Ingyenesen, korlátozások nélkül mehetnek a nézők az SZKKA hazai felkészülési meccseire

Vágvölgyi Bálint 2020-07-24 19:28:26
Három edzőmeccset játszanak majd a lányok az Aréna Savariában.

A Magyar Kézilabda Szövetség közleményben jelezte, hogy a hatályos jogszabályokat figyelembe véve milyen ajánlást tesz kézilabda-mérkőzések rendezésével kapcsolatban. A szövetség ajánlása szerint korlátozások nélkül lehet meccseket rendezni, ugyanis a jelenleg érvényben lévő kormányrendelet kizárólag a zenés, táncos rendezvények esetén írja elő, hogy a jelenlévők száma nem haladhatja meg az 500 főt. 

A Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia várja szurkolóit már a hazai felkészülési mérkőzéseken is az Aréna Savariában. A csapat jövő pénteken, augusztus 31-én a Mosonmagyaróvár csapatát látja vendégül először. A hazai, Aréna Savariában rendezett felkészülési találkozókra a belépés díjtalan lesz - olvasható a klubhonlapon.

Az SZKKA felkészülési mérkőzései: 

Július 31., péntek: SZKKA - Motherson Mosonmagyaróvár (Aréna Savaria, 15:00)

Augusztus 7., péntek: SZKKA - Boglári Akadémia-SZISE (Aréna Savaria, 16:00)

Augusztus 12., szerda: Motherson Mosonmagyaróvár - SZKKA

Augusztus 20., csütörtök: FTC-Rail Cargo Hungaria - SZKKA

Augusztus 21., péntek: SZKKA - Kispest-SZISE (Aréna Savaria, pontos időpont később)

Augusztus 28., péntek: Alba Fehérvár KC - SZKKA

Szólj hozzá!

Konkrét lépéseket fogalmazott meg a kormány a Nyugat-Magyarországi azbeszt-üggyel kapcsolatban

Azonnali kockázatcsökkentő intézkedések, behozatal felfüggesztése, és a felelősök számonkérése.

Német testvérváros kórusa ad koncertet Győrben a Szentlélek-templomban

Ingyenes hangversennyel érkezik Sindelfingen nagy múltú együttese, a Cappella Nuova és a Stiftshoforchester.

Lakossági fórumot tartanak a győri zártkertekről a városházán

A városvezetés szerint fontos tisztázni, milyen szabályok és lehetőségek vonatkoznak a zártkerti ingatlanokra.

Újra tervezték a kőszegi történelmi belvárost övező Várárok és Várpark zöld területét

Az év junior tájépítésze pályázatra klímatudatos, fenntartható megoldásokat vártak, melyek érzékenyen viszonyulnak a műemléki környezethez, a meglévő zöldfelületi értékekhez és a terület közösségi használatához.

Már nem Kántás Zoltán a Magyar Fürdőszövetség elnöke

A Sárvári Gyógyfürdő ügyvezetője nem is indult újra a posztért.

Cikkünk nyomán feljelentést tett Kósa Roland, Győr alpolgármestere

A fidelitasos Juhász Balázshoz köthető 4 egyesület NKA támogatása vetette fel bűncselekmény gyanúját. 115 millió forintról van szó.

Ingyenes szűrésekkel és egészségnappal várják az érdeklődőket Győr-Újvárosban

Szombaton ismét megrendezik az Egészség-Piac Plusz programot, ahol tanácsadásokkal, vizsgálatokkal és családi programokkal készülnek.

Már a pesszimista forgatókönyvek felé közelít a klímaváltozás – megjelent az új nemzetközi éghajlati jelentés

A kutatók szerint az elmúlt öt évben szinte minden fontos mutató romlott, miközben a másfél fokos cél elérése gyakorlatilag elúszni látszik.

21 Kutatóközpont: tovább nőtt a TISZA Párt előnye, a Fidesz mindössze 20 százalék körül áll

A felmérés szerint a választások óta tovább erősödött Magyar Péter pártja, miközben a társadalom nagy része elszámoltatást vár.

Új fix traffipaxok jönnek Győrbe - védik a gyalogosokat és visszaszorítanák a gyorshajtást

Három új helyszínen telepítenek sebességmérő eszközöket, miközben óvodásoknak osztottak láthatósági mellényeket és megújul az Erzsébet ligeti KRESZ-park is.

Programdömping vár a hétvégén Győrben 

Szakmai eseményektől a családi programokon át a koncertekig és sporteseményekig számos ingyenesen látogatható rendezvény közül válogathatnak az érdeklődők.

Illés Károly: “Senkit nem állt szándékomban megbántani.”

A szombathelyi Fidesz-KDNP önkormányzati képviselője azt mondja, hogy nem emlékszik már, hogy milyen környezet kommentelte azt emberekre, hogy korcsok.

A háborús vészhelyzet végetértével Homlok Zsolt ismét követelheti a pénzét a Haladás VSE-től

Nem a focicsapatról, hanem a 14 szakosztályt tömörítő egyesülettől van szó.