Ingyenes weboldalfejlesztésre pályázhatnak a szombathelyi mikrovállalkozások

Varga Mátyás 2020-06-19 15:56:00
A pályázat ráadásul két évig finanszírozza a domain és e-mail fenntartást.

Összesen 100 szombathelyi mikrovállalkozás digitális fejlődését támogatja a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, valamint Szombathely Megyei Jogú Város Közgyűlése. A pályázat kiírói a fejlesztés költségét és a weboldal fenntartását is átvállalják. Olyan mikrovállalkozások és vállalkozók jelentkezését várják, akik:

  • rendelkeznek szombathelyi székhellyel vagy telephellyel
  • minimum 1, legfeljebb 10 főt foglalkoztatnak
  • nem állnak végelszámolás alatt,
  • nem folyik ellenük csőd- és felszámolási eljárás, vagy egyéb eljárás
  • a kérelem benyújtásának időpontjában nem lehet folyamatban ellenük a NAV által indított végrehajtási eljárás

Kizárók ok, ha a pályázó korábban már sikeresen pályázott hasonló digitális fejlesztés támogatásra. A jelentkezőnek vállalnia kell, hogy együttműködik a kiválasztott szolgáltatóval, a Burkon Kiadóval és Sajtóügynökség Bt-vel. Elvárás továbbá, hogy a pályázó részt vegyen egy, a Modern Vállalkozások Programhoz kapcsolható személyes felmérésben, digitális tanácsadáson, illetve a fejlesztés végén kérdőívben válaszoljon a digitális fejlesztést célzó kérdésekre.

Előnyben részesül az a pályázó, aki a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara önkéntes kamarai tagja, illetve az, aki vállalja az önkéntes kamarai tagságot.

A támogatást elnyerő mikrovállalkozás, vagy vállalkozó egy egyedileg testreszabható saját portfólió oldalt kap, valamint a fejlesztés mellé díjmentesen jár a saját domain név, e-mail cím és a tárhely is. Ráadásul a domain és e-mail fenntartást két évig finanszírozza a pályázat.

A fejlesztésre való igényt 2020. október 15-ig vagy a forrás kimerüléséig lehet jelezni. Érdemes sietni, a keretből ugyanis „csak” 100 honlap fog elkészülni.

A pályázat benyújtására online, postai úton és személyesen is van lehetőség. A részletes kiírás, illetve a kapcsolódó dokumentumok a fejlesztést végző cég (Burkon Kiadó és Sajtóügynökség Bt.) weboldalán, az onlinetartalom.hu/palyazat címen érhetők el.

Szólj hozzá!

Már nem Kántás Zoltán a Magyar Fürdőszövetség elnöke

A Sárvári Gyógyfürdő ügyvezetője nem is indult újra a posztért.

Cikkünk nyomán feljelentést tett Kósa Roland, Győr alpolgármestere

A fidelitasos Juhász Balázshoz köthető 4 egyesület NKA támogatása vetette fel bűncselekmény gyanúját. 115 millió forintról van szó.

Ingyenes szűrésekkel és egészségnappal várják az érdeklődőket Győr-Újvárosban

Szombaton ismét megrendezik az Egészség-Piac Plusz programot, ahol tanácsadásokkal, vizsgálatokkal és családi programokkal készülnek.

Már a pesszimista forgatókönyvek felé közelít a klímaváltozás – megjelent az új nemzetközi éghajlati jelentés

A kutatók szerint az elmúlt öt évben szinte minden fontos mutató romlott, miközben a másfél fokos cél elérése gyakorlatilag elúszni látszik.

21 Kutatóközpont: tovább nőtt a TISZA Párt előnye, a Fidesz mindössze 20 százalék körül áll

A felmérés szerint a választások óta tovább erősödött Magyar Péter pártja, miközben a társadalom nagy része elszámoltatást vár.

Új fix traffipaxok jönnek Győrbe - védik a gyalogosokat és visszaszorítanák a gyorshajtást

Három új helyszínen telepítenek sebességmérő eszközöket, miközben óvodásoknak osztottak láthatósági mellényeket és megújul az Erzsébet ligeti KRESZ-park is.

Programdömping vár a hétvégén Győrben 

Szakmai eseményektől a családi programokon át a koncertekig és sporteseményekig számos ingyenesen látogatható rendezvény közül válogathatnak az érdeklődők.

Illés Károly: “Senkit nem állt szándékomban megbántani.”

A szombathelyi Fidesz-KDNP önkormányzati képviselője azt mondja, hogy nem emlékszik már, hogy milyen környezet kommentelte azt emberekre, hogy korcsok.

A háborús vészhelyzet végetértével Homlok Zsolt ismét követelheti a pénzét a Haladás VSE-től

Nem a focicsapatról, hanem a 14 szakosztályt tömörítő egyesülettől van szó.

Ez a nap más, mint a többi - hat év után véget ért a veszélyhelyzet Magyarországon

A koronavírus-járvány, majd az orosz–ukrán háború miatt bevezetett különleges jogrend lezárult, de több intézkedés tovább él törvényi formában.

Illés Károly korcsoknak minősített embereket

Tóth Norbert szombathelyi, tiszás parlamenti képviselő bocsánatkérésre szólította fel a szombathelyi Fidesz elnökét.

Pintér Bence: rendőrnyomozók jelentek ma meg a Győr-Szolnál – tovább gyűrűzik a lakáskassza-ügy

A súlyos pénzügyi gondokkal küzdő városi holdingnál adatgyűjtést végeztek a hatóságok, miközben továbbra is rengeteg a kérdés az eltűnt milliárdok körül.

Visszavonul Ferencz Csaba

A szezon végével szögre akasztja cipőjét az Egis Körmend játékosa.