Döntőbe jutott a Falco a Horváth Zoltán Emléktornán

Vágvölgyi Bálint 2019-09-12 20:45:00
Nagyon sima volt a Komarno elleni meccs. Váradi hiányzott.

A X. Horváth Zoltán Emléktorna nyitómeccsét fölényesen nyerte a Temesvár a Bécs ellen. A Falco-Komarno ütközet előtt az Aréna Savaria aulájában megemlékeztek az Égi centerre - írja a BB1.hu, kosaras szakportál.

A játékosok bemutatása után a játéktéren ünnepélyesen felvonták a bajnoki címre emlékeztető zászlót.

Váradi nélkül állt fel a magyar bajnok, de így is alig három perc után 12-3 volt az állás. Időt kért a Komarno. Látványosan játszott a Falco, az első tizenötből tízet Filipovity vállalt. A nyitó negyed után 27-11 állt a táblán.

Hamar húsz fölé ment a különbség, Filipovity mellett Washington cipelte vállán a hazai csapatot. A 16. percben, 46-22-nél újra időt kértek a vendégek. Hiába, a félidőre kis híján a harminc is meglett (55-26).

Unalomba fulladt a mérkőzés. Egy pillanatra benéztek húsz alá a vendégek, de aztán hamar megrázták magukat Reddic-ék. Visszaállt minden a régi kerékvágásba, 78-45-ről indult a záró felvonás.

A végére rázendítettek a szurkolók is, ez volt talán az egész mérkőzés legemlékezetesebb, legérdekesebb időszaka. Teljesen érdektelenné vált a vége, a bajnok meggyőző fölénnyel nyert ezúttal is, és bejutott a másnapi döntőbe.

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – MBK Rieker COM-therm Komarno 95-69 (27-11, 28-15, 23-19, 17-24)

Horváth Zoltán Emléktorna
Szombathely, Aréna Savaria, 1700 néző

V.: Györffy P. A., Boros T., Tóth K.

Falco: Hooker 11, Perl 12/3, Filipovity 21/9, Krivacsevics 10/3, Reddic 6. Csere: Benke 12/3, Washington 13/9, Lake 10, Bíró -, Sövegjártó -, Verasztó -.

Komarno legjobb dobói: Bowman 14/6, Svetozar 13/6, Hayes 9.

Növényi Norbert Jr. varázslatra készül a szombat esti küzdősport gálán, Győrben

Az Audi Arénában az MMA krémje csap össze, stábunk a mérlegelésen járt. 

Több mint hatezer gyorshajtót mértek be egy nap alatt

Az akció ideje alatt 1300 helyszínen 333 ezer 321 járművet ellenőriztek.

Emléktáblát kap a Haladás örökös kapitánya Halmosi Zoltán

Sétányt is elneveznek a nemrég elhunyt legendáról.

Kósa Roland visszautasította a vádakat, hogy a Polgármesteri Hivatal lassította a fideszes programokat Győrben!

Az alpolgármester a sport, a kultúra az egyház - és a civil élet működése kapcsán tartott sajtótájékoztatót. 

Visszatér a tavaszi idő a hétvégén

20-24 fok lehet a legmelegebb pillanatokban.

Útlezárásokkal támad a szombat Szombathelyen

A Spartan futóverseny miatt kell korlátozásra számítani, mutatjuk az érintett útszakaszokat!

Csődvédelmet kért Homlok Zsolt cége

Az ideiglenes fizetési haladék a Homlok Építő Zrt.-t is megilleti.

Bejelentette képviselőjelöltjét a DK a Vas03-as választókerületben

Ludván Zsolt Lászlót indítja a párt Dél-Vasban.

Jó néhány győri irányítószám megváltozik

Mutatjuk az érintett ingatlanokat.

Egy kis szín ajándékba!

Gondoltál már valaha arra, hogy egy egyszerű színes ceruza micsoda kreatív lehetőségeket hordoz magában? Nemcsak gyerekeknek, de felnőttek számára is remek ajándék, amely felébreszti a bennünk szunnyadó művészt. Egy kis színesség mindig jól jön, nem igaz?

Közel 8 millió forint értékben foglaltak le kábítószert a győri rendőrök

A filmbeillő rajtaütés részleteiről ma délelőtt tartottak sajtótájékoztatót.

Unokázós csalókat fogtak el Szombathelyen

22 idős embert vertek át. Volt olyan áldozat, akit több mint 13 millió forinttal vertek át.

Bábolnán földelik el a dunakiliti és darnózseli fertőzött telepeken lévő állatokat tetemeit is

Nagy István agrárminiszter szerint eredményes a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen.

ELTE-s dolgozók tiltakoznak a gyülekezési törvény szigorításával szemben

Eddig több mint 700-an csatlakoztak a szolidaritási nyilatkozathoz.

Előbb akart börtönbe vonulni, ezért újabb bűncselekményt követett el egy férfi Győrben!

Nem volt kedve megvárni a behívót, elintézte magának, hogy hamarabb hűsölhessen.

Zaklatta volt feleségét egy szombathelyi férj

A férfinak most a bíróság előtt kell felelnie.