Hosszú kihagyás után Szombathelyen tér vissza az Európa-bajnok tornász, Dévai Boglárka

ugytudjuk.hu 2020-09-04 06:31:01
Makacs sérülése miatt nagyon sokáig nem versenyezhetett.

Dévai Boglárka Európa-bajnok tornász az október elején sorra kerülő szombathelyi világkupaversenyen tér vissza. A magyar szövetség csütörtöki tájékoztatása szerint a rangos nemzetközi viadalon több mint húsz ország képviselteti magát.

A magyarok közül az Európa-bajnoki bronzérmes Vecsernyés Dávid és a kontinensbajnoki ezüstérmes Kovács Zsófia indulása biztosnak mondható, és minden bizonnyal Dévai Boglárka is bemutathatja gyakorlatát.

Dévai a 2018-as glasgow-i kontinensviadalon ugrásban lett aranyérmes, ezt követően egy makacs sérülés miatt egészen mostanáig nem láthatta őt a közönség.

A magyarok közül összesen hat férfi és négy női tornász vesz részt a világkupán, a végleges csapatkijelölés későbbre várható. A Challenge világkupát október 2. és 4. között rendezik meg Szombathelyen.

Szólj hozzá!

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.

Ismét járnak a vonatok Győr és Mosonmagyaróvár között

A késések fokozatosan csökkennek, a menetrend a győri fővonalon délután állhat helyre.

5 gyakori hiba áramláskapcsolók telepítésekor

Hiába a precíz technológia, ha a telepítés során hibák csúsznak a kivitelezésbe.

Nyári locsolás kisokos

Nem mindegy, hogy mikor és mennyit öntözünk. 

Ma debütál a világ legdrágább filmje

Brad Pitt és az F1 a nyári sláger a  mozikban.

Szervezzetek kétnapos esküvőt!

Míg régebben a hajnalig tartó, egynapos ceremóniák voltak jellemzőek, addig ma már sokkal gyakrabban szerveznek kétnapos esküvőket. Hogy ennek mi az oka? Tarts velünk, és eláruljuk!

Idén nagykorú lett a Győrkőcfesztivál 

„A játék az különös, gömbölyű és gyönyörű…”

Parkoló autókat rugdosott egy férfi a győri Ipar utcában

A rendőrök vetettek véget a tombolásának.

Szombathelyi iskolában történt verekedés miatt kell egy fiúnak a bíróság elé állnia

Az elkövető a sértettet tenyérrel arcon, ököllel orrba ütötte.

Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szerdán és csütörtökön

Szerdán és csütörtökön is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország jelentős részén - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéseiből.

Elindult a turisztikai szezon: éberségre int a rendőrség

Győr idén is színes programkínálattal, történelmi látnivalókkal és gasztronómiai különlegességekkel várja a látogatókat, de nem árt figyelni néhány dologra.

Három megye 1-es foci csapattal vág neki a 2025/2026-os szezonnak Szombathely

A Király, az Akadémia, és a Haladás is ott lesz a megyei elitben.

Egy igazán sokoldalú céginformációs rendszer

Cégvezetőként vagy egyéni vállalkozóként sokszor van szükségünk arra, hogy leendő partnereinkről minél részletesebb és megbízhatvóbb információkat gyűjtsünk.