Egymást figyelmeztetik az utazók: csórják a bringákat a Szombathely-Szőlős vasútállomáson

Nagy Donát 2020-10-03 17:49:00
Ingyen biciklibolttá vált a kerékpártároló.

Az elmúlt években rengeteget fejlesztett a GYSEV Zrt. a Sopron - Szombathely - Szentgotthárd vonalon, ezzel valós alternatívát nyújtva az autós közlekedéssel szemben. Nagyrészt új Flirt vonatok járnak viszonylag gyakran, valamint a peronokat és állomásokat is felújították.

Amivel azonban nehéz mit kezdeni, az az emberi gyarlóság.

Fotók: Olvasói fotó

Az elmúlt időszakban ugyanis megszaporodhattak a biciklilopások a Szombathely-Szőlős vasútállomáson. Erről árulkodnak azok a képsorok is, amit egyik olvasónk tett fel Facebook oldalára.

Security Check Required

null

A helyszínen valóban halomra állnak az elvágott biciklizárak, biztonsági kamerát pedig nem látni a közeli épületen. 

A biciklilopások miatt megkerestük a rendőrséget, valójában hányszor kellett jegyzőkönyvet felvenniük, vagy eljárást indítaniuk a helyszínen. Ők később ígértek tájékoztatást az ügyben.

A GYSEV-től is megkérdeztük, tudnak-e javítani a biciklitároló biztonságán. Amint megérkezik a vasúttársaság válasza, szintén közzétesszük.

Szólj hozzá!

Holnaptól egy hónapig tartó vidámparkot nyitnak Bükfürdőn

Légvár, kisvasút, dodgem, és még sok minden más.

Ropiként törte a fákat Kőszegen a tegnap esti vihar

Balesethez és vihar következtében kilenc fakidőléshez riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.

A napelemes rendszerek rejtett költségei

A napelemes rendszerek egyre népszerűbbek Magyarországon, hiszen a környezetkímélő hatásuk mellett hosszú távon jelentős megtakarítást biztosítanak.

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.

Ismét járnak a vonatok Győr és Mosonmagyaróvár között

A késések fokozatosan csökkennek, a menetrend a győri fővonalon délután állhat helyre.

5 gyakori hiba áramláskapcsolók telepítésekor

Hiába a precíz technológia, ha a telepítés során hibák csúsznak a kivitelezésbe.

Nyári locsolás kisokos

Nem mindegy, hogy mikor és mennyit öntözünk. 

Ma debütál a világ legdrágább filmje

Brad Pitt és az F1 a nyári sláger a  mozikban.

Szervezzetek kétnapos esküvőt!

Míg régebben a hajnalig tartó, egynapos ceremóniák voltak jellemzőek, addig ma már sokkal gyakrabban szerveznek kétnapos esküvőket. Hogy ennek mi az oka? Tarts velünk, és eláruljuk!

Idén nagykorú lett a Győrkőcfesztivál 

„A játék az különös, gömbölyű és gyönyörű…”