Hétvégén a magyarországi darts sport legjobbjai érkeznek a Haladás Sportkomplexumba

ugytudjuk.hu 2020-09-23 18:15:10
Szááááznyolcvaaan!

Ezen a hétvégén három napon át a magyarországi darts sport legjobbjai és lelkes amatőrök mérik össze tudásukat a Haladás Sportkomplexumban, ugyanis Szombathelyen rendezik meg a Steel Darts Nemzeti Bajnokság és Steel Darts Magyar Kupa mellet a Haladás Opent is.

A mai napon sajtótájékoztatót tartottak a hétvégi versenyek részleteiről. Kalmár Attila, a szervező Pannonsport Kft. ügyvezető igazgatója ismertette a hétvége programját.

Tóth Kálmán Szombathely MJV Városstratégiai, Idegenforgalmi és Sportbizottság elnöke, elmondta, hogy Szombathely büszkén ad otthont egy ilyen fiatalos és lendületes sporteseménynek, hiszen egy olyan sportról van szó, amely nem egy hagyományos sportág és egy 21. századi városvezetésnek lépést kell tartani az ilyen eseményekkel is.

Balázs Gábor, a Magyar Darts Szövetség elnöke köszönetet mondott a városvezetésnek, hogy Szombathelyen tarthatják a verseny sorozatot és almondta, reméli, hogy a jövőben még több hasonló Darts eseménynek fog otthont adni Szombathely városa. Szántó Erzsébet, a Haladás VSE klubmenedzsere elmondta, hogy megtiszteltetés egy ilyen eseményt szponzorálni és helyet adni neki, hiszen egy nagyon fiatal, lendületes sportágról van szó, amelynek egyre nagyobb lesz a népszerűsége és a HVSE épp ilyen sportágakat szeretne támogatni, hiszen nagy jövő áll ezen sportok előtt.

Csóka András a Szombathelyi Darts Club SE elnöke kifejtette, hogy milyen megtisztelő számukra, hogy magyar szövetség Szombathely városát választotta a rendezvény helyszínéül és hogy segíthetnek a lebonyolításban, valamint, hogy ők is izgatottan várják a megmérettetést.

A belépés a rendezvény mindhárom napján ingyenes, azonban az orrot és szájat eltakaró maszk használata kötelező, valamint belépéskor lázmérés történik.

A részletes program:

Dreher Haladás Open- Nevezé

  • Időpont: 2020.09.25. 18:00

  • Helyszín: Haladás Sportkomplexum, 9700 Szombathely, Rohonci út 3.

  • Nevezési határidő: 2020.09.24. 18:00
-A nevezés nem versenyengedélyhez kötött.
  • Nevezési díj: 2000 Ft
 - A versenyre a résztvevőknek az előnevezés kötelező.
  • maximum 128 fő nevezését fogadják
  • Előnevezés és további információk ITT

Steel Nemzeti Bajnokság


Egyéni pontszerző mérkőzések, férfi, női és para sportolók részvételével.
 További információk ITT.

  • Időpont: 2020. szeptember 26. (szombat)

  • Nevezési határidő: 2020. szeptember 24. 23:59

  • Kapunyitás: 9:00

  • Regisztráció: 9:45-ig

  • Kezdés: 10:00

  • Nevezési díj: 2500 Ft

  • Helyszín: Haladás Sportkomplexum
9700 Szombathely, Rohonci út 3.

Mozgáskorlátozottak Nemzeti Bajnoksága

  • Időpont: 2020. szeptember 26. (szombat)

  • Nevezési határidő: 2020. szeptember 24. 23:59

  • Kapunyitás: 9:00

  • Regisztráció: 9:45-ig

  • Kezdés: 10:00

  • Nevezési díj: 2500 Ft

  • Helyszín: Haladás Sportkomplexum
9700 Szombathely, Rohonci út 3.

Steel Egyéni Magyar Kupa

  • Időpont: 2020. szeptember 27. (szombat)

  • Nevezési határidő: 2020. szeptember 25. 23:59
  • 
Kapunyitás: 9:00
  • 
Regisztráció: 9:45-ig
  • 
Kezdés: 10:00

  • Nevezési díj: 2500 Ft

  • Helyszín: Haladás Sportkomplexum
9700 Szombathely, Rohonci út 3.

Szólj hozzá!

Nyarat idéző hétvégére hoztunk egy óriási csokor győri programot

Beindult a fesztiválszezon, csak úgy tobzódunk a helyi eseményekben. 

A zöldebb városok ára – szakértők szerint a környezetbarát városfejlesztések önmagukban nem oldják meg a társadalmi problémákat  

Megfelelő állami beavatkozás nélkül éppen az alacsonyabb jövedelműek kerülhetnek hátrányba.

Szombaton megint fut a város Szombathelyen

Reggel fél 8 órától indul a nevezés.

Betiltja az EU a hamis intim és gyermekpornográf tartalmakat generáló mesterséges intelligenciákat

Újabb szigorításról állapodtak meg Brüsszelben, az Európai Unió tovább erősítené az AI-rendszerek szabályozását.

Öt templom, öt felekezet, egy közösség – újra megtelik élettel Győr-Újváros

Május 7-én kezdődik az Öt Templom Fesztivál, ahol koncertek, színházi előadások és kulturális programok várják az érdeklődőket egészen vasárnapig.

Győrben is segíthetünk: ismét országos élelmiszergyűjtést szervez az Élelmiszerbank

A győri áruházakban is várják a tartósélelmiszer-adományokat május 8-án és 9-én.

Közösen tárgyal az Audival Pintér Bence és Hajtó Péter a péri repülőtér jövőjéről

A Városstratégiai Bizottság döntése alapján ketten képviselik majd Győr érdekeit az egyeztetéseken.

Kósa Roland: Győr biztonsága elképzelhetetlen a tűzoltók és rendőrök munkája nélkül

A TSZV-frakció idén is anyagi és erkölcsi elismeréssel jutalmazza a kiemelkedő szolgálatot teljesítő tűzoltókat és rendőröket.

Súlyosabb büntetést kér a győri ügyészség a lányát zaklató és feleségét bántalmazó férfira

A Győri Fellebbviteli Főügyészség szerint a 12 év fegyház nem áll arányban a férfi által elkövetett bűncselekmények súlyával.

Kártyákra nyomták a Falco játékosait!

Kálmán Lászlóról, Perl Zoltánról, Váradi Benedekről, és Keller Ákosról készültek prémium kosaras kártyák. Van olyan relikvia amiből mindössze egyetlen darab. 

Márciusban tovább csökkent a Győr+ online olvasottsága

Az Ugytudjuk.hu-t négyszer annyian olvassák, mint a győri városi médiát.

Madárdalos esték és családi programok várják a természetbarátokat a Kisalföldön

A szervezők esti madárhang-hallgatással, túrákkal, madárgyűrűzéssel és családi foglalkozásokkal készülnek Győrszemerén, Mecséron, Győr-Pinnyéden és Pannonhalmán.

Interaktív előadást tartanak az onkológiai betegek táplálkozásáról Győrben

Gyakorlati tanácsokkal és kérdezési lehetőséggel várják az érintetteket és hozzátartozóikat.

Emlékhelyek napja, toronylátogatás és kiállítások – friss programokkal készül a Rómer Múzeum

Május 9-én családi programokkal, sétákkal és tárlatvezetésekkel várják az érdeklődőket Győrben.