Ikerlányaik miatt maradt együtt a válás után Baló György és Morvai Krisztina

ugytudjuk.hu 2019-03-22 10:13:00
Baló György magánéletéről nem lehetett sokat hallani, az elismert tévés mindig is figyelt rá, hogy ne legyen terítéken a családi élete.

Március 18-án érkezett a szomorú hír, miszerint a népszerű és elismert tévés, Baló György, hosszas betegség után 71 évesen elhunyt.


Most volt felesége, Morvai Krisztina mesélt életükről a BEST magazinnak. Balónak és Morvainak ikerlányaik születtek, akik most 20 évesek, róluk eddig nem nagyon beszéltek soha. A házasságuk akkor kezdett megromlani, mikor Morvai Krisztina beleásta magát a politikába. A riporter elhatárolódott feleségétől, az ellentétes politikai nézeteik rengeteg feszültséget és vitát szítottak, majd szép lassan teljesen megromlott köztük a kapcsolat.


Ennek ellenére, ikerlányaik miatt még évekig halogatták a válást, végül 2011-ben nem bírták tovább és hivatalosan is véget vetettek házasságuknak. Baló György és Morvai Krisztina viszont ezt követően még éveken át éltek egy házban, melyen belül mindketten külön háztartást vezettek. Úgy gondolták, az a legjobb a gyermekeiknek, ha közösen nevelik őket továbbra is.

 

– A gyerekeknek az a legjobb, ha mindkét szülő neveli őket, de életvitelszerűen már nem élünk együtt. Egy házban két külön háztartást vezetünk


– nyilatkozta Morvai Krisztina.

Szólj hozzá!

Óvodások korcsolyaoktatását és állatvédő alapítványt is támogatnak az önkormányzati képviselők Győrben

Több mint 3 millió forintot osztanak szét a „kezdeményezések kerete” terhére.

Megduplázná a szociális támogatásokat és felújítási keretösszegeket a győri városvezetés

Pintér Bence szerint le vagyunk maradva más nagyvárosokhoz képest – a Zechmeister-terv a szociális szféra és az oktatási intézmények megerősítését is célozza.

Ingyenes zöldhulladék-leadás és kiegészítő szolgáltatások a GYHG-nál

Elindult az őszi zöldhulladék szezon Győrben – 100 kilogrammig díjmentesen lehet leadni a fásszárú hulladékot.

Látogatási tilalom lépett érvénybe a győri kórház égésplasztikai osztályán

Az akut légúti tünetekkel járó megbetegedések számának emelkedése az indok.

Barnamezős területekből alakítana ki új városrészeket a kormány

Szentgotthárdon és Monoron indulhatnak el az első lakásépítési projektek az Otthon Start Program keretében.

Bár Szombathely nem Hatvanpuszta, így is jönnek a zebrák

A város forgalmas közlekedési csomópontjain összesen 10 gyalogátkelőhelyet létesítenek. Soroljuk a helyszíneket.

Krakkóban aratott sikert a Krausz Ferencről szóló dokumentumfilm

A Nobel-díjas magyar fizikus életét és munkásságát bemutató alkotás a legjobb dokumentumfilm díját nyerte el a nemzetközi fesztiválon.

Cigicsempészeket fogtak a győri NAV pénzügyőrei

Az M1-es autópályán buktak meg, autóalkatrészek közé rejtették a szajrét. 

Új egészségügyi központ létrehozásáról dönt a pénteki közgyűlés Győrben

Felnőtt- és gyermek rendelő, ügyeleti helyiség és nyugdíjasklub is helyet kapna a belvárosi épületben. 

Megkezdődött a Napóleon-ház megmentése Győrben

Az ikonikus műemléképület az utolsó órában kaphat esélyt a pusztulás megállítására – háromlépcsős állagmegóvás indul.

Egy kőszegi önkormányzati képviselő feljelentette a rendőrségen a Bűnvadászokat

Bányai-Németh Gábor szerint a Mi Hazánkhoz köthető mozgalom önbíráskodást, személyes adattal visszaélést, és rágalmazást, valamint becsületsértést valósított meg.

Vitályos Eszter szúrós szemmel nézett Nagy Feróra, majd lehordta az ellenzéket

A kormányszóvivő elítélte a relativizálást, majd relativizálta a zenész botrányát. (Véleménycikk.)

Ágh Ernő feljelentést tett a rendőrségen az őt és fiát, az államtitkár Ágh Pétert SMS-ben megfenyegetővel szemben

Az SMS író azt írta, hogy reméli, áprilisban mind a ketten bitófán fognak lógni.

Az Országos Kereskedelmi Szövetség szerint az árrés-stop fenntartásának nincs létalapja

Szerintük a kormány által bevezetett intézkedés hosszú távon nem fékezi az inflációt, viszont súlyos károkat okoz a kisboltoknak és a hazai termelőknek.

Már országszerte igényelhető az ingyenes influenza elleni védőoltás 

A hatóságok szerint most érdemes beadatni az oltást, mielőtt az influenzavírus járványos méreteket ölt.

Pintér Bence szerint “Antal Imre bosszút áll a győrieken”

A két politikus újabb csörtéje az M19-es út felhatója miatt pattant ki.

Éjszakai pelenkák: a nyugodt alvás alapjai

Mi különbözteti meg az éjszakai pelenkákat a nappali típusoktól? Sok szülő számára a nyugalom megteremtéséről szól, de erősebb védelemre van szükség.

Komoly vasazót kaptak el a NAV-osok Szentgotthárdon

14 tonna illegális fémhulladékot foglaltak le.