Hiába kérték a szurkolók, úgy néz ki, Halmosi Péter nékül búcsúzik a Haladás az élvonaltól

ugytudjuk.hu 2019-05-19 08:36:00
Király Gábor pedig sérülés miatt hiányozhat a csapatból.

A Szombathelyi Haladás február közepén tette ki keretéből a korábbi 35-szörös válogatott Halmosi Pétert. A csapat korábbi egy edzésén veszélyeztette nigériai csapattársa, Funsho Bamgboye testi épségét. Halmosi két hónappal később, április végén azt mondta: tudja, hogy hibázott és sajnálja, hogy egyesek szerint így kéne búcsúznia. A zöld-fehérek ügyvezetője, Tóth Miklós erre azt reagálta, hogy mióta nem a keret tagja a volt csapatkapitány, a Haladás eredményesebben szerepel. Közben a csapat múlt hétvégi, Mezőkövesd elleni vereségével biztossá vált, hogy búcsúznak az NB I-től.

A Haladás szurkolói azt szeretnék, ha Halmosi Péter is játszhatna a szezon utolsó meccsén

ugytudjuk.hu A csapat búcsúzik az NB I-től. A Szombathelyi Haladás február közepén tette ki keretéből a korábbi 35-szörös válogatott Halmosi Pétert. A csapat korábbi egy edzésen veszélyeztette nigériai csapattársa, Funsho Bamgboye testi épségét. Halmosi két hónappal később, április végén azt mondta: tudja, hogy hibázott és ha sajnálja, ha egyesek szerint így kéne búcsúznia.


Egy Haladás-szurkoló Facebookon kérte a vezetőséget, hogy tegyék be Halmosit a csapatba az utolsó fordulóban, a Videoton ellen. Kérését több szurkolótársa is támogatta. Nos, nagyon úgy néz ki, hogy ez a kérés süket fülekre talált. A meccs előtti beharangozóban a klubhonlapon Horváth Ferenc vezetőedző egyáltalán nem tesz említést Halmosi Péter visszatéréséről.

– Nem volt könnyű úgy felkészülni, hogy már kiestünk, de erre a meccsre félre kell tennünk mindent és meg kell szereznünk a három pontot – mondta Horváth Ferenc a haladas.hu-nak – A Vidi ellen a becsületünkért játszunk, mindent megteszünk, hogy győzelemmel búcsúzzunk az NB I-től. Lesznek hiányzóink, Bosnjak Predrag, Saláta Kornél műtét utáni rehabilitációját végzi, Király Gábor, Gyurján Márton, Kristián Kolcák, Tamás László sérült.

Szintén ebben a cikkben, a várható összeállításban sem szerepel Halmosi neve. A Haladás valószínűleg a Rózsa – Habovda, Jagodics, Németh Milán, Mohl – Dausvili – Funsho, Rui Pedro, Németh Márió, Ivanov – Priskin kezdőcsapattal fut ki a pályára.

A Haladás-Videoton mérkőzés 17 órakor kezdődik, a pénztárak 13 órakor nyitnak.

Szólj hozzá!

Több mint 1 milliárd 200 millió forintos távhőfejlesztés indulhat Szombathelyen

A Szomtáv szerint a beruházás csökkentheti a hálózati hőveszteséget és a földgázfelhasználást is

Tizenkilenc győri iskola kaphat támogatást állagmegóvási és karbantartási munkákra

A városhoz idén 39 pályázat érkezett be mintegy 123 millió forint értékben.

Levendula, brunch és bütykölde a szombathelyi belvárosban

Május utolsó vasárnapján rendezik meg a Mártírok téri levendula napot.

Nehéz örökség: az éves költségvetési hiány több mint 91 százalékát már áprilisra összehozta az Orbán-kabinet

Az új kormány szerint átláthatatlan állapotban vették át a büdzsét a leköszönő kormánytól.

Visszalép az egyetem: mégsem nyúlnak a győri Kiskút liget melletti területhez

Kósa Roland szerint meghallották a győriek véleményét, ezért módosítják a februári előterjesztést.

Kreatív pólónyomtatás: hogyan készíts egyedi darabokat?

Egyedi pólókra van szükséged, vagy a céges csapat ruházatát dobnád fel néhány logózott darabbal?

Gajdos László: leáll az azbesztes kövek Magyarországra szállítása

Az élő környezetért felelős miniszter szerint az osztrák üzem tulajdonosával sikerült megállapodni a szállítások azonnali leállításáról.

Lezárások jönnek az M1-es győri lehajtójánál, terelőutakra kell készülni

Május végén és június elején is forgalomkorlátozások lesznek a Győr-Kelet csomópontnál az országhatár felé vezető oldalon.

Egyedi ajándékötletek, amikor az idő szorít

Előfordult már Önnel, hogy fontos alkalmak előtt hirtelen időhiánnyal küzdött az ajándékvásárlás terén? Ahogy közeledik egy különleges nap, például születésnap, évforduló vagy karácsony, gyakran eszmélünk rá, hogy a tökéletes ajándék még mindig nincs meg.

Győr környéki bringaút is versenyben van az Év Kerékpárútja 2026 szavazáson

A Győr–Pannonhalma–Tényő útvonalra június 2-ig lehet voksolni az Aktív Kalandor oldalán.

Nyárias idővel érkezik a pünkösdi hosszú hétvége

Napfényből nem lesz hiány, a hőmérséklet helyenként a 30 fokot is megközelítheti.

Egy napra mesebeli filmstúdióvá változik az Aranypart – jön a Győri Gyermek Piknik

Koncertek, bábszínház, játékparkok, kézműves foglalkozások és rengeteg családi program várja a gyerekeket május 31-én az Aranypart II.-n.

Koncertek, futás, helytörténeti séta és retro buli – ingyenes programokkal telik meg Győr pünkösdkor

Május 22. és 25. között szakmai konferenciák, családi programok, sportesemények, koncertek és közösségi rendezvények várják az érdeklődőket Győr több pontján.

Hamis márkák a pápai piacon: több száz kamu parfümöt és ruhát foglalt le a NAV

Hugo Boss, Chanel, Louis Vuitton, Nike és Adidas feliratú termékeket kínált egy árus, a pénzügyőrök az otthonában is találtak hamis termékeket.

Pünkösdkor sem marad el a szemétszállítás Győrben

A GYHG az ünnepnapokon is a megszokott rendben viszi el a hulladékot, de a hulladékudvarok és az ügyfélszolgálat zárva lesznek.

Tarvágások, erdőtüzek, klímaváltozás: új erdő-politikát sürgetnek Magyarországon a szakemberek

Már nem lehet kizárólag fakitermelési szempontból gondolkodni a magyar erdőkről.

„A dolgozók mennek, a vezető marad?” – belső információk szerint Holló Bernadett megtarthatja vezető állását és fizetését az éppen megszűnő Győr+-nál

Miközben a médiacég a hullámsírba merül, a frissen kinevezett vezető átevezhet egy új céges struktúrába. 

Új kerékpárút épülhet a Nagy Imre úton Győrben

A Vasvári Pál utca és a Szauter utca közötti szakaszon fejlesztené tovább a városi kerékpáros hálózatot a helyi önkormányzat.