Tegnap reggel a szokásos városvezetői tanácskozást tartották a szombathelyi Városházán - tudósít a szombathely.hu. A téma a koronavírus elleni védekezés volt. Mivel a száraz tényeket tegnap online fogadóórán ismertette Nemény András (Éljen Szombathely) polgármester, így most egy másik oldalról közelítjük meg az eseményt.
Játékra invitálom az olvasókat, aminek a lényege:
Csalni nem ér. Az oldal alján a számokhoz tartozó neveket is olvashatjátok.
1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
A kivitelezésért felelős Magyar Közút vezetője avatott be a részletekbe.
A közművelődés nem önálló szakpolitikai fejezetként jelenik meg a TISZA programjaiban, mégis több fontos területen felbukkan: a kultúra, az önkormányzatiság, a civil társadalom, a vidékfejlesztés és a helyi közösségi élet metszéspontjában.
2029-ben már külön pártként indulnának az Európa Parlamenti és az önkormányzati választáson is.
A korábban itt üzemelő étterem a Pelikán Hotelbe költözött.
Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?
Jön a második kör.
A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.
A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.
A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.
A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.
Augusztus 14-ig kell számolni a fennforgással.
A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.
Azt hitte, hogy a férfi volt barátnőjének új párja.
Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.
Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.
A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.
