Halálos vasúti baleset történt Győrben, Ikrény és Győr között vonatpótló jár!

Pintér Bence 2020-08-15 13:10:23
Egy vonat és egy autó ütközött a Tarkarét utcai vasúti átjáróban.

Halálos kimenetelű baleset történt szombaton 11 óra körül Győrben, a Tarkarét utcai vasúti átjáróban – írja a Police.hu Eddig tisztázatlan okok és körülmények között a Graz felől, Budapest irányába tartó vonat elé hajtott egy gépkocsi vezetője. 

47.6741453,17.6092871

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

Az elsődleges információk szerint a sofőr a baleset során olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A vonaton utazók közül nem sérült meg senki.

Kerülnek a vonatok, késések lesznek

A vasúti közlekedést azonban felforgatta a baleset. A MÁV szerint a GYSEV vonalán Győr és Ikrény között a helyszínelés ideje alatt szünetel a forgalom, pótlóbuszokkal kell utazni.

A baleset miatt a Keleti pályaudvarról 13:10-kor Sopronba induló Scarbantia InterCity (IC 934) szerelvénye nem érkezett meg a fővárosba, ezért utasai a Budapest-Kelenföldről 13:20-kor Stuttgart felé induló railjettel (RJ 66) utazhatnak Győrig.

A Győr-Sopron vonal távolsági vonatai kerülő útirányon, Hegyeshalom érintésével közlekednek Győr és Csorna között, az eljutási idő egy-másfél órával megnőhet. A szerelvényfordulók miatt járatelmaradásokra is számítani kell.

Fotó: MÁV

Szólj hozzá!

Ágh Péter tényleg nem fogta fel, hogy a TISZA számára ő nem parlamenti képviselő

A fideszes politikus egyeztetésre hívta Strompová Viktóriát.

A nagykölkedi gumi-ügyben érintett V.Németh Zsoltot javasolja a Fidesz a parlament Élőkörnyezetért Felelős Bizottság elnökének

Furcsa lenne, ha gumihegyhez kapcsolódó korrupció ellen harcoló TISZA jóváhagyná a kinevezését.

A legdrágább döntés az, ha nem döntünk: a magára hagyott erdők ára végül tonnákban és milliókban mérhető

Egy friss kutatás szerint a tétlenség nem természetes regenerációt, hanem romló állapotot és nagyobb veszteséget okoz.

Minimálisan nőtt a hazai gazdaság az első negyedévben - megjöttek a friss KSH adatok

A szolgáltatások húzták a magyar GDP-t, az ipar is segített, de a kilátások továbbra sem egyértelműen rózsásak.

Bezárta és bántalmazta apját egy kemenesaljai férfi - vádat emeltek ellene

A Sárvári Járási Ügyészség személyi szabadság megsértése és könnyű testi sértés miatt indított eljárást.

Indul a szezon, startol a Radó Matiné  – zene, kézilabda és chill hangulat a szigeten

Május elején bulival, meccsnézéssel és street fooddal rajtol Győr egyik leglazább programsorozata.

A Kaposvár csap össze a Falcóval az elődöntőben

Szombaton az Arena Savariában játszák a csapatok az első meccset.

Előkerült Vámos Zoltán!

Úgy néz ki, hogy két és fél héttel a választási veresége csupán búcsúzni jött a főispán.

Jövő héten fut Szombathely!

Szombaton rendezik meg a mára már hagyományosság vált futóversenyt.

Nyolcéves autóbusz szerződés kiírására készül Győr

Hosszabb távra tervezne a tömegközlekedéssel a város, de átmeneti időszak szinte biztosan lesz.

A kárpit megfelelő tisztítása

Az otthoni rend fenntartása sokak számára a porszívózásban, portörlésben és időnkénti felmosásban merül ki, ám vannak felületek, amelyek ennél jóval összetettebb figyelmet igényelnek.

Kitakarították és kifestették a győri vasúti aluljárót

Kósa Roland szerint apró lépés, de elindult a vasútállomás környezetének rendbetétele.

Pintér Bence megerősítette, hogy délelőtt civil ruhás rendőrnyomozók jelentek meg a Győr Projekt Kft.-nél - új szintre lépett a győri ügyek feltárása

A polgármester szerint már nem csak gyanú, hanem konkrét nyomozati lépések is történnek a Győr-Szol és más önkormányzati cégek ügyében.

A kommentek csak úgy jönnek-mennek Fekete Dávid közösségi oldalán 

A valóság ritka vendég a politikus online felületein.