett a Mi Hazánk, és a DK is bejutna a parlamentbe.

20 millió forintot a belvárosra, 82 millió forintot a tanuszoda rendbetételére költhet el Körmend a Versenyképes Járásokból visszakapott pénzből

A polgármester szerint 100 milliót nyertek, az ellenzék szerint 64 millió forintot veszítettek a város költségvetéséből.