Hamar lebukott a győri tolvaj a lopott szerszámgéppel

Papp László Tamás 2020-09-26 15:31:00
24 órán belül elfogták a gépkocsifeltörőt.

A rendőrségre 2020. szeptember 25-én érkezett a bejelentés arról, hogy Győrben előző nap éjszaka ismeretlen tettes feltörte egy parkoló kisteherautó ajtaját, és onnan szerszámgépeket lopott el. Az eljárás megindítását követően a nyomozók tudomására jutott, hogy egy férfi megvételre kínált – a fenti bűncselekmény során eltulajdonított eszközökkel megegyező – kisgépeket – közli a police.hu

24 órán belül rendőrkézen a gépkocsifeltörés feltételezett elkövetője

A Győri Rendőrkapitányság Bűnügyi és Közrendvédelmi Osztályának rendőrei 2020. szeptember 25-én délután - összehangolt akció keretében - megjelentek az adás-vétel helyszínén, és igazoltatták az ott tartózkodókat. A 45 éves B. József Róbert gépkocsijának csomagterében megtalálták az előző napon ellopott szögbelövőket, illetve szintezőt. A férfit elfogták, majd a rendőrkapitányságra történt előállítását követően lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Szólj hozzá!

Megkezdődött a szombathelyi Olad Plató azbeszttel szennyezett útjainak bitumenes zárása

Valamint kalcium-kloriddal locsolnak le 20 négyzetméternyi területet.

Egyelőre 165 millió forintos költségvetéssel számol a 2026-os Savaria Karnevál

Az egyik idei húzónév a Beton.Hofi lesz. A karneválszínházat ezúttal a miskolci színház társulata játssza.

Nem árulják el mennyibe került a szombathelyi Nagyszálló

Az épület homlokzatán megjelent telefonszám végén bejelentkező ingatlanos nem érti, hogy miért érdekel egy újságot, hogy mi az ára a patinás épületnek.

Kapitány István: nem válunk le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés

A TISZA Párt gazdasági és energetikai miniszterjelöltje szerint diverzifikálni kell az energiaforrásokat, miközben átláthatóbb gazdaságot és korrupcióellenes fellépést ígért.

Ezt jelzi, ha csak egy „B opció” vagy a másik életében

Valahol mélyen mindannyian arra vágyunk, hogy valaki életének középpontjában legyünk.

Úszó költőszigetet kapott a győri Marcal-tó – így próbálják megmenteni a veszélybe került vízimadarakat

A társadalmi összefogással létrehozott platform biztonságos fészkelőhelyet nyújthat a drasztikusan megfogyatkozott sirály- és csérféléknek.

V. Németh Zsolt szerint érdemes Vadhajtásokat olvasni

Igaz, egy kicsit a kurv@ anyázás zavarja a képviselőt.

Tisztújítást tart ma a Szombathelyi Fidesz

Új elnöke, és elnöksége lehet a városi szervezetnek.

Ismét kikerült egy telefonszám az eladó tábla mellé a szombathelyi Nagyszállón

Most már nincs akadálya annak, hogy a jövőbeli lehetséges vevő, felhívja az eladót.

Nyarat idéző hétvégére hoztunk egy óriási csokor győri programot

Beindult a fesztiválszezon, csak úgy tobzódunk a helyi eseményekben. 

A zöldebb városok ára – szakértők szerint a környezetbarát városfejlesztések önmagukban nem oldják meg a társadalmi problémákat  

Megfelelő állami beavatkozás nélkül éppen az alacsonyabb jövedelműek kerülhetnek hátrányba.

Szombaton megint fut a város Szombathelyen

Reggel fél 8 órától indul a nevezés.