Horrorsérülést szerzett a Szombathelyi Haladás játékosa Gyirmóton

ugytudjuk.hu 2019-08-04 08:42:00
Fotón Holdampf szétnyílt feje.

Ahogy már korábban megírtuk, a Szombathelyi Haladás labdarúgócsapata 1-1-es döntetlennel kezdte az NB II-es bajnokságot. A zöld-fehérek hamar hátrányba kerültek a Gyirmót ellen, ám az egyenlítésre se kellett sokat várni, a Hali középpályása, Holdampf Gergő remek távoli lövése utat talált a hálóba - ezzel ki is alakult a végeredmény.

A szombathelyiek gólszerzője egy szerencsétlen mozdulat után mély sebet szerzett a fején, Holdampf a második félidőre bekötözött fejjel kocogott ki - írja a haladas.hu.

- Az első félidőben egy ütközésnél a földön maradtam, Vass Ádám pedig éppen rám esett, ráadásul olyan szerencsétlenül, hogy a stoplija a fejemet találta el. Két centiméter hosszan felszakadt a bőr, egyelőre húzó tapasz van rajta – mondta a középpályás a klubhonlapnak. – Nagy baj szerencsére azonban nincs. Mivel ez volt az első gólom a Haliban, tudom a kötelességem, egy üdítőre vendégül látom majd a fiúkat. Szót kell ejtenem szurkolóinkról, akik szenzációs hangulatot teremtettek,

Fotó: haladas.hu

 

A Haladás szerdán játssza első hazai meccsét a bajnokságban - a Siófok elleni találkozó 19 órakor kezdődik majd.

Szólj hozzá!

Útlezárásokkal jön Szombathelyre a hétvégén a Spartan Race

A belváros, a Kárpáti Kelemen utca környéke és a Dolgozók útja is érintett.

Indul a szombathelyi ebösszírás

Azok is kötelesek ismét bejelenteni kutyájukat, akik ezt már korábban megtették.

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.

Jöhetnek az uniós ezermilliárdok

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az EU-s pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását.

Popa Gergely helyettes államtitkári kinevezése miatt jövő héten összeül a szombathelyi közgyűlés

Összeférhetetlenség miatt közös megegyezéssel bont szerződést az önkormányzat a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatójával. Új pályázatot írnak ki.

Hivatalosan is Takács Tibort szánja az országos rendőrfőkapitány Vas megye elsőszámú rendőrének

A megyei közgyűlés egyhangúlag támogatta a megyei rendőr-főkapitány kinevezését.

Megváltozott a parkolók kiosztása a győri kórházban

Dézsi Csaba András fix helye is áldozatul esett.