Jessica Rabbitként énekel legújabb videoklipjében Tolvai Reni

Farkas Bazsi 2020-09-29 11:19:25
Amúgy egy szerelmi háromszögről énekel.

Fülbemászó, angyali dallal tért vissza Tolvai Reni. A csodálatos hangú énekesnő legújabb szerzeménye egy szerelmi háromszög vívódásait mutatja be, ahol a nő nem tud választani két férfi között. Mindkettőben mást szeret és azt érzi, egyiket sem tudja elengedni.

„Több barátom és köztük jómagam is kerültem már ilyen helyzetbe, amikor tinédzser voltam" - árulta el Reni. „Tudom, hogy sokan küzdenek hasonló helyzettel, így ez a dal most nekik szól."

TOLVAI RENI - ANGYAL (OFFICIAL VIDEO)

Zene : Szabó Zè ,Tolvai Reni Szöveg : Tabár István Mix/Master/Additional Vocal Mixing : Fehér Holló https://www.instagram.com/feher.hollo/ Video : Leho Danel...

„Egy kedves rajongóm írta egyszer, hogy ahányszor meglát, mindig Jessica Rabbit jut az eszébe rólam a „Roger nyúl a pácban" című filmből. Így úgy döntöttem, a klip koncepcióját is Jessica fiktív előadói szerepe köré építem, akit amúgy imádok, mind a nőiességét, mind a mozgását egyaránt" - mesélte az énekesnő. Az ikonikus ruha másolatát Kiss Márk stylist készítette, amiben Reni csodálatosabban tündököl, mint valaha!

A klipben persze két férfi szereplő is feltűnik - az egyik a nézőtérről, míg másik titokban az ajtóból figyeli az előadást.

Mesteri csapat dolgozott össze az újdonságon: a rádióbarát, könnyen megjegyezhető alapot Szabó Zé készítette, a szöveget Tabár István írta, míg a produceri munkákat a fiatal feltörekvő tehetség, Fehér Holló látta el.

Szólj hozzá!

Részegen bántalmazott egy férfi egy másikat Szombathelyen

Miután földre vitte, még több alkalommal bele is rúgott. 

Összedőlés fenyegeti a toronyi ravatalozót?

Kidúcolták az épület megrepedt oldalfalát.

Egyre közelebb húz a Fideszhez Görbicz Anita

Kocsis Máté digitális polgári körének egyik alapítója lett, a győri Fidesz országgyűlési képviselő-jelöltségének egyik fővárományosa.

A Falcóból igazolt játékost az Egis Körmend

A 2004-es születésű Hansen Daniel 2 szezonra írt alá a piros-feketékhez.

Újra üzemel a kiégett szelektív-szemétgyűjtő sziget Győrben, a Hédervári úton

A hétfői tűzben elpusztult kukákat gyorsan pótolta a GYHG.

Konferencia-Liga meccsen lép pályára az ETO FC csütörtökön, Svédországban 

A csapat nevéből eltűnt a ‘Győr’, de reméljük ez nem befolyásolja a teljesítményt.  

Idén a Vásárcsarnok is bekapcsolódik a karneváli hangulatba

46 hagyományőrző csapattal vár a histórikus játék!

Civil felajánlásból lett élhetőbb az Aranypart II. Győrben

Egy nagypapa a saját munkagépével tette gyerekbaráttá a partszakaszt.

Több, mint 120 millió forintot sikkasztott el egy vasi nő

A cég pénzét a saját számlájára utalta, és abból fizette a webes vásárlásait is.